peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 INFORMACJE O PEPTYDACH8. Follistatin 344- działanie i skutki uboczne stosowania peptydu

Follistatin 344- działanie i skutki uboczne stosowania peptydu

Follistatin 344 niezwykle szybko zyskuje na popularności zwłaszcza w kulturystyce jako potencjalny dodatek do szybkiego wzrostu masy tkanki beztłuszczowej.

Opis Follistatin 344

Follistatyna jest jednołańcuchowym białkiem gonadalnym, które specyficznie hamuje uwalnianie hormonu folikulotropowego. Znana jest także jako białko wiążące akty winę. To białko, które u ludzi jest kodowane przez gen FST. Folistatyna jest autokrynową glikoproteiną, która ulega ekspresji w prawie wszystkich tkankach wyższych. Jej podstawową funkcją jest wiązanie i bineutralizacja członków nadrodziny TGF-β, ze szczególnym uwzględnieniem aktywiny, hormonu parakrynnego. Sama Folistatyna naturalnie występuje w mięśniach szkieletowych prawie wszystkich ssaków o zaawansowanych, także oczywiście u ludzi. Istotą jej działania i efektem, na który zwrócono uwagę, jest umiejętność wiązania i hamowania peptydów wzrostu takich jak na przykład miostatyna. Ta odpowiada bowiem za regulacje i ograniczenia wzrostu mięśni. Ta tworzy się w mięśniach, a następnie uwalnia się do krwioobiegu. Dodatkowo jej nadmiar może zaburzać funkcjonowanie tkanki i powodować przewlekłe choroby w ważnych organach takich jak tkanki czy szpik kostny. Jest zatem oczywiste, że jest ona jednocześnie wrogiem kulturystów i sprawia, że w zwłaszcza w miarę upływu wieku pojawiają się ograniczenia co do powstawania masy mięśniowej. Jednocześnie redukcja miostatyny przy użyciu folistatyny 344 nie prowadzi do niepożądanych konsekwencji zdrowotnych, a znacząco przyśpiesza rozwój mięśni.

Działanie Follistatin 344

Follistatin 344 poprzez hamowanie i wiązanie miostatyny oraz hamowanie syntezy przysadki mózgowej, co powoduje ograniczenie wydzielania się hormonu folikulotropowego, wpływa bezpośrednio na wzrost mięśni. Działa tylko na tkankę mięśniową. Powoduje też, że są one silniejsze. Follistatin-344 ma bardzo wysoką zdolność utrzymywania sportowców w formie i pozwala zachować im masę mięśniową, nawet, wtedy kiedy przestali już aktywnie uprawiać sport lub ćwiczyć. Dodatkowo mięśnie są dużo bardziej wydajne. Follistatin-344 wykazuje dodatkowo silne działanie przeciwstarzeniowe, ze wskazaniem na odmłodzenie wszystkich tkanek organizmu. Ostatecznie wspomaga też spalanie tkanki tłuszczowej. Dużą zaletą Follistatin 344 jest fakt, że kiedy inne inhibitory miostatyny, takie jak Trichostatyna A, wymagają codziennego podawania. To w przypadku tego środka efekty utrzymują się nawet do piętnastu miesięcy po wstrzyknięciu. Samo pojawienie się Follistatin 344 jest spowodowane poszukiwaniem alternatywnych sposobów leczenia zaburzeń mięśniowych. Sama skuteczność Follistatin 344 została potwierdzona w wielu badaniach na zwierzętach. Badania te pokazują, że folistatyna pozytywnie wpływa na wzrost mięśni w sposób wykraczający poza zwykłe hamowanie miostatyny. Myszy ze stłumioną miostatyną miały dwukrotnie większą masę mięśniową.

Zastosowanie Follistatin 344

Stosowanie kuracji przy wykorzystaniu Follistatin 344 powinno trwać około trzydziestu dni. Po tym okresie należy zrobić przerwę. Dostarczany jest jako biały liofilizowany proszek, który należy dostosować do spożycia. Zaleca się odtworzenie liofilizowanej folistatyny w sterylnej 18MΩ-cm wodzie nie mniejszej niż 100 μg / ml, którą można następnie rozcieńczyć do innych roztworów wodnych. Ten ostateczny produkt może być bezpiecznie przechowywany przez okres trzech tygodni, jeśli jest przetrzymywany w temperaturze pokojowej. W przypadku przechowywania środka w lodówce jego termin użytkowania zostaje wydłużony do nawet kilku miesięcy. Produkt może też być zamrażany. Jeśli zależy nam na długotrwałym przechowywaniu, to powinniśmy dodać białko nośnikowe. Jednocześnie zdecydowanie unikajmy następującego po sobie rozmrażania oraz ponownego zamrażania. Dawka, która jest zalecana dla użytkowników to 100 miligramów na dobę. Można zwiększyć tą dawkę do dwustu miligramów na dobę. Osoby, które przyjmowały dawki przewyższające 100 miligramów na dobę, nie odczuwały żadnych efektów ubocznych. Sam środek musi zostać wprowadzony do organizmu za pośrednictwem zastrzyku. Iniekcja może być wykonywana dożylnie lub domięśniowo. Zależy to wyłącznie od indywidualnych upodobań i chęci użytkownika. Niektórzy producenci zalecają wykonywanie zastrzyków co trzy dni. Istnieją też opinie, że zastrzyk w mięsień, pozwala na lepszą skuteczność peptydu. Nie powinniśmy w żaden sposób przekraczać dawki zalecanej przez producenta i dokładnie dostosować ją do naszych potrzeb oraz możliwości. W przypadku kiedy chcemy samodzielnie zwiększyć dawkę peptydu, to należy ten fakt wcześniej skonsultować z lekarzem.

Obostrzenia do stosowania Follistatin 344

Sam środek jest bardzo bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje poważniejszych skutków ubocznych. W niektórych przypadkach mogą jednak wystąpić drobne dolegliwości takie jak ból głowy, zaczerwienienia w miejscu wstrzyknięcia lub delikatny obrzęk. Czasami pojawiają się nudności oraz wymioty. Są to jednak przypadku niezwykle rzadkie. Najczęściej wynikające z niewłaściwego dawkowania środka. Istnieją też obostrzenia dotyczące samego stosowanie środka. Nie powinny go używać przede wszystkim osoby niepełnoletnie. Środek nie powinien być też używany przez osoby w podeszłym wieku. Przeciwwskazaniem jest także uczulenie na jakiekolwiek składnik znajdujący się w produkcie. W takim przypadku używanie go może skutkować poważnymi zmianami alergicznymi i być nawet groźne dla naszego zdrowia oraz życia. W sytuacji, kiedy jesteśmy w trakcie terapii lub cierpmy na jakąkolwiek chorobę, zwłaszcza związaną z układem sercowo – naczyniowym, każda próba podjęcia stosowania środka powinna zostać skonsultowana z naszym lekarzem prowadzącym. Musi on zapewnić nas, że środek ten nie będzie miał wpływu na nasz stan zdrowia. Jest to szczególnie ważne w tych przypadkach, kiedy regularnie zażywamy leki. Stosowanie peptydu należy też bezzwłocznie przerwać, jeśli w trakcie kuracji zachorujemy na dowolną chorobę, która wymaga od nas udania się do lekarza specjalisty. Bardzo ważne jest też bezpieczeństwo stosowania środka. Igły, które są przez nas wykorzystywane do wstrzykiwania roztworu, powinny pochodzić bezpośrednio z apteki. Nie wolno nam wykorzystywać igieł, których pochodzenia nie znamy. Nie korzystajmy też ze strzykawek i igieł osób trzecich, zwłaszcza wtedy kiedy są to nam osoby nieznane. Wykorzystanie niesprawdzonych igieł z niewiadomego pochodzenia może nas narazić na zarażenie się groźnymi chorobami. Niezwykle istotne jest też pochodzenie samego produktu. Powinniśmy o kupować wyłącznie w sprawdzonych sklepach internetowych. Nie wolno nam wykorzystywać środka, który wcześniej został używany lub rozpakowany przez osobę trzecią. Nie zaleca się także kupowania produktu ze sklepów, co do których istnieje ryzyko, że ich właściciel prowadzi sprzedaż produktów podrobionych. W takim przypadku może się okazać, że zakupiliśmy środek, który nie działa, a co gorsza ma skład odbiegający od deklarowanego. W takim przypadku producent nie ponosi odpowiedzialności za jego wykorzystanie oraz wszelkie konsekwencje z tego wynikające. Należy też stosować się bezwzględnie do zaleceń producenta.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE