peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 INFORMACJE O PEPTYDACH5. Dawkowanie peptydów

Dawkowanie peptydów

TB-500

Peptyd TB-500 działa przeciwzapalnie, przyspiesza gojenie się ran i poprawia stan mięśni. TB- 500 poprawia rozwój mięśni, rozwija napięcie mięśniowe, zwiększa wymianę substancji pomiędzy komórkami ciała, zmniejsza stan zapalny tkanek stawowych, sprzyja naprawie tkanek, zapobiega naprężeniom przylegającym i włóknistym zespołom mięśni, ścięgien i wiązadeł oraz zmniejsza stan zapalny mięśni. TB-500 jest stosowany przez kulturystów i sprinterów.
Dawkowanie TB-500:
TB- 500 należy przyjmować 2mg na tydzień, minimum przez 6 tygodni i maksymalnie 6 miesięcy

Sermorelin Acetate

Peptyd Sermorelin Acetate redukuje tkankę tłuszczową, zwiększa wzrost mięśni, wzmacnia układ odpornościowy- serce i inne narządy wewnętrzne, zwiększa gęstość kości. Jest doskonałym peptydem dla piłkarzy i kolarzy.
Dawkowanie Sermorelin Acetate:
Należy przyjmować 100- 200 mcg- (zastrzyki 1 na 2 dziennie) najlepiej przed treningiem i przed snem. Ważne aby nie przekraczać 500 mcg dziennie!. Czas leczenia wynosi od 3 do 6 miesięcy.

PT- 141

Peptyd PT- 141 jest stosowany w przypadku zaburzeń erekcji u mężczyzn i dysfunkcji seksualnych u kobiet. Różni się od tradycyjnych leków na potencję ponieważ działa na układ naczyniowy co bezpośrednio zwiększa pragnienie seksualne.
Dawkowanie PT- 141
Zaleca się przyjmowanie od 0,5 mg do 2,0 mg. Zaleca się zażyć PT- 141 na od dwóch do czterech godzin przed planowanym zbliżeniem seksualnym.

PEG- MGF

Peptyd PEG- MGF w doskonały sposób pomaga zwiększyć komórki mięśniowe. PEG- MGF jest używany przez mężczyzn, którzy chcą aby ich mięśnie wyrosły do bardzo dużych rozmiarów. PEG- MGF tworzy nowe komórki mięśniowe, powoduje również wzrost mięśni poprzez stymulowanie zatrzymania azotu i zwiększenia syntezy białek
Dawkowanie PEG- MGF
Peptyd PEG- MGF należy przyjmować 200 mcg dziennie a czas leczenia wynosi od 3 do 6 miesięcy.

Melanotan 2

Peptyd Melanotan 2 występuje również pod nazwą MT II. Melanotan 2 pozwala na opalanie skóry bez narażenia na promienie słoneczne. Ogromną zaletą MT II jest to, że zwiększa libido i może powodować kontrolowane erekcje.
Dawkowanie Melanotan 2
Peptyd Melanotan 2 należy stosować od 0,25 mg do 1 mg na dobę.

Ipamorelin

Peptyd Ipamorelin cieszy się dużą popularnością w świecie sportu i kulturystyki. Jego właściwości sprawiają, że jest bardzo interesującym produktem w budowaniu tkanki mięśniowej. Ipamorelin pomaga również w przeciwdziałaniu starzeniu się, poprawia sen, zmniejsza zmarszczki, zwiększa napięcie mięśniowe i energetyczne oraz co jest wielką zaletą poprawia szybką regenerację po intensywnym treningu.
Dawkowanie Ipamorelin
Zalecana dawka od 200 mcg do 900 mcg przy intensywnych treningach. Czas leczenia wynosi od 3 do 6 miesięcy. 

IGF- 1LR3

Peptyd IGF- 1LR3- głównym działaniem peptydu jest budowanie tkanki mięśniowej. Jest to jeden z peptydów o anabolicznym hormonie. Główną pracą Ipamorelin jest budowa tkanki mięśniowej jaki i ma bardzo wielki wpływ na metabolizm tłuszczu co pomaga organizmowi bardzo szybko go spalić. Poprawia również pracę mózgu w umysłowych zadaniach i poprawia przyswajanie wiedzy podczas uczenia się.
Dawkowanie IGF- 1LR3
Zalecana dawka: początkowo 20 mcg do 120 mcg dziennie. Czas leczenia wynosi od 4 do 8 tygodni

Hgh Fragment 176- 191

Peptyd Hgh Fragment 176- 191 jest odpowiedzialny za spalanie tłuszczu. Obecnie jest najsilniejszym peptydem o takim działaniu, który udowodnił swoją skuteczność w redukcji tkanki tłuszczowej szczególnie w okolicach brzucha. Jednocześnie pozwala na zwiększenie siły i masy ciała.
Dawkowanie Hgh Fragment 176- 191
Zaleca się stosowanie Hgh Fragment 176- 191 dwa razy dziennie po 250 mcg. Czas leczenia wynosi od 3 do 6 miesięcy.

Heksarelin 

Peptyd Heksarelin jest bardzo popularny wśród osób, którym zależy na zwiększeniu wydajności organizmu. Heksarelin może być idealny w budowaniu silnych mięśni, spalaniu tłuszczu, zwiększeniu siły, leczeniu niewielkich obrażeń, ochronie stawów przed kontuzjami, poprawę elastyczności skóry.
Dawkowanie Heksarelin
Heksarelin zaleca się przyjmować codziennie nie mniej niż 2mcg/1 kg własnego ciała. Czas leczenia nie powinien przekraczać 4 tygodni.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE