peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 INFORMACJE O PEPTYDACH20. Ipamorelin- działanie i skutki uboczne stosowania peptydu

Ipamorelin- działanie i skutki uboczne stosowania peptydu 

Ipamorelin jest znanym peptydem zwłaszcza wśród kulturystów. Ten penta-peptyd ma właściwości pozwalające uwalniać hormon wzrostu. Jego działania powoduje bardzo silne wydzielanie się tego hormonu. Uznaję się go za peptyd trzeciej generacji. Ipamorelin ma bardzo podobne właściwości GHRP-2. Jednak nie ma właściwości lipogennych i nie wzbudza uczucia głodu. Ipamorelin działa synergistycznie, gdy jest stosowany podczas impulsu GHRH lub gdy jest podawany wraz z GHRH, lub analogiem, takim jak Sermorelin. Ipamorelin jest podobny do GHRP-6, ponieważ oba uwalniają GH o bardzo podobnej sile. Ipamorelin wykazuje podobną funkcjonalność względem preparatu Hexarelin i w działaniu powoduje znacznie bardziej stabilną formą ghreliny. Ma także dłuższe okresy półtrwania, które trwają nawet do dwóch godzin. W przeciwieństwie do GHRP-6 i GHRP-2, Ipamorelin ma niewielki wpływ na produkcję kortyzolu lub prolaktyny. Nawet jeśli jest przyjmowany w bardzo dużych dawkach. Oznacza to, że użytkownik może stosować nawet większe dawki w większej częstotliwości i nie przejmować się jednocześnie o podwyższony poziom kortyzolu i osocza acetylocholiny. Sam Ipamorelin wyodrębniono w 1998 roku, zastępując fragment GHRP i wprowadzając do łańcucha takie elementy jak kwas gamma-aminomasłowy. Współcześnie uznaję się ten peptyd za jeden z najskuteczniejszych.

Sam Ipamorelin oddziałuje na wzrost kości oraz masy ciała. Jest łagodniejszy, jeśli chodzi o samo odstawienie peptydu, a spadek hormonów po zaprzestaniu stosowania środka odbywa się dużo wolniej. Jest bardziej naturalny oraz wywołuje trwalszy efekt. Należy także zauważyć, że Ipamorelin jest potencjalnie bezpieczniejszy w samym użyciu. W przeciwieństwie do GHRP-6, Ipamorelin nie wywołuje głodu, co korzystne jest dla tych wszystkich, którzy jednocześnie stosują diety niskokaloryczne. Zastosowanie Impamorelinu pozwala na zredukowanie tkanki tłuszczowej, wzrost masy mięśniowej, wzrost wielkości istniejących włókien mięśniowych, a także skrócenie czasu potrzebnego na gojenie się ran po zabiegach chirurgicznych czy też kontuzjach. Dodatkowo zastosowanie tego środka pozwala nam osiągnąć lepszy sens, poprawia się poziom cholesterolu, mamy więcej energii, a nawet przyczynia się do redukcji zmarszczek. Zwiększone stężenie GH poprawi metabolizm, dając osobie większą zdolność spalania tłuszczu lub utrzymywania odpowiedniego poziomu tłuszczu. Samo GH dotyczy prawie wszystkich części ciała od mięśnia, poprzez struktury szkieletowe, układ nerwowy, a nawet włosów. Samo GH często nazywa się fontanną hormonu młodzieży. Kiedy osiągniemy wiek trzydziestu lat, nasza naturalna produkcja GH szybko spada i w miarę upływu lat maleje. W efekcie zaczynamy się po prostu starzeć. Podwyższenie poziomu GH pozwala nam zatem spowolnić efekty starzenia organizmu.

Samo działanie peptydu jest bardzo proste. Ipamorelin powoduje impuls, który pobudza podwzgórze do uwalnia GH. Ten impuls może trwać około trzech godzin po wstrzyknięciu. Po wysłaniu impulsu GH ten reaguje bezpośrednio na mięśnie, wspomagając ich rozrost, a także powodują wzrost kości. Dzięki temu efekt zrzucenia masy tłuszczowej odbywa się w tym przypadku bez możliwości wystąpienia jakiejkolwiek deformacji kości i chrząstek.

Ipamorelin, podobnie jak inne peptydy, jest dostarczany nam w postaci drobnego liofilizowanego proszku. Można go przechowywać w lodówce lub w temperaturze pokojowej. Jeżeli wstawimy go do zamrażarki, to może on tam nawet przetrwać dwadzieścia pięć lat. Po rekonstrukcji z użyciem wody przeciwbakteryjnej, fiolki należy przechowywać w chłodnym suchym miejscu, takim jak lodówka. Strzykawki insuliny są najlepszym sposobem na jego podawanie, zwykle przez wstrzyknięcie podskórne. Dawka zalecana przez producenta to trzysta miligramów na dobę. Zaleca się jednak podzielić ją na trzy części. Sam cykl powinien trwać dwanaście tygodni. Innym sposobem jest zastosowanie przelicznika, gdzie jeden kilogram masy ciała, to jeden miligram środka. Jeśli zatem ważymy osiemdziesiąt kilogramów, to nasza pojedyncza dawka nie powinna przekraczać osiemdziesięciu miligramów, po trzy razy dziennie. Samo zastosowanie powinno się odbyć na czterdzieści minut przed planowanym treningiem, drugi raz po ćwiczeniach i ostatnia dawka, bezpośrednio przed snem. Należy jednak pamiętać, że maksymalna dawka nie powinna przekraczać stu miligramów na raz. Tym bardziej, że nawet zastosowanie większej dawki, nie powoduje zwielokrotnienia efektów działania peptydu. Najlepiej wstrzykiwać leki w częściach ciała - 2 lub 3 razy dziennie. To nie tylko bardzo wygodne do przyjmowania, ale również pozwala na bardziej skoncentrowane przygotowanie przed rozpoczęciem akcji.

Sam środek podobnie jak większość peptydów jest bezpieczny dla naszego zdrowia pod warunkiem właściwego jego stosowania. Przede wszystkim nie wolno nam przekraczać zalecanej dawki. Jak wspomnieliśmy, nie powoduje to żadnych dodatkowych, pozytywnych efektów, a może wywołać negatywne skutki uboczne, takie jak na przykład ból głowy czy mdłości, a nawet zaburzenia łaknienia. Niekiedy w miejscach wkłucia może pojawić się zaczerwienienie. Istnieją też ograniczenia, jeśli chodzi o wiek osoby stosującej środek. Nie mogą go wykorzystywać osoby niepełnoletnie, a także osoby w bardzo podeszłym wieku. W przypadku kiedy chorujemy na przewlekłe choroby, powinniśmy przed zastosowaniem środka, skonsultować ten fakt z naszym lekarzem prowadzącym. Szczególnie jest to ważne wtedy, gdy przyjmujemy regularnie dowolne leki. Należy się wtedy dowiedzieć czy zastosowanie peptydu nie wpłynie na działanie tychże leków lub same leki w połączeniu z peptydem nie spowodują ewentualnych efektów ubocznych. Kiedy lekarz odradzi nam stosowanie środka, należy natychmiast zaprzestać jego wstrzykiwania. Także, wtedy gdy zauważymy, że nasz organizm reaguje niewłaściwie na stosowanie peptydu, to powinniśmy natychmiast zaprzestać jego przyjmowania.

Ponieważ peptyd dostarcza się do organizmu za pośrednictwem zastrzyku, należy zachować ostrożność przy wyborze strzykawki oraz igły. Nie wolno nam zatem używać produktów, które były wykorzystywane przez inną osobę, zwłaszcza jeśli nic o niej nie wiemy. Nie wolno nam także stosować igieł, które zostały przez nas znalezione. Najlepiej jest wykorzystać igły oraz strzykawki, które zostały przez nas zakupione w aptece i przez nas bezpośrednio rozpakowane. Ważny jest także właściwy wybór miejsca, w którym środek zostanie przez nas zakupiony. Nie zaleca się zakupu peptydów w miejscach podejrzanych, co do których istnieje realna szansa, że środki tam sprzedawane są fałszowane i podrabiane. Środek ten bowiem, jeśli zostanie zanieczyszczony, może stanowić zagrożenie dla naszego zdrowia, a nawet życia. Pełne bezpieczeństwa gwarantuje nam tylko sprawdzony oraz potwierdzony przez producenta i sprzedawcę skład. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług sprawdzonego i zweryfikowanego przez innych użytkowników sklepu internetowego. W takim przypadku zapewnimy sobie pełne bezpieczeństwo podczas stosowania tego środka.
 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE