peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 INFORMACJE O PEPTYDACH18. MOD GRF 1-29- działanie i skutki uboczne stosowania peptydu

MOD GRF 1-29- działanie i skutki uboczne stosowania peptydu 

MOD-GRF jest analogiem peptydu uwalniającego hormon wzrostu. Powoduje on także zwiększenie poziomu IGF-1. Peptyd ten jest szczególnie chętnie wykorzystywany przez kulturystów, gdyż wzrost poziomów tych hormonów może przyczynić się do zmniejszenia tkanki tłuszczowej, a także do rozwoju mięśni. Dużą zaletą MOD GRF1-29 Bio-Peptide jest to, że ma on stosunkowo krótki czas aktywności. To znaczy, że możemy tu stosować pulsacyjne dawkowanie. Jest to absolutnie niemożliwe przy innych środkach, gdzie czas działania jest znacząco wydłużony. Dodatkowo sam peptyd można stosować w połączeniu z innymi środkami tego typu, co pozwala na zwielokrotnienie efektu.

Peptyd jest bardzo często stosowany z GHRP-2, GHRP-6, Hexarelin lub Ipamorelin. W takiej konfiguracji peptydy z rodziny GHRP będą stymulować uwalnianie hormonu wzrostu, zaś MOD-GRF będzie wzmacniać jego aktywność. W niektórych przypadkach MOD GRF 1-29 Bio-Peptide jest sprzedawany jako CJC-1295.

Sam peptyd jak wspomnieliśmy wykazuje niezwykłą skuteczność, jeśli chodzi o spalanie tłuszczu. Pomaga też w zakresie we wzmocnieniu mięśni, a także wpływa na lepszą regenerację podczas snu. Środek ten znajduje zastosowanie głównie w kulturystyce, a także jest wykorzystywany przez niektórych sportowców oraz osoby, które są niezwykle aktywne fizycznie i zależy im na szybkim zbudowaniu masy mięśniowej. Jego zastosowanie pozwala nam na zbudowanie imponującej masy mięśniowej w bardzo krótkim czasie. Jest alternatywą dla stosowania sterydów takich jak enantan testosteronu, cypionian testosteronu, sustanon 250, propionian testosteronu, stanozolol, dekanian nandrolonu, enanatol trenbolonu, tri-trenbolon. Dodatkowo środek ten sprawia, że nasza skóra wygląda dużo gładziej oraz młodziej. Ma też olbrzymi wpływ na prędkość gojenia się ran i leczenia urazów. Sam peptyd nie musi być stosowany cyklicznie ani stale. Jego zastosowanie jest właściwe wtedy, gdy nadejdzie konieczność zwiększenia masy mięśniowej oraz zrzucenia kilku zbędnych kilogramów. Stałe stosowanie zaleca się, kiedy celem jest trwały wzrost poziomu hormonu wzrostu.

Samo dawkowanie i stosowanie peptydu jest podobne jak w przypadku innych tego typu środków. MOD GRF 1-29 Bio-Peptide jest dostarczany jako liofilizowany proszek w szklanej fiolce. Musi on zostać zmieszany z wodą bakteriostatyczną. Zaleca się podanie dwóch miligramów środka do dwóch mililitrów wody. Gotowy peptyd wstrzykuje się zastrzykiem z wykorzystanie strzykawki do stosowania insuliny. Wstrzyknięcie może być podskórne, domięśniowo lub dożylnie, w zależności od preferencji osobistych. Zwykle zalecana dawka to około stu mcg MOD GRF 1-29 na wtrysk w połączeniu z GHRP. W celu uzyskania maksymalnego efektu wstrzyknięcia powinny być podawane trzy razy dziennie w okresach o niskich poziomach glukozy we krwi, czyli na przykład bezpośrednio przed posiłkiem. W przypadku trwałego używania zastrzyk stosujemy każdego dnia przed pójściem do łóżka.

Optymalnym rozwiązaniem jest jednak stosowanie dwóch zastrzyków dziennie. Na noc oraz na rozpoczęcie dnia. Pozostały rozcieńczony peptyd może być przechowywany w lodówce. Nie może to jednak trwać dłużej niż kilka tygodni. Jeśli chcemy przedłużyć żywotność preparatu, możemy go przetrzymywać w zamrażalce. Sam środek powinien znajdować się cały czas w miejscu zaciemnionym, suchym oraz chłodnym.
Stosowanie MOD GRF 1-29 Bio-Peptide rzadko wiąże się z występowaniem skutków ubocznych. Mogą się one wiązać między innymi z bólem spowodowanym kompresją nerwów, czyli na przykład zespołem cieśni nadgarstka, nadmiarem wody, lub zmniejszenie wrażliwości na insulinę. Powodem tego jest stymulacja wyższej produkcji hormonu wzrostu. Rozwiązaniem tego problemu jest zaprzestanie stosowania, dopóki problem nie zostanie rozwiązany i zredukować dawkowanie peptydów stymulujących wzrost hormonu podczas ponownego rozpoczęcia stosowania. Efekty uboczne mogą się ukazać także w przypadku kiedy nadmiernie stosujemy hormony wzrostu, czyli po prostu przekraczamy dawkę. Aby ich uniknąć, należy wtedy po prostu zmniejszyć dawkę lub odstawić środek. Produkt nie jest wskazany dla osób niepełnoletnich, które pod żadnym pozorem nie powinny w trakcie dojrzewania i dorastania przyjmować tego typu środków. W tym wieku bowiem hormon wzrostu jest nadal aktywnie wydzielany i zwiększenie jego wyrzutów może skończyć się fatalnie dla zdrowego i młodego organizmu.

Produkt nie powinien być też stosowany przez osoby starsze, których stan zdrowia nie pozwala na stosowanie leków nieprzepisanych przez lekarza. Osoby chore, zwłaszcza na choroby układu sercowo – naczyniowego powinny się powstrzymać przed przyjmowanie środka. Także te osoby, które cierpią na inne choroby lub przyjmują leki, nie powinny stosować produktu, bez konsultacji z lekarzem prowadzącym. Jeśli stale przyjmujemy leki, musimy się upewnić, że stosowanie MOD GRF 1-29 Bio-Peptide nie wpłynie na ich działanie, a jednocześnie leki nie spowodują wzmocnienia efektów ubocznych peptydu.

W trakcie przyjmowania środka nie wolno nam też spożywać alkoholu oraz przyjmować narkotyków. Połączenie tych substancji mogłoby wywołać szereg skutków ubocznych. Należy też zachować zdrową dietę. W razie pojawienia się jakichkolwiek poważnych skutków ubocznych należy natychmiast skonsultować ten fakt z lekarzem. Nie wolno nam także podwyższać dawki MOD GRF 1-29 Bio-Peptide w przypadku kiedy nie dostrzegamy widocznych rezultatów jego zastosowania. W takim przypadku ponownie należy skonsultować ewentualne podwyższenie dawki z lekarzem. Sam peptyd można dostać w renomowanych sklepach internetowych. Nie zaleca się kupowania produktu w punktach, co do których mamy realne podejrzenia, że środki tam sprzedawane mogą być podrobione lub sprzedawca skłonny jest do oszustwa. Sam produkt jest bezpieczny dla naszego zdrowia i życia, ale producent nie może odpowiadać za działanie podróbek o nieznanym i niesprawdzonym podczas badań klinicznych składzie. Szczególnie należy wystrzegać się stosowania produktów pochodzących z tak zwanej trzeciej ręki, czyli takie, które były już stosowane przez osoby trzecie, zwłaszcza kiedy są one nam nieznane. Nie powinniśmy także dokonywać zakupu środka, jeśli po otwarciu przesyłki zauważymy, że była ona już wcześniej otwierana. Bardzo ważne jest też bezpieczeństwo przyjmowania środka. MOD GRF 1-29 jest dostarczany do naszego organizmu za pośrednictwem strzykawki i igły. Narzędzia te najpewniej zostaną nam dostarczone przez sprzedawcę i to właśnie tę igłę i strzykawkę powinniśmy wykorzystywać do wykonywania zastrzyków. Alternatywą jest dokonanie samodzielnego zakupu w dowolnej aptece. Nie powinniśmy dla własnego bezpieczeństwa stosować igieł i strzykawek pochodzących z niewiadomych i niesprawdzonych źródeł do wstrzykiwania MOD GRF 1-29 Bio-Peptide do organizmu. Może to bowiem skutkować zarażeniem wieloma chorobami jak wirus HIV lub żółtaczka typu C.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE