peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 INFORMACJE O PEPTYDACH13. Hexarelin- działanie i skutki uboczne stosowania peptydu

Hexarelin- działanie i skutki uboczne stosowania peptydu

Hexarelin to peptyd stosunkowo nowy i nie został jeszcze odkryty przez wszystkich aktywnych sportowców i kulturystów. Jednak tam, gdzie jego właściwości zostały potwierdzone, staje się niezwykle popularny ze względu na szereg pozytywnych cech.

Charakterystyka Hexarelin

Hexarelin to peptyd hormonalny, który zawiera krótki łańcuch utworzony z zaledwie sześciu aminokwasów i ma strukturę podobną do białek regulatorowych, która pomaga uwalniać hormon G. Jego masa cząsteczkowa wynosi 877,05, a jego formuła molekularna wynosi C47H58N12O6. Głównym zadaniem tego peptydu jest pobudzenie organizmu do produkcji większej ilości GH. Po użyciu Hexarelinu krążący we krwi GH powoduje podniesienie poziomu insulinopodobnego czynnika wzrostu IGF-1 w stosunku do wzrostu w wątrobie. Sam IGF-1 jest głównym czynnikiem przyrostu mięśni. Jego działanie jest zatem zbliżone do peptydu GHRP-6, jednak w odróżnieniu od niego nie wywołuje żadnych efektów ubocznych, choćby w postaci zwiększonego uczucia głodu i łaknienia. Hexarelin nie tylko poprawia poziom GH w organizmie, ale również hamuje somatostatynę, która jest głównym czynnikiem hamującym uwalnianie GH. Jednocześnie jest to bardzo silny peptyd, więc już niewielka jego dawka, będzie dawała znakomite rezultaty, które w przypadku podobnych peptydów są do osiągnięcia w pewnej perspektywie czasowej.

Efekty stosowania Hexarelin

Podniesienie poziomu IGF-1 skutkuje wzrostem komórek mięśniowych w organizmie. Pod tym względem Hexarelin jest najbardziej skuteczny z wszystkich GHRPs. Ponieważ ma największy potencjał, to wzrost osiągamy tu już po podaniu dawki 100mcg. Hexarelin jest bardzo silnym środkiem antyadhezyjnym uwalniającym hormon wzrostu. Charakteryzuje się dłuższym okresem półtrwania, który trwa około siedemdziesięciu minut. To odróżnia go od większości innych peptydów hormonalnych.

Oprócz pobudzenia gruczołów do uwalniania hormonu wzrostu peptyd ten wpływa na wytrzymałość mięśni i może zwiększyć siłę mięśniową, a także ma pewne cechy neuroprotekcyjne wraz z udziałem w procesach gojenia. Wedle niektórych badań przeprowadzonych na zwierzętach, środek ten może być skuteczny jak pomoc w uśmierzaniu bólu oraz regulacji temperatury. Ustalono także że obecność hexarelinu dostarcza wsparcia w wydzielaniu białka w wątrobie na bazie znanej jako IGF-1.

Wykazano również z insulinopodobnego czynnika wzrostu-1 lub somatomedyny C peptyd odgrywa istotną rolę w rozwoju i naprawie mięśni oraz tkanki. Dodatkowe efekty zastosowania tego peptydu powodują wzrost wytrzymałości, wzrost nowych włókien mięśniowych, zwiększenie wielkości istniejących włókien mięśniowych, ochrona neuronów, odmładzanie, ochrony i uzdrawiania. Również receptory GH w tkance tłuszczowej pozwalają na potencjalną redukcję tłuszczu. Powoduje także wzrost gęstości mineralnej kości oraz poprawia elastyczność skóry.

Dawkowanie Hexarelin

Hexarelin kupujemy w proszku liofilizowanym podobnie jak inne peptydy GHRP. Ten powinniśmy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aż do chwili rozpuszczenia go w wodzie bakteriostatycznej i celem go umieszczenia w lodówce. Najkorzystniej jest stosować lek za pośrednictwem podskórnego zastrzyku przy użyciu strzykawki insulinowej. Optymalna dawka to około 100mcg. Jednak w przypadku kulturystów stosowana jest także dawka 200mcg, a nawet 400mcg na dobę. Dzięki takiej dawce jesteśmy w stanie wyleczyć stare urazy , kontuzje i bóle. Jednocześnie przyczynia się ona do spalenia tłuszczu oraz budowy masy mięśniowej. Zadowalające rezultaty można już zauważyć przy dawkowaniu 3x dziennie po 70mcg. Szybkość działania jest tutaj kluczowym pozytywnym aspektem. Pierwsze rezultaty zauważymy już prawdopodobnie po dwóch tygodniach stosowania środka.

Efekty uboczne stosowania Hexarelin

Samo stosowanie środka jest bardzo bezpieczne, jednak jak w przypadku każdego roztworu, który ma wpływ na kondycję naszego organizmu, także w tym przypadku mogą się pojawić niekiedy efekty uboczne. W bardzo niewielkiej ilość przypadków odnotowano sporadyczne zapalenie przysadki. Działo się to jednak tylko wtedy kiedy stosowano dawki, wielokrotnie przekraczające te zalecane przez producentów. Sposób na to jest bardzo prosty. W takim przypadku należy na jakiś czas natychmiast zaprzestać przyjmowanie peptydu. W krótkim okresie czasu wszystko wróci do normy. Dobrym sposobem na stosowanie jest też łączenie tego peptydu z innymi środkami takimi jak GHRP2, GHRP6 lub iPamoreliną GHRP. Łącząc niską dawkę sześcieryniny z innym GHRP, zwiększamy zdolność do wyrzucania większego impulsu hormonu wzrostu.

Obostrzenia stosowania Hexarelin

Środek ten może być stosowany przez każdą dorosłą osobę. Nie wolno go stosować osobom niepełnoletnim oraz w bardzo podeszłym wieku. Proszek, jeśli zostanie rozcieńczony z wodą, powinien być przechowywany w ciemnym i co najważniejsze chłodnym miejscu. Doskonałym rozwiązaniem jest tutaj lodówka. O ile w temperaturze pokojowej środek nadaję się do zastosowania przez kilka tygodni, to w lodówce, może on nie tracić właściwości nawet przez sześć miesięcy.

W przypadku umieszczenia produktu w zamrażalce przedłużamy jego trwałość nawet do dwunastu miesięcy. Bardzo ważne jest też to aby chronić środek przed światłem słonecznym, gdyż promienie UV mogą spowodować jego szybsze zużycie i sprawić, że nie będzie miał on efektownego działania. O ile sam środek jest bezpieczny dla naszego zdrowia oraz życia, to jednak wymaga zastosowania pewnej ostrożności przy rozpoczęciu terapii. Osoby, które chorują na jedną z chorób układu sercowo – naczyniowego powinny zasięgnąć rady swojego lekarza prowadzącego czy mogą podjąć się terapii z udziałem Hexarelinu. Na taki sam krok muszą się zdecydować te osoby, które zmagają się z inną chorobą przewlekłą i pozostają pod bezpośrednią opieką lekarza oraz regularnie przyjmują jakieś leki.

W takim przypadku należy zwrócić się do swojego lekarza z prośbą o opinie czy przyjmowanie Hexarelinu nie wpłynie negatywnie na działanie leków lub czy leki nie spowodują, że przyjmowanie Hexarelinu stanie się dla naszego organizmu niebezpieczne. Bardzo ważne jest też zachowanie właściwej, zalecanej przez producenta dawki. Nie wolno nam jej samodzielnie przekraczać. Jeżeli efekty działania środka są według nas niezadowalające, to należy ten fakt zgłosić producentowi lub przedyskutować z lekarzem. Samodzielnie podnoszenie dawki poza jej bezpieczną granicę, grozi nam wystąpieniem efektów ubocznych, które mogą powodować dyskomfort dla użytkownika lub nawet stanowić bezpośrednie zagrożenie jego zdrowia.

Ważne jest zachowanie bezpieczeństwa w zakresie samej iniekcji, czyli wprowadzenia roztworu do organizmu. Nie korzystajmy z przypadkowych igieł i strzykawek. Wszelkie środki służące nam do iniekcji powinniśmy samodzielnie nabyć w aptece. Tym bardziej nie wolno nam wykorzystywać igieł, które wcześniej były używane przez osobę drugą, zwłaszcza jeśli pozostaje ona dla nas anonimowe.

Sam środek możemy kupić w renomowanych sklepach internetowych. Zaleca się kupowanie produktu tylko w sprawdzonych placówkach sprzedaży, co do których mamy pewność, że nie handlują one podróbkami, a sprzedawcy są uczciwi

OSTATNIO PRZEGLĄDANE