peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 INFORMACJE O PEPTYDACH17. Melanotan II- działanie i skutki uboczne stosowania peptydu

Melanotan II- działanie i skutki uboczne stosowania peptydu

Melanotan II to swoisty samoopalacz, dzięki któremu można szybko uzyskać opaleniznę taką samą, jak po zażyciu kąpieli słonecznych czy skorzystaniu z solarium. Melanotan II to preparat zawierający syntetyczne analogi hormonu melanotropowego, czyli hormon alfa-melanotropowy. W organizmie ludzkim hormon ten wytwarzany jest w przysadce mózgowej, skąd oddziałuje na komórki zawierające pigment, czyli melaninę. Celem Melanotanu II jest stymulacja melanocytów, to znaczy komórek barwnikowych skóry, do produkcji jeszcze większej ilości pigmentu. Sama opalenizna jest przede wszystkim bardziej trwała niż ta uzyskana na solarium czy za pomocą samoopalaczy, a efekt pojawia się już po dziesięciu zastrzykach. Preparat zapewnia stopniową, naturalnie wyglądającą brązową skórę na całym ciele bez konieczności wychodzenia na słońce, solarium czy stosowania samoopalaczy. Zastosowanie tego środka pozwala nie tylko uniknąć samego procesu opalania, ale też wszelkich podrażnień skóry, oparzeń słonecznych czy innych negatywnych efektów działania promieniowania UV. Sam Melanotan był na początku badany przez amerykańskich naukowców jako lek stosowany w chorobach związanych z nadwrażliwością na światło. Jednak w trakcie badań okazało się, że dodatkowo preparat na krótki czas może podnieść libido i pozwolić kontrolować wagę.

Samo działanie Melanotanu II jest bardzo proste. W naturalnym cyklu melanina jest rzeczywiście naturalną odpowiedzią organizmu na uszkodzenia UV, ciemnienie skóry ma lekko chronić go przed dalszymi uszkodzeniami. Dzieje się to jednak dopiero gdy skóra zostanie wystawiona na działanie promieni słonecznych. Te w ogólnym rozumieniu są dla organizmu groźne. Niebezpieczne ilości promieniowania UV, mogą prowadzić do raka skóry i innych niebezpiecznych problemów zdrowotnych. Tutaj nie występuję takie ryzyko. Peptyd zaprojektowany został do stymulacji organizmu do opalania przy minimalnej ekspozycji na światło słoneczne. Dodatkowo stosując ten peptyd, nasza skóra dużo szybciej się regeneruje i wszelkie uszkodzenia goją się szybciej. Ostatecznie opalenizna, którą uzyskamy, jest bardzo trwała. Naturalnie opalona skóra utrzymuje opaleniznę przez kilka tygodni. W tym przypadku możemy się ciemniejszą skórą cieszyć nawet kilka miesięcy. Jesteśmy zatem w stanie opalić ciało na cały sezon zimowy. To też idealne rozwiązanie dla osób, które są bardzo jasnej karnacji i opalanie się oznacza dla nich poparzenie ciała i uzyskanie co najwyżej czerwonej opalenizny. Sam peptyd posiada też inną zaletę, którą z pewnością docenią mężczyźni. Może znacznie zwiększyć skłonność do erekcji. Aby osiągnąć ten cel, należy na sześć godzin przed planowanym pożyciem przyjąć zastrzyk. Samo działanie może trwać nawet do dwunastu godzin.

Samo zastosowanie peptydu jest bardzo proste. W zestawie, który kupimy w sklepie internetowym otrzymamy Melanotan II w postaci proszku oraz najczęściej strzykawkę insulinową. Sam produkt w proszku jest nam do niczego nieprzydatny. Musimy go najpierw wymieszać z wodą i wprowadzić do strzykawki. Sam środek należy stosować wieczorem. Wstrzyknięcie powinno się odbyć w okolicach pępka. Strzykawka powinna być trzymana pod kątem dziewięćdziesięciu stopni. Sama dawka jest uzależniona od naszych indywidualnych potrzeb a przede wszystkim właściwości organizmu. Osoby, które są bardziej odporne na działanie promieni słonecznych, będą zmuszone do przyjmowania większych dawek. Producenci zalecają jednak żeby dawka utrzymywała się w granicach od dziesięciu do czterdziestu miligramów. W zależności od całkowitej ilości potrzebnej i dziennego dawkowania odpowiednio dla danej osoby, wstrzykiwanie środka powinno odbyć się na tydzień przed zapotrzebowaniem na efekt opalenizny. Melanotan II może być również stosowany, cyklicznie, aby utrzymać lepszą zdolność do opalania. Najpopularniejszym sposobem dawkowania jest wstrzykiwanie środka raz dziennie, ale w niektórych przypadkach, można na początku sprawdzać tolerancję na peptyd, wstrzykując go dwa razy dziennie w mniejszych dawkach. Po rozpuszczeniu, fiolki Melanotan II może być wykorzystywany przez trzydzieści dni. Powinien być przez ten czas przechowywany w lodówce lub zamrażarce. To wydłuży czas jego przydatności do zastosowania. Jak wspomnieliśmy, efekty stosowania peptydu są długotrwałe. Może być nawet tak, że efekty, trwają rok lub dłużej zależne jest to od cyklu peptydu jego efektywności, długości, dawkowania. Zastosowanie cykli konserwacyjnych może utrzymać wpływ na czas nieokreślony.

Jak w przypadku każdego środka także w tym przypadku mogą niekiedy pojawić się efekty uboczne. Najczęściej jest to zaburzenie łaknienia. Wiele osób uważa jednak ten efekt uboczny za pozytyw, zwłaszcza jeśli wraz z uzyskaniem opalenizny zależy nam na efekcie odchudzania. Jeśli nasze włosy są bardzo jasne, to stosowanie peptydu w niektórych przypadkach może spowodować ich przyciemnienie. Są również możliwe, uczucia nudności, zawroty głowy, zmęczenie. Każdy z tych objawów jest niepożądany, jeśli występuje, to przeważnie szybko ustępuje. W bardzo niewielu przypadkach mogą pojawić się mdłości, problemy z koncentracją, przyciemnienie włosów i pieprzyków, a także blizn, powiększenie pieprzyków, pojawienie się przebarwień skóry i worków pod oczami oraz sinienie ust. W każdym z tych przypadków należy natychmiast zaprzestać przyjmowania produktu i skonsultować jego dalsze stosowanie z lekarzem. Efekty uboczne mogą też pojawić się z naszej winy. Przede wszystkim nie należy przekraczać zalecanej maksymalnej dawki. Pierwsze wstrzyknięcia powinny być ostrożne. Nie stosujmy zatem od razu maksymalnej dawki, ale sprawdźmy, jak nasza skóra reaguje na stosowanie tego peptydu. Pamiętajmy, że każdą dawkę możemy zawsze przy następnym wstrzyknięciu podnieść. Należy zatem powoli oswajać nasz organizm z działaniem tego środka. Powinniśmy także zachować szczególną ostrożność podczas wstrzykiwania. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest zakupić samodzielnie strzykawkę oraz igłę w aptece lub skorzystać z tej, która została dołączona do zakupionego zestawu. Nie wolno nam wykorzystywać przypadkowych igieł oraz strzykawek, oraz stosować takich, które były już używane przez osoby trzecie. W ten sposób uchronimy się przed zakażeniem żółtaczką lub wirusem HIV. Sam środek powinien być też kupiony w sprawdzonym miejscu. Najlepszym adresem jest tutaj sklep internetowy, co do którego mamy pewność, że sprzedawca jest uczciwy i nie prowadzi handlu produktami podrabianymi. Kupowanie środka w podejrzanych miejscach naraża nas bowiem na zakup produktu, który nie jest zgodny z opisem. Tym samym nie mamy pewności co do jego działania oraz rezultatów, jakie otrzymamy. Środek ten nie może też być stosowany przez osoby niepełnoletnie oraz chore. W przypadku, kiedy chorujemy i przyjmujemy regularnie dowolne leki, powinniśmy przed pierwszym zastrzykiem skonsultować z lekarzem prowadzącym nasze działania. Musimy całkowicie wykluczyć możliwość osłabienia działania leków przez sam peptyd lub pojawienia się niewłaściwych reakcji, które mogą być efektem zmieszania leków z peptydem.
 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE