peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 INFORMACJE O PEPTYDACH11. GHRP-6- działanie i skutki uboczne stosowania peptydu

GHRP-6- działanie i skutki uboczne stosowania peptydu

GHRP-6 jest iniekcyjnym peptydem, którego bezpośrednim efektem zastosowanie jest uaktywnienie hormonu wzrostu w ciele człowieka.

Działanie GHRP-6

Głównym zastosowaniem GHRP-6, jest zwiększenie poziomu hormonu wzrostu, co również prowadzi do zwiększenia poziomu IGF-1. To wspomaga spalanie tłuszczu, a w niektórych przypadkach również przyrost mięśni. Samo działanie GHRP-6 jest zbliżone do działania GH. Podanie peptydu powoduje pobudzenie komórek somatotropowych, czyli przysadki do wydzielenia GH. Podstawową zaletą tego zabiegu jest to, że wydzielanie odbędzie się według naturalnego biorytmu. GHRP-6 nie tylko hamuje spadki wydzielania, ale też przyczynia się do stymulacji przysadki mózgowej, kiedy GH ją tylko zablokuje. GHRP-6 oddziałuje także na centralny układ nerwowy, chroniąc neurony, a także zwiększa siłę w sposób zbliżony do działania sterydów z rodziny dihydrotestosteronów. Jeszcze lepsze efekty stosowania GHRP-6 osiągniemy, kiedy jest on używany jednocześnie z insuliną. Wtedy wyrzut GH jest znacznie zwiększony. Jednocześnie zwiększone wydzielanie hormonu wzrostu prowadzi do uwalniania z wątroby IGF-1.

Efekty stosowania GHRP-6

Efektem stosowania GHRP-6 jest wzrost siły, masy mięśniowej, utraty tkanki tłuszczowej, odmładzanie, a także wzmocnienie stawów oraz tkanki łącznej i masy kostnej. Peptyd GHRP-6 ma pozytywny wpływ na mięsień sercowy i ochronę jego komórek w przypadku ataku serca. Zapobiega bowiem cytotoksyczności oksydacyjnej i redukuje obumieranie komórek mięśnia sercowego w przypadku ostrego ataku serca. Hormon wzrostu jest też jednym z czynników anabolicznych, który wykazuje stymulujące syntezy białek. Chodzi tu głównie o białka znajdujące się w mięśniach oraz także kościach, stawach, wątrobie, skórze i czerwonych krwinkach. Podawanie GHRP-6 powoduje też zwiększenie łaknienia i apetytu poprzez stymulowanie głodu i pomoc w metabolizmie energetycznym. Może być stosowany w leczeniu niedoboru GH, jak i wyniszczenia, zaburzeń odżywiania i otyłości. Dodatkowo powoduje zmniejszenie stanów zapalnych oraz wspomaga leczenie obrażeń ciała, zwłaszcza jeśli chodzi o ścięgna. GHRP-6 ma również wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, chroniąc neurony, jak również powoduje zwiększenie siły, w bardzo podobny sposób jak to robią niektóre sterydy. Środki z grupy GHRH oddziałują poprzez inne mechanizmy oraz synergistycznie razem z GHRP powodują znacznie silniejszy wyrzut GH, oraz IGF-1. Środek ten jest szczególnie skuteczny u osób, które skończyły trzydziesty rok życia. Wtedy to właśnie poziom uwalniania się GH w organizmie w sposób naturalny, zaczyna powoli maleć. Po skończeniu czterdziestego roku życia jest on już bardzo słaby. Z wiekiem najpierw obniża się poziom sekrecji podczas dnia, a następnie zaczynają maleć impulsy wydzielane podczas snu. Wedle niektórych badań przeprowadzonych na zwierzętach GHRP może mieć pozytywny wpływ w przypadku leczeniu przewlekłej niewydolności serca. GHRP-6 może mieć kluczowe znaczenie w terapii udaru niedokrwiennego. GHRP-6 wykazuje też działanie ochronne dla nerek, wątroby oraz jelita cienkiego przy niedokrwieniu.

Stosowanie GHRP-6

Środek dostępny jest na rynku w postaci białego proszku, który powinien zostać rozpuszczony w wodzie do iniekcji w ilościach 2ml dla 2mg. Długość trwania cyklu jest nieograniczona. Sama dawka jest podana zawsze przez producenta. GHRP-6 może być stosowany w dawce 100mcg trzy lub cztery razy na dobę bez ryzyka nasycenia. Jednostkowa iniekcja nie powinna być wyższa niż 100mcg, gdyż każde dodanie 100mcg środka spowoduje obniżenie działania produktu. W przypadku zastosowania dawki 200mcg otrzymujemy tylko pięćdziesiąt procent pierwotnej jej skuteczności. W przypadku podniesienia jej do 300mcg jedynie dwadzieścia pięć procent pierwotnej skuteczności. Dlatego dawka jednorazowa powinna wynosić nie więcej niż 100mcg i jest to najbardziej optymalna ilość. Korzystniej dla nas jest zatem stosować środek częściej, ale w mniejszych ilościach.

Dawkowanie GHRP-6

Aby uzyskać najlepsze efekty zastosowania środka i w celu maksymalnego zwiększenia poziomu GH, GHRP-6 należy podawać, kiedy ilość cukru we krwi jest stosunkowo niska. Z tego powodu iniekcje należy wykonywać na około sześćdziesiąt minut przed posiłkiem. GHRP-6 będzie mieć zmniejszone działanie GH, jeśli są brane po posiłkach. Skuteczność środka zmniejsza także niski poziom tarczycy. Podobnie działają nieznacznie podwyższone poziomy tarczycy. W celu budowania masy mięśniowej, jak i w celu przyśpieszenia regeneracji wszystkich tkanek organizmu łącznie ze zwiększeniem syntezy kolagenu dozujemy GHRP-6 powinno się podawać każdorazowo przed spaniem oraz po treningu, a dla jeszcze lepszego efektu dodawać można dawkę tuż po obudzeniu się. W przypadku kiedy chodzi o regeneracje stawów lub odmłodzenie organizmu, to wystarczy stosować jedną dawkę bezpośrednio przed snem. Dawka 6IU GH powoduję zwiększenie syntezy kolagenu o 250%, a przypominam że 100mcg GHRP + analog GHRH równa się ponad 5IU syntetycznego GH. Każdorazowo stosując GHRP-6 musimy pamiętać, że tłuszcz i węglowodany obniżają sekrecje GH. Posiłek należy zatem zjeść dopiero po dwudziestu minutach od zastosowania peptydu.

Obostrzenia do stosowania GHRP-6

Choć nie ma żadnych dowodów, które wskazywałyby, że stosowanie GHRP-6 może powodować ginekomastię, to podwyższenie prolaktyny z GHRP-6 użytku może być problematyczne dla niektórych osób, które mają już ginekomastii. Głównym skutkiem ubocznym po użyciu GHRP-6 jest znaczny wzrost apetytu ze względu na pobudzanie uwalniania greliny, peptydu, który jest uwalniany w sposób naturalny w błonie śluzowej żołądka i zwiększa uczucie głodu. Stałych efektów ubocznych przy zastosowaniu GHRP-6 nie stwierdzono. Nawet wysokie dawki GHRP-6 są dobrze tolerowane przez organizm. Należy jednak wziąć pod uwagę, iż zwiększanie ilości hormonu wzrostu może spowodować problemy z tolerancją glukozy. Środek nie powinien być natomiast podawany osobom, które są uczulone na którykolwiek ze składników znajdujących się w produkcie. Jeśli jesteśmy trakcie leczenia lub chorujemy na dowolną chorobę, to zanim zastosujemy GHRP-6 powinniśmy skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Zwłaszcza należy to uczynić, kiedy regularnie przyjmujemy leki. Lekarz powinien nam potwierdzić, że zastosowanie peptydów nie powoduje obniżenia skuteczności działania leków. Ważne jest też to aby przykładać dużą wagę do higieny i bezpieczeństwa stosowania środka. Ponieważ dostarcza się go za pośrednictwem zastrzyku, to należy zwrócić uwagę na to, czy igła oraz strzykawka nie zostały wcześniej rozpakowane. Nie wolno nam też wykorzystywać igieł pochodzących z podejrzanego źródła, a także tych, które były już wykorzystywane przez osoby trzecie. Ważne jest także, aby środek zakupić w renomowanym oraz sprawdzonym sklepie internetowym. Nie kupujmy produktu, tam gdzie istnieje podejrzenie, że sprzedawca handluje podejrzanymi lub podrabianymi środkami. Nie korzystajmy też z środka, jeśli ten został wcześniej rozpakowany i użytkowany przez kogoś innego. W ten sposób zapewnimy sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa co jest niezwykle ważne w przypadku tego typu środków.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE