peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYACVR2B (ACE-031) 
WZÓR Z CMS:


335.00
Ilość
- +

ACVR2B (ACE-031)
Nouveaux

ACVR2B (ACE-031) ACVR2B (ACE-031)

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 335 zł 335 zł
2 10 mg 325 zł 650 zł
3 10 mg 315 zł 945 zł
4 10 mg 305 zł 1220 zł
5 10 mg 295 zł 1475 zł

ACVR2B (ACE-031)- Nouveaux- tłumaczenie ulotki dołączonej do produktu

Opis

ACE-031 (znany również jako ACVR2B) jest rozpuszczalną formą receptora aktywiny typu II B, który jest inhibitorem miostatyny i innych naturalnie występujących białek, które ograniczają wzrost mięśni. Związek ten został opracowany, aby wiązać się z miostatyną, zanim będzie mogła przyczepić się do swojego receptora i zatrzymać wzrost mięśni.

ACE-031 jest sterylnym, białym, liofilizowanym proszkiem przeznaczonym do wstrzyknięć podskórnych lub domięśniowych, po rozpuszczeniu w jałowej wodzie.

Mechanizm działania

ACE-031 to białko, które jest badane w celu określenia, czy może być użyte do celów terapeutycznych w budowaniu mięśni i zwiększaniu siły badanych. Pozwala cząsteczkom na wiązanie się z receptorami na powierzchni komórki. Te receptory powierzchni komórki są znane jako receptor aktywiny typu II B. ACE-031 jest rekombinowanym białkiem fuzyjnym, które jest wytwarzane, gdy część receptora ACVR2B i część standardowego przeciwciała są połączone ze sobą. W ten sposób powstaje wabikowa wersja ACVR2B, która krąży i eliminuje białka takie jak GDF-8 (znane jako miostatyna) i inne cząsteczki, które ograniczają siłę wzrostu mięśni.

Białka z rodziny TGF-8 służą do regulacji wzrostu mięśni. Działają jako włącznik i wyłącznik przy produkcji mięśni. Aby zatrzymać wzrost mięśni, kilka cząsteczek, takich jak GDF-8, miesza się z receptorem ACVR2B, który zatrzymuje produkcję mięśni. Gdy te wyłączniki nie są obecne, masa mięśni radykalnie wzrasta.

Działania niepożądane

ACE-031 może mieć następujące skutki uboczne: 

•    zatrzymanie wody
•    krwawienie z nosa
•    zwiększony ból głowy
•    zwiększony głód
•    reakcje w miejscu wstrzyknięcia

Instrukcja podawania

Zastrzyk podawać do warstwy podskórnej, która obejmuje tkankę tłuszczową (tłuszcz) – jak na rysunku:

Jeśli używasz strzykawek insulinowych, które mają krótkie igły, będziesz musiał wejść w skórę pod kątem 90 stopni do skóry

Dozowanie

Rekomendowana dawka ACE-031:
•    500-1000 (0,5-1 mg) mikrogramów dwa razy w tygodniu

Przechowywanie

•    produkt może być użyty do trzech lat od daty produkcji
•    po przygotowaniu może być przechowywany przez maksimum 14 dni w lodówce
•    fiolki przechowywać we właściwej pozycji
•    przechowywać w lodówce, w opakowaniu i chronić przed światłem
•    przez maksimum jeden miesiąc może być przechowywany w temperaturze pokojowej

TEN PRODUKT JEST PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO CELÓW BADAWCZYCH

Co to jest ACVR2B (ACE-031)?

ACE-031 jest rozpuszczalnym białkiem fuzyjnym, które jak wykazano w badaniach naukowych oraz klinicznych, zwiększa masę i siłę mięśni. ACE-031 jest badany pod kątem środka, który mógłby być wykorzystywany do leczenia chorób metabolicznych, nowotworów nerek w dzieciństwie, anomalii sercowo-naczyniowych, utraty mięśni związanej z wiekiem oraz związanej z terapią utraty mięśni i chorób nerwowo-mięśniowych. ACE-031 oparty jest na receptorze aktywiny typu IIB. Cząsteczka hamuje przekazywanie sygnału poprzez wiązanie receptora ActRIIB i zwiększa masę i siłę mięśni. ACE-031 jest rekombinowanym białkiem fuzyjnym sztucznie syntetyzowanym przez fuzję standardowego przeciwciała i części receptora ActRIIB. Rekombinowane białko fuzyjne eliminuje miostatynę i inne biomolekuły, które ograniczają siłę lub wzrost mięśni. Dzieje się tak, gdyż środek został tak zaprojektowany, aby wiązał się z miostatyną, zanim miostatyna może związać się z receptorem i zatrzymać wzrost mięśni. Produkt ten jest rozpuszczalną postacią receptora aktywiny typu IIB, który jest inhibitorem miostatyny i innych naturalnie występujących białek, które ograniczają wzrost mięśni.

Jakie są konsekwencje użycia ACVR2B (ACE-031)?

ACE-031 należy do klasy białek super-rodziny TGF-beta, które regulują wzrost mięśni. ACE-031 działa na przełączniki molekularne tych cząsteczek i promuje wzrost mięśni. Dodatkowo środek ten zwiększa gęstość mięśni szkieletowych, zmniejsza stężenia leptyny i zwiększa stężenia adiponektyny, która jest hormonem tak zwanego dobrego tłuszczu. Z tego powodu środek ten jest najczęściej wykorzystywany przez kulturystów, ciężarowców i tych sportowców, którzy uprawiają dyscypliny związane z koniecznością posiadania dużej siły fizycznej. Dodatkową zaletą środka jest to, że nie powoduje żadnych poważnych zdarzeń niepożądanych i skutków ubocznych. ACE -031 pomoże nam schudnąć, a jednocześnie wzmocnić tkankę mięśniową oraz same kości.

Jak stosować ACVR2B (ACE-031)?

Sam produkt dostarczany jest do nas jako sterylny filtrowany liofilizowane proszek. Zanim zostanie on wstrzyknięty, musi zostać rozpuszczony w jałowej wodzie lub 1% kwasie octowym. Potem może być przechowywany w temperaturze pokojowej przez dwa tygodnie, ale najlepiej jest przechowywać w suchym miejscu poniżej -18 ° C. Unikać cykli zamrażania i rozmrażania. Sportowcy przyjmujący 1 mg ACE-031 na tydzień w ciągu 3-4 tygodni, niemal natychmiast zwiększają sztywność mięśni i masę mięśniową oraz siłę szybkiego wzrostu. Inną możliwością dawkowania jest zwiększenie dawki 100 mcg na tydzień z dawki ACE-031 w wysokości 200 mcg na dobę, a cykl leczenia trwa tu też przez kolejne 3-4 tygodnie. Po zakończeniu cyklu powinniśmy za każdym razem zastosować przerwę, która nie może trwać krócej niż dwa tygodnie.

Jakie są uboczne skutki przyjmowania ACVR2B (ACE-031)?

Negatywne aspekty i skutki uboczne
Sam produkt jest bezpieczny dla naszego zdrowia oraz życia. Pod warunkiem stosowania się do wskazań producenta oraz nieprzekraczania dawki, która jest podana i zalecana na opakowaniu. Przy przekroczeniu dawki, może dojść do występowania skutków ubocznych. Musimy pamiętać, że spadek miostatyny powoduje wzrost masy mięśniowej, ale oznacza również, że potrzebujemy więcej jedzenia, aby organizm prawidłowo funkcjonował. Musimy się zatem liczyć ze wzrostem łaknienia i napadami głodu. Długotrwałe stosowanie środka, bez przerw między kuracjami oraz wielokrotne przekraczanie dawek może spowodować przerost mięśnia sercowego a tym samym niewydolność tego narządu w naszym organizmie. Dlatego każdorazowe zwiększenie dawki powinno być na początku skonsultowane z lekarzem specjalistą. Nie wolno nam podejmować takich decyzji samodzielnie. Sam środek nie może być wykorzystywany przez osoby niepełnoletnie oraz takie, które mają uczulenie na jakikolwiek z produktów, które znajdują się w składzie leku. Osoby chorujące na jedną z chorób układu sercowo - naczyniowego powinny powstrzymać się przed stosowaniem środka, dotyczy to także osób cierpiących na nadciśnienie lub jakąkolwiek chorobę związaną z wątrobą i jej funkcjonowaniem. Nie wolno w trakcie kuracji tym środkiem używać narkotyków ani nadużywać alkoholu. Sam środek nie powinien być traktowany jako zamiennik, zdrowej i zbilansowanej diety. Bardzo ważne jest to, aby zwrócić uwagę na bezpieczeństwo stosowania środka. Iniekcje wykonujemy wyłącznie za pomocą osobistych igieł i strzykawek, które samodzielnie zakupiliśmy w aptece. Nie zaleca się używania strzykawek i igieł od osób trzecich, zwłaszcza kiedy wiemy, że były wcześniej stosowane i wykorzystywane do czynienia iniekcji. Bardzo ważne jest też to aby sam środek kupować wyłącznie w miejscach sprawdzonych i pewnych. Takich jak renomowane sklepy internetowe, o których wiemy na pewno, że nie sprzedają swoim klientom, produktów podrabianych, ze zmienionym i niesprawdzonym w trakcie licznych badań składem. W takim przypadku może dojść do narażenia naszego zdrowia oraz życia, pod wpływem wstrzyknięcia substancji o nieznanym pochodzeniu i składzie.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE