peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 INFORMACJE O PEPTYDACH12. CJC-1295- działanie i skutki uboczne stosowania peptydu

CJC-1295- działanie i skutki uboczne stosowania peptydu

CJC 1295 należy do kategorii tetrauzopodstawionych amidowych endokryn i zawiera trzydzieści aminokwasów. CJC-1295 jest peptydem, który pomaga w promowaniu przyrostu masy mięśniowej, siły mięśni, beztłuszczowej masy ciała i poprawia ogólną sprawność fizyczną. Jest uważany za długo działający analog hormonu uwalniającego hormon wzrostu.

Działanie CJC-1295

CJC-1295 został wyodrębniony w 2010 roku. Swoją popularność zawdzięcza niezwykłej skuteczności oraz swoistej wydajności. W porównaniu z tradycyjnym GHRH ma on bowiem zdolność do biokoniugacji albuminą surowicy, co zwiększa stanowczo okres półtrwania. Środek ten powoduje znacznie silniejszy wyrzut GH oraz IGF-1. Poza podniesieniem poziomu hormonu wzrostu, CJC-1295 wspomaga nasz organizm w utracie tłuszczu oraz może nam pomóc w zbudowaniu trwałej i dużej masy mięśniowej. Jego skuteczność potwierdzają liczne eksperymenty. W jednym z nich mężczyznom w wieku 20-40 lat podawano pojedynczą dawkę CJC-1295, czyli 60 lub 90 microg/kg masy ciała CJC-1295. Jednocześnie co dwadzieścia minut pobierano próbkę krwi. Po pojedynczej dawce CJC-1295 odnotowano 7,5 krotną zwyżkę poziomu bazowego hormonu wzrostu, całkowite wydzielanie hormonu wzrostu zwiększyło się o 46%, z kolei poziom IGF-1 o 45%. Po kilku iniekcjach CJC-1295 poziom IGF-1 pozostał podwyższony ponad wartości wyjściowe do 28 dni. Dzięki temu sportowcy oraz kulturyści są w stanie przyśpieszyć i zmaksymalizować wydzielanie HGH w organizmie, co pozwala nie tylko szybciej budować masę ciała, ale też w lepszym stopniu eliminować ewentualne urazy. Musimy bowiem wiedzieć, że o ile w latach dziecięcych oraz wczesnej młodości wydzielanie HGH jest w naszym organizmie bardzo wysokie. To po okresie dorastania maleje, co powoduje, że o wiele trudniej jest uzyskać beztłuszczową masę mięśniową. Dlatego właśnie CJC-1295 jest doskonałym rozwiązaniem dla sportowców oraz kulturystów.

Zastosowanie CJC-1295

CJC-1295 można podawać samodzielnie lub w połączeniu z innymi podobnie działającymi środkami. Najlepszy efekt da połączenie CJC-1295 DAC z GHRP-6 lub GHRP 2. Najważniejszym powodem łączenia tych peptydów jest oczywiście maksymalizacja efektów. W połączeniu z tymi peptydami skuteczność CJC-DAC 1295 wzrasta trzy lub więcej razy. Dawkowanie w tym przypadku może być następujące. GHRP-6 lub GHRP-2 w 100 mg trzy razy dziennie, CJC-1295 DAC 1000 mcg dwa zastrzyki na tydzień. Proces ten powinien być stosowany nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące. Sam CJC-1295 jak zresztą większość dostępnych na rynku peptydów, sprzedawany jest w postaci liofilizującego proszku. Ilość tego w fiolkach może być zróżnicowana w zależności od producenta. Samą zawartość proszku należy rozpuścić, dodając dogodną dla nas ilość sterylnej wody lub bakteriostatycznej. Dla przykładu, jeśli dodamy 2 ml do fiolki 2 mg, to następnie otrzymany roztwór o stężeniu 1 mg / ml, lub 1000 ug / ml. Zalecaną dawką CJC 1295, jest 1000 mcg na raz, dwa razy w tygodniu. Sama środek wprowadzamy do organizmu na zasadzie iniekcji. Ta może być podskórna, domięśniowa lub dożylna. To zależy tylko i wyłącznie od naszego indywidualnego uznania. Sam środek można wstrzykiwać o każdej porze dnia oraz nocy, jednak dla zmaksymalizowania efektów warto utrzymać pewną regularność. Najkorzystniej jest wstrzyknąć peptyd rano przed treningiem oraz wieczorem bezpośrednio przed snem. GHRP może bowiem powodować senność i poprawić sen. Kiedy decydujemy się na zastosowanie peptydu rano, to należy po wstrzyknięciu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek napojów oraz tym bardziej jedzenia. Tyczy się to także picia herbaty czy kawy. W takim przypadku posiłek powinien zostać spożyty, najwcześniej trzydzieści minut po iniekcji, choć zaleca się nawet powstrzymanie na okres do dwóch godzin.

Uwagi i skutki uboczne stosowania CJC-1295

Sam środek jest stosunkowo bezpieczny dla naszego zdrowia jak zresztą większość peptydów dostępnych na rynku. Jednak w bardzo niewielu przypadkach może on wywoływać delikatnie skutki uboczne. Skutki uboczne CJC-1295 związane są ze stymulacją przysadki mózgowej. Po pierwsze występujący wzrost hormonu wzrostu, powoduję czasami rozszerzanie naczyń, które są odczuwalne w postaci bólu głowy lub pojawiania się stanów euforycznych, które jednak nie trwają dłużej niż trzydzieści minut do dwóch godzin po wstrzyknięciu. Czasami w miejscu iniekcji możemy obserwować łagodne podrażnienie, takie jak swędzenie, zaczerwienienie i ból. Niekiedy pojawia się rumień lub obrzęk. W niewielkiej ilości przypadków może wystąpić hiperglikemia, wysypka oraz nocne pocenie się. Czasami pojawiają się też bóle oraz sztywność mięśni. W takich przypadkach należy natychmiast zaprzestać przyjmowania środka i zdecydować się na konsultacje ze specjalistą.

Przeciwwskazania i ogólne uwagi o CJC-1295

Środek nie powinien być stosowany przez te osoby, które są uczulone na którykolwiek ze składników znajdujących się w produkcie. W takim przypadku może dojść do alergicznej reakcji organizmu, która będzie miała wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Nie należy też podczas stosowania peptydu, spożywać dużej ilości alkoholu, a zwłaszcza środków psychoaktywnych czy narkotyków. Choć nie udowodniono klinicznie przeciwwskazań do stosowania środków odurzających, to jednak ich działanie może spowodować zagrożenie dla naszego zdrowia lub sprawić, że środek nie będzie działał zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Nie wolno nam pod żadnym pozorem przekraczać dawki zalecanej przed producenta. Samodzielne podnoszenie dawek naraża nas na wystąpienie efektów ubocznych. Każdorazowe zwiększenie dawki należy zatem skonsultować z lekarzem specjalistą. Warto też dokonać takiej konsultacji, kiedy cierpimy na przewlekłą chorobę, która jest leczona środkami farmakologicznymi. Jeśli przyjmujemy stosowne leki, to lekarz powinien nam potwierdzić ich bezpieczne stosowanie wraz z wymienionym peptydem. Tyczy się to zwłaszcza tych leków, które są stosowane w przypadku chorób sercowo – naczyniowych. Musimy bowiem pamiętać, że w trakcie stosowania CJC-1295 dochodzi do zmian ciśnienia krwi i rozszerzania naczyń krwionośnych. Środek nie może być też stosowany przez osoby niepełnoletnie, przed którymi należy go bezwzględnie ukryć. Nie powinien być wykorzystywany także przez osoby w podeszłym wieku. Bardzo ważny jest sposób przechowywania peptydu CJC-1295. Nie wolno go wystawiać na działanie promieni słonecznych i powinien znajdować się w suchym oraz zaciemnionym i chłodnym miejscu. Najkorzystniej jest przechowywać go w lodówce. W takim przypadku jego przydatność do zastosowania może wynieść nawet do sześciu miesięcy. Kiedy przechowujemy środek w zamrażarce, to przydatność do zastosowania wydłuża się nawet dwukrotnie. Ostatecznie celem zapewnienia sobie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, peptyd powinien być przez nas zakupiony w sprawdzonym sklepie internetowym. Nie zaleca się kupowania środka od sprzedawców, co do których mamy podejrzenia, że zajmują się handlem podrobionymi produktami. Dokładnie zatem przejrzyjmy wszelkie doniesienia, opinie i komentarze odnośnie do danego sklepu i kupujmy peptyd tylko u starannie wyselekcjonowanych sprzedawców.
 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE