peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 INFORMACJE O PEPTYDACH14. HGH Fragment 176-191- działanie i skutki uboczne stosowania peptydu

HGH Fragment 176-191- działanie i skutki uboczne stosowania 

HGH Fragment176-191 jest częścią cząsteczki hormonu wzrostu odpowiedzialną za spalanie tłuszczu.

Charakterystyka HGH Fragment 176-191

HGH Fragment 176-191 bezpośrednio inicjuje lipolizę i hamuje lipogeneze. Opracowany został przez izolowanie i modyfikowanie specyficznej części cząsteczki GH odpowiedzialnej za działanie lipolityczne i antylipogenne hormonu. Chodzi tu oczywiście o aminokwasy 176-191. HGH Fragment 176-191 uznaję się za peptyd przyczyniający się do spalania tłuszczu w podobny sposób co GH, jednak nie naraża użytkownika na potencjalnie niepożądane skutki uboczne, które mogą pojawić się podczas podawania GH. Aby zrozumieć sposób działania tego peptydu musimy wiedzieć, jak działa hormon wzrostu. Ten w organizmie uwalnia się pulsacyjnie. Przysadka jest w stanie dość szybko zsyntetyzować bardzo duże ilości hormonu wzrostu, który przechowuje zarówno w postaci skończonej, jak i niedokończonej. Im jesteśmy starsi, tym hormon ten wydzielany jest w mniejszej ilości. W wieku trzydziestu lat jego wydzielanie spada znacznie, aby w wieku czterdziestu lat praktycznie zanikać. Efektem tego powstają pewne ograniczenia, których nie jesteśmy w stanie pokonać nawet najbardziej wyczerpującym treningiem na siłowni. Oznacza to w praktyce, że nasza masa mięśniowa przyrasta w sposób ograniczony oraz wolny. Objętości hormonu wzrostu uwalnianego w organizmie nie można właściwie porównać do podawania syntetycznego hormonu wzrostu, ponieważ zestaw cech behawioralnych związanych z naturalnym hormonem wzrostu różni się od syntetycznego hormonu wzrostu. HGH Fragment 176-191 w sposób zbliżony do naturalnego powoduje wydzielanie się hormonu wzrostu. Badania wykazały, że działa on naśladując sposób, w jaki naturalny HGH reguluje metabolizm tłuszczów, ale bez negatywnego wpływu na wrażliwość na poziom cukru we krwi lub proliferację komórek, obserwowaną przy niezmodyfikowanym HGH. Środek ten stymuluje rozkładanie się tłuszczu w organizmie, a jednoczenie hamuje tworzenie się kwasów tłuszczowych i innych lipidów. Dodatkowo Fragment HGH 176-191 jest 12,5 razy silniejszy niż ludzki hormon wzrostu. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w badaniach Fragment HGH 176-191 ma zdolność zwiększania poziomów IGF-1, co przekłada się na zdolność fragmentów do nadawania efektów przeciwstarzeniowych.

Efekty stosowania HGH Fragment 176-191

W kulturystyce ceni się zwłaszcza skuteczność w spalaniu tkanki tłuszczowej. Jego zdolność do regulowania utraty tłuszczu i zwiększanie poziomu IGF-1 to tylko kilka z wielu atrybutów, które zachęcają do jego stosowania. HGH Fragment 171-191 został opracowany tak, aby kulturyści i sportowcy nie patrząc na właściwości wzrostu z HGH mogli nadal aktywnie trenować. Znaczną zaletą jest też to, że wszystko odbywa się bez niepożądanych działań ubocznych. Ponadto, w przeciwieństwie do innych środków tego typu, użytkownicy nie będą w tym przypadku doświadczać wszelkich wahań nastroju, czy występowania uczucia głodu lub łaknienia. HGH Fragment 171-191 nie powoduje też hiperglikemii. Ponadto promuje beztłuszczową masę ciała, syntezę białek, wzrost gęstości mineralnej kości i lepszy sen. Podsumowują płynące pozytywy ze stosowania HGH Fragment 171-191 to:
-Zwiększona masa mięśniowa
-Zwiększona siła i wytrzymałość
-Zmniejszona zawartość tłuszczu w organizmie
-Wzrost tkanki kostnej
-Wspomożenie wątroby

Dawkowanie HGH Fragment 176-191

Sam HGH Fragment 171-191 powinno się stosować przez miesiąc, a maksymalnie przez sześć miesięcy. Pojedyncza iniekcja nie powinna być wyższa niż 250mcg. Dawka dobowa nie powinna zaś przekraczać 500mcg. Dobrym rozwiązaniem jest łączyć HGH Fragment 171-191 z CJC-1295. Wszystkie peptydy mogą być mieszane i wstrzykiwano w tej samej strzykawce, bez żadnych problemów. Wielu użytkowników miesza dwa lub więcej peptydów w jednej strzykawce w celu zmniejszenia ich liczby wstrzyknięć na dobę. Nie zmniejsza to skuteczność produktów i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. HGH Fragment 171-191 otrzymujemy jak inne peptydy w postaci proszku, który powinien być trzymany z dala od światła słonecznego. Promieniowanie UV ma bowiem bardzo zły wpływ na skuteczność peptydu oraz na czas jego przydatności. Kolejnym krokiem jest rozpuszczenie peptydu w wodzie lub soli fizjologicznej. Można to zrobić poprzez dozowanie 250mcg w porannej iniekcji i 250mcg przed obiadem lub przed snem. Użytkownicy muszą zwrócić uwagę na czas zastrzyków i stosowaną dietę w tym czasie. Optymalne jest, aby wstrzyknąć HGH Fragment 171-191 na czczo.

Obostrzenia do HGH Fragment 176-191

Samo stosowanie HGH Fragment 171-191 jest bezpieczne dla zdrowia człowieka. Jednak jak w przypadku każdego środka, który ma wpływ na nasze zdrowie, także w tym przypadku dochodzi do obostrzeń. W przypadku nielicznych użytkowników mogą pojawić się zaczerwienienia oraz bolesność w miejscu wstrzyknięcia, a także nadmierną senność lub uczucie letargu. Osoby, które są uczulone na którykolwiek ze składników znajdujących się w środku nie powinny stosować HGH Fragment 171-191. Powstrzymać się przed użyciem HGH Fragment 171-191 musza także osoby niepełnoletnie oraz w wyjątkowo podeszłym wieku. W przypadku występowania choroby układu sercowo – naczyniowego, korzystanie z HGH Fragment 171-191 jest możliwe dopiero po zasięgnięciu porady u lekarza prowadzącego. To tyczy się także tych osób, które chorują na przewlekłą chorobę i z racji tego faktu przyjmują regularnie jakieś leki. Lekarz musi w tym przypadku zapewnić nas, że stosowanie HGH Fragment 171-191 nie wpłynie na skuteczność leków, a jednocześnie same lekarstwa nie spowodują toksycznego działania HGH Fragment 171-191. Ponieważ jest to środek, który ma wpływ na nasze zdrowie i ogólne działanie organizmu, to zanim zostanie przez nas zastosowany, powinniśmy odpowiednio się zabezpieczyć w zakresie już samego zakupu produktu. HGH Fragment 171-191 powinniśmy kupować tylko w sprawdzonym sklepie internetowym u sprzedawcy, co do którego nie istnieje nawet cień podejrzenia, że może on sprzedawać nam podrobione produkty, których skład jest nam nieznany. Kupowanie HGH Fragment 171-191 u niesprawdzonych sprzedawców, może skutkować nabyciem podrobionego produktu, lub środka o składzie innym niż deklaruje to sprzedawca. W takim przypadku co oczywiste producent nie może wziąć odpowiedzialności za bezpieczeństwo stosowania HGH Fragment 171-191. Należy także zachować wszelką ostrożność w zakresie iniekcji. Igły o strzykawki, które są przez nas wykorzystywane do iniekcji, powinny pochodzić ze sprawdzonego źródła. Najlepiej kupić je po prostu w aptece. Pod żadnym pozorem nie wolno nam wykorzystywać igieł i strzykawek znalezionych, zwłaszcza jeśli zawierają widome ślady użycia i istnieje podejrzenie, że były już wielokrotnie wykorzystywane. Nie powinniśmy także korzystać z igieł oraz strzykawek pochodzących od osób trzecich, nawet jeśli osoby te są nam znane. Narażamy w ten sposób swoje zdrowie. Nie zaleca się także przekraczania dawki zalecanej przez producenta. Jeśli chcemy samodzielnie podnieść dobową dawkę, to skonsultujmy ten fakt najpierw z lekarzem. Pamiętajmy, że podniesienie dawki bez konsultacji może wpłynąć na nasze zdrowie.
 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE