peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYAdipotide 
WZÓR Z CMS:


165.00
Ilość
- +

Adipotide
Alpha Peptide

Adipotide

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 2 mg 165 zł 165 zł
3 2 mg 155 zł 465 zł
5 2 mg 145 zł 725 zł
10 2 mg 135 zł 1350 zł
15 2 mg 125 zł 1875 zł

Adipotide

Badania wykazały, że otyłość jest czynnikiem ryzyka wielu chorób, takich jak nowotwory, nadciśnienie, zaburzenia endokrynologiczne (cukrzyca, hiperlipidemia i zespół metaboliczny), choroby układu krążenia (zwłaszcza udar i choroby mięśnia sercowego) oraz tak zwane choroby zwyrodnieniowe (np. jak zwyrodnieniowa choroba stawów). Dodatkowe nieprawidłowe - nadmierne nagromadzenie białych adipocytów powoduje tłuszczaka. Powszechnie wiadomo, że  tak zwana otyłość brzuszna jest wywoływana głównie przez białe adipocyty, i jest najbardziej aktywna lipolitycznie, wymagająca stabilnego ukrwienia. W takim przypadku może nam pomóc Adipotide.

Czym jest Adipotide?

Adipotyd jest często nazywany peptydem, ale w rzeczywistości jest peptydomimetykiem i różni się od peptydu tym, że składa się z małych łańcuchów substancji (ta substancja jest podobna do białka) które zabiją komórki tłuszczowe, kierując dopływ krwi do tych komórek. Co ciekawe, adipotyd jest zdolny do różnicowania naczyń krwionośnych w komórkach tłuszczowych od naczyń krwionośnych w pozostałej części ciała i dlatego jest wysoce selektywny. Główną cechą adipotydu jest szybka utrata masy ciała.

Jak działa Adipotide?

Ten peptyd radykalnie różni się od innych stosowanych w leczeniu otyłości. Zwykle mamy do czynienia z lekami hamującymi apetyt lub zaburzającymi wchłanianie składników odżywczych, np. tłuszczów. Adipotyd działa na naczynia krwionośne odżywiające tkankę tłuszczową. Każda żywa tkanka musi otrzymywać składniki odżywcze poprzez krew przepływającą przez naczynia, które przez nią przechodzą. Istnieje grupa leków zwanych inhibitorami (hamującymi, depresyjnymi) angiogenezą (tworzeniem naczyń). Innymi słowy, leki te prowadzą do tego, że naczynia nie są w stanie w pełni zaopatrzyć tkanek w krew, a tkanki obumierają. Takie leki są obecnie stosowane w onkologii. Są bardzo obiecujące w przypadku wielu nowotworów i są przeznaczone do stosowania w tak radykalnych sytuacjach.

Adipotyd to metoda leczenia raka wymyślona przez dr Wadi Arapa i Renatę Pasqualini, której celem jest zapobieganie dopływowi krwi do komórek nowotworowych i zapobieganie ich rozwojowi. Jednak rola Adipotydu w rzeczywistości wskazuje, że likwiduje on komórki tłuszczowe we krwi, powodując ich obumieranie i ponowne wchłanianie przez organizm. Ta formuła ma na celu promowanie utraty wagi, a korzyść została potwierdzona w badaniach przedklinicznych. Adipotyd FTPP jest zaprojektowany do działania wa określone naczynia krwionośne,  jednocześnie dostarczając krew do tłuszczowej tkanki. Taka aktywność powoduje, że naczynia się kurczą, zmuszając tłuszczowe komórki do odżywiania się tymi naczyniami. Proces ten prowadzi do apoptozy, która jest formą PCD powszechnie występującą w organizmach wielokomórkowych. Chroniąc określone komórki tłuszczowe przed pożywieniem, którego potrzebują do przetrwania w krwiobiegu, ta peptydopodobna formuła zapewnia szybkie rezultaty odchudzania. Efektem tego procesu jest utrata określonej ilości tłuszczu brzusznego.

Jakie zalety ma Adipotide?

Formuła została opracowana, aby pomóc w utracie wagi. Daje również nadzieję diabetykom, ponieważ zmniejsza skutki uboczne cukrzycy. Wpływa pozytywnie na wrażliwość na insulinę oraz obniża podwyższony poziom glukozy we krwi. Adipotyd działa bez wywoływania problemów psychologicznych, ponieważ nie koliduje z żadną z substancji neuroprzekaźnikowych. Adipotyd reguluje wodę, usuwając jej nadmiar i zatrzymując ją przez określony czas i w określonym celu. Peptyd adipotydowy przetwarza hormony, które pomagają regulować ciśnienie krwi i skaluje minerały, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Wstępne testy przeprowadzono na szczurach, a następnie przeniesiono na małpy. Wyniki testów na szczurach wykazały 30-procentowy spadek masy ciała. Po czterech tygodniach codziennych wstrzyknięć adipotydu, po których następowały cztery tygodnie bez leczenia, 10 otyłych małp straciło średnio 11% masy ciała i 39% tkanki tłuszczowej.

Czy produkt powoduje skutki uboczne?

Ponieważ adipotyd działa bez wywoływania objawów psychologicznych, nie moduluje substancji neuroprzekaźnikowej. Ponadto nie ma mechanizmu typu amfetaminy. Zatem mężczyźni i kobiety stosujący adipotyd mogą odnieść korzyści bez wysokiego ryzyka wystąpienia działań niepożądanych ze strony przewodu pokarmowego. Użytkownicy nie wykazywali dyskomfortu żołądkowo-jelitowego ani utraty apetytu podczas terapii adipotydami. Warto zauważyć, że brak negatywnych ubocznych skutków jasno kontrastuje z różnymi zatwierdzonymi lekami, które działają poprzez wchłanianie lipidów w jelitach. Jednak ta formuła może negatywnie wpływać na nerki. Jednocześnie stwierdzono, że negatywny wpływ na czynność nerek jest odwracalny po zmianie dawkowania.

Jak stosować Adipotid?

Zalecana dawka do wstrzyknięcia w czasie: 43 mcg na kg masy ciała. Należy postępować zgodnie ze wskazówkami lekarza. Możesz spróbować Adipotide 5 mg 10 fiolek + 10x1 ml wody bakteriostatycznej Aviva. Szacunkowa dawka dla człowieka wynosi 280 mcg / kg na dzień. Jeśli ważysz 100 kg, będziesz potrzebować 28 mg dziennie. Zalecany kurs to leczenia przez co najmniej 30 dni, więc dawka wynosi 840 mg na leczenie (28 x 30). Jeśli zamówisz 840 mg i chcesz wstrzykiwać 1 ml dziennie (1 ml to wygodna ilość do wstrzyknięcia podskórnego), musisz rozpuścić 840 mg w 30 ml soli fizjologicznej i wstrzyknąć 1 ml dziennie.

 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE