peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYACVR2B (ACE-031) 
WZÓR Z CMS:


335.00
Ilość
- +

ACVR2B (ACE-031)
Bio- Peptide

ACVR2B (ACE-031)

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 335 zł 335 zł
2 10 mg 325 zł 650 zł
3 10 mg 315 zł 945 zł
4 10 mg 305 zł 1220 zł
5 10 mg 295 zł 1475 zł

Naukowcy odkryli, że przyrost mięśni jest ograniczony przez hormon miostatynę.

Czym jest ACE 031?

Dziś naukowcy aktywnie pracują nad nową grupą leków - blokerami miostatyny. Jednym z najbardziej obiecujących jest ACE 031. Lek jest w stanie zapewnić całkowite blokowanie sygnałów przechodzących przez receptory odpowiedniego typu. W tej chwili badania ACE 031 są w toku, ale wstępne wyniki wyglądają bardzo obiecująco. Oprócz wysokiej skuteczności naukowcom nie udało się znaleźć skutków ubocznych, które mogą wskazywać na bezpieczeństwo tego blokera miostatyny. W kulturystyce ACE 031 służy do uzyskania wysokiej jakości masy. Miostatyna to związek białkowy, który jest produkowany w organizmie i ogranicza wzrost masy mięśniowej. Naukowcy badali tę substancję od dłuższego czasu i doszli do wniosku, że przy jakościowym zablokowaniu jej wpływu na organizm można osiągnąć potężny wzrost tkanki mięśniowej. Chociaż ACE 031 jest bardzo skutecznym lekiem, jego wpływu na organizm nie należy uważać za ostateczny. Jak dotąd można wskazać tylko te efekty, które zostały już udowodnione w toku badań naukowych. Jest całkiem możliwe, że lek jest w stanie wywierać szerszy wpływ na organizm. Opracowany receptor przynęty ACE-031 jest syntetyczną wersją transbłonowego receptora białkowego ACVR2B (aktywny receptor IIB). ACE-031 uważa się za silny ingibitor miostatyny, przez co zapobiega wiązaniu miostatyny a także wywoływaniu jej naturalnego receptora ACVR2B oraz hamuje wzrost mięśni (gdyż zapobiega przedostawaniu się miostatyny do mięśni), co ogranicza wzrost sygnału). Zatem ACE-031 znacząco pomaga w rozwoju i utrzymaniu mięśni. Dzięki tej właściwości i zdolności ACE-031 może pomóc pacjentom z objawami choroby nerwowo-mięśniowej (osłabienie i pogorszenie stanu mięśni). Miostatyna (GDF-8) jest miostatyną uwalnianą przez miocyty, należy do rodziny białek TGF. Miostatyna (GDF-8) działa na samo funkcjonowanie komórek mięśniowych, hamując wzrost i różnicowanie komórek mięśniowych. U ludzi jest kodowany przez gen MCST, a gen MCT znajduje się na długim (q) ramieniu chromosomu 2 w pozycji 32.2. Ludzka miostatyna o całkowitej masie cząsteczkowej 25,0 kDa składa się z dwóch identycznych podjednostek, z których każda składa się ze 109 reszt aminokwasowych.

Jakie zalety ma ACE 031?

Bezpieczeństwo stosowania - przy stosowaniu ACE 031 w zalecanych dawkach nie stwierdzono żadnych poważnych skutków ubocznych. Negatywne skutki, takie jak bóle głowy, zawroty głowy i miejscowe reakcje na wstrzyknięcie, zdarzają się, ale są na tyle rzadkie, że nie można ich brać pod uwagę.
Znaczne przyspieszenie przyrostu masy ciała - przy stosowaniu leku w ilości 1 mikrograma na kilogram masy ciała badani wykazywali wzrost masy mięśniowej o 5,2 proc.

Zwiększona gęstość kości - powyższe dawki zwiększyły gęstość kości w organizmie.

Właściwości spalające tłuszcz - ACE 031 jest w stanie skutecznie obniżać stężenie leptyny przy jednoczesnym zwiększaniu poziomu adiponektyny.

Może pomóc pacjentom z objawami choroby nerwowo-mięśniowej, jeśli chodzi o leczenie dystrofii mięśniowej Duchenne'a

Silne działanie anaboliczne i antykataboliczne, zapobiegające utracie mięśni

Redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej

Czy stosowanie ACE 031 wywołuje efekty uboczne?

W badaniach klinicznych zaobserwowane w bardzo rzadkich przypadkach następujące efekty uboczne:

• Ból lub podrażnienie w miejscu wstrzyknięcia
• Krwawienie z nosa
• Krwawienie z dziąseł
• Gorączka

Jednak większość z tych skutków ubocznych całkowicie ustąpiła po zaprzestaniu leczenia i zastosowaniu ACE-031. Między słowami: okazuje się, że szybko rosną nie tylko mięśnie, ale także naczynia krwionośne.

W jakim celu stosuje się ACE-031?

ACE-031 jest opracowywany przez Acceleroon Pharma do leczenia dystrofii mięśniowej Duchenne'a (DMD).

Czy miostatyna jest hormonem?

Miostatyna jest spontaniczną i paratryną wytwarzaną przez komórki mięśniowe, która hamuje różnicowanie i wzrost mięśni. Brak miostatyny sprzyja wzrostowi mięśni szkieletowych, a blokowanie jej działania zostało zaproponowane w leczeniu różnych zaburzeń utraty mięśni.

Co się dzieje z niedoborem miostatyny?

W takim przypadku przerost mięśni jest uważany za dość rzadkie schorzenie genetyczne, które cechuje się zwiększeniem rozmiaru mięśni szkieletowych, a jednocześnie zmniejszeniem się tkanki tłuszczowej. Miostatyna jest negatywnym regulatorem rozprzestrzeniania się i różnicowania kości krzyżowej.

Jak stosować ACE 031?

Chociaż wyższe dawki AC-031 są również wymieniane w trwających badaniach klinicznych, raczej (naszym zdaniem) należy rozważyć bezpieczniejszą dawkę nie większą niż 100-200 mcg AAS-031 w pojedynczym wstrzyknięciu. Najpierw należy rozcieńczyć proszek, a proces ten praktycznie nie różni się od przygotowania innych peptydów. Cykl leczenia trwa dziesięć dni i nie należy go wydłużać. Możesz nie znaleźć tych informacji w instrukcjach, ale powinieneś o tym pamiętać. Wydłużając żywotność ACE 031, można uzyskać lepsze wyniki. Jednak nie zapominaj o możliwych skutkach ubocznych, których ryzyko wzrośnie. Po 10-dniowym cyklu należy wstrzymać przyjmowanie peptydu na kolejne 10 dni. Dopiero wtedy kurs można powtórzyć. Dopuszczalne dawki blokera miostatyny mieszczą się w zakresie 1-3 mikrogramów na kilogram masy ciała. ACE 031 jest wprowadzany tylko raz dziennie. Należy to zrobić rano lub wieczorem. Średnio przy 10-dniowym kursie leku sportowcy zyskują około pięciu kilogramów wysokiej jakości masy mięśniowej.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE