peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 SARMAC-263 536 
WZÓR Z CMS:


249.00
Ilość
- +

AC-263 536
BIOLAB

AC-263 536

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 60 capsules x 10 mg 249 zł 249 zł
3 60 capsules x 10 mg 239 zł 717 zł
5 60 capsules x 10 mg 229 zł 1145 zł

AC-262536 to związek , który działa jako selektywny modulator receptora androgenowego, czyli SARM, jest jego częściowym agonistą. Związek ten porównywany jest z testosteronem pod kątem wpływu na anabolizm, jednak ze znaczniej mniejszym negatywnym wpływem na narządy czy prostatę, gdzie wg badań AC wykazuje 14 razy słabsze działanie na prostatę aniżeli wspomniany testosteron.  AC-262 536 został pierwotnie opracowany, by wspomóc i przyspieszyć leczenie raka prostaty oraz choroby Alzheimera. AC działa silnie supresyjnie na oś HPTA, tak więc nie należy go stosować bez tzw. podkładu z testosteronu.

Korzyści ze stosowania

Wzrosty siły i masy mięśniowej
Poprawa wytrzymałości tlenowej
Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej
Zwiększa gęstość mineralną kośćca 
Może poprawiać funkcje kognitywne u osób ze stwierdzoną chorobą Alzheimera 
Potencjalne zredukowane ryzyko raka prostaty poprzez anatagonistyczne działanie względem DHT

Dawkowanie

Dawkowanie należy rozpocząć od jak najniższej dawki w celu sprawdzenia indywidualnej tolerancji na daną substancję i w razie potrzeby ją zwiększyć. SARM zaleca się stosować 30 dni, po czym warto zrobić przerwę.
10-30mg

Skutki uboczne

Związek został obecnie poddany jedynie próbom na zwierzętach, a badania nad skutecznością i korzyściami tego SARM wciąż trwają. Podobnie jak w przypadku większości SARM’ów, istnieje nieodłączne ryzyko zmęczenia i nudności, jeśli związek jest przyjmowany regularnie.
Dowody przedstawione przez różnych użytkowników sugerują, że stosowanie AC może powodować bóle głowy, wzrost ciśnienia krwi, zmiany wzroku i wysypki na skórze. Należy zawsze zachować ostrożność przy stosowaniu jakichkolwiek nieuregulowanych suplementów.

Jest to środek silnie blokujący i obniżający LH, może zaburzyć profil lipidowy jak również może podnieść ciśnienie wiec należy zachować ostrożność podczas korzystania tak samo jak ze wszystkich sarmów.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE