peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYAdipotide 
WZÓR Z CMS:


165.00
Ilość
- +

Adipotide
Excelsior Peptides

Adipotide

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 2 mg 165 zł 165 zł
3 2 mg 155 zł 465 zł
5 2 mg 145 zł 725 zł
10 2 mg 135 zł 1350 zł
15 2 mg 125 zł 1875 zł

Adipotide- 2 mg

Utrata wagi przy jednoczesnym wzmocnieniu masy mięśniowej to marzenie wielu osób. Skutecznie może w tym pomóc Adipotide – 2mg. 

Czym jest Adipotide – 2mg?

Adipotide- 2 mg to peptyd, który został sklasyfikowany jako eksperymentalny peptydomimetyk o sekwencji aminokwasowej CKGGRAKDC-GG-D (KLAKLAK) 2, i został stworzony w USA, aby pomóc ludziom w walce z otyłością. Wiele osób uważa, że ten peptyd jest przyszłością, jeśli chodzi o szybką i bezstresową utratę kilogramów. Adipotyd jest peptydomimetykiem i różni się od peptydu tym, że jest zrobiony z małych łańcuchów materii (ta materia jest podobna do białka). Łańcuchy te mają symulować działanie peptydów. Podczas testów zwierzęta, którym wstrzyknięto ten ultranowoczesny peptydomimetyk, zmniejszyły całkowitą masę ciała o jedenaście procent.

Jak działa Adipotide?

Badania kliniczne wykazały, że związek peptydopodobny - adipotyd, jest w stanie likwidować komórki tłuszczowe, powodując tym samym zmniejszenie objętości i masy podskórnego tłuszczu, a to z kolei prowadzi do utraty wagi. Adipotyd jest w stanie zabić adipocyty (komórki tłuszczowe) przez selektywne powodowanie zaprogramowanej śmierci komórki (apoptozy) i naczyń krwionośnych zaopatrujących adipocyty. Badania molekularne wykazały, że adipotyd posiada unikalną konformację stereo-chemiczną (3D), która umożliwia wiązanie tylko dwóch receptorów w organizmie: ANXA-2 i prohibityny. Receptory te są zlokalizowane na powierzchni śródbłonka (najbardziej wewnętrzna okładzina ściany) naczyń krwionośnych zasilających białe adipocyty. Tym samym jako receptory te nadają adipotydowi skuteczność tkankową. Tworzenie się białych adipocytów występuje tylko wtedy, gdy stopień zużycia energii znacznie przekracza wykorzystanie energii. Komórki tłuszczowe umierają, ponieważ pozbawieni są ważnych składników odżywczych. Proces ukierunkowanej indukcji (apoptozy), który zabija komórki, jest podstawowym mechanizmem, dzięki któremu Adipotide wspomaga utratę wagi.

Czy to prawda, że Adipotide- 2 mg działa wielotorowo?

To prawda. Adipotide- 2 mg ma wiele funkcji, ale wszystkie powodują utratę wagi. Pierwsza funkcja jest domeną naprowadzającą i działa poprzez celowanie w białko związane z błoną, które jest znane jako Prohibitin. Z kolei domena zasiedlania działa na materię komórek śródbłonka tkanki tłuszczowej. Kolejną funkcją jest zaburzanie działania, które powoduje śmierć komórek przez zatrzymanie lub zahamowanie aktywności błony mitochondrialnej w komórkach docelowych.

Jak Adipotide- 2 mg pomoże nam w walce z otyłością?

Ta formuła ma na celu kontrolowaną utratę wagi, co zostało potwierdzone w badaniach przedklinicznych. Środek jest też skuteczny w przypadku diabetyków, ponieważ jak pokazują badania, zmniejsza skutki uboczne cukrzycy. Adipotyd ma innowacyjny mechanizm w porównaniu z innymi lekami dostępnymi na rynku i działa bez wywoływania objawów psychologicznych, nie powoduje modulacji materii neuroprzekaźnikowej. Nie ma też mechanizmu, który często porównuje się do działania amfetaminy. Mężczyźni i kobiety, którzy stosują adipotyd, mogą zatem chudnąć bez wysokiego ryzyka wystąpienia działań niepożądanych ze strony przewodu pokarmowego. To bardzo ważne, zwłaszcza jeśli pamiętać będziemy, że otyłość stanowi czynnik ryzyka dla wielu chorób, takich jak nowotwory, nadciśnienie, zaburzenia endokrynologiczne (takie jak cukrzyca, hiperlipidemie i zespół metaboliczny), choroby układu krążenia (takie jak udar i zawały mięśnia sercowego) i choroby zwyrodnieniowe (takich jak choroba zwyrodnieniowa stawów). Ponadto nieprawidłowa akumulacja białych adipocytów predysponuje do powstawania tłuszczaka i lipomatozy. Powszechnie wiadomo, że otyłość brzuszna jest powodowana głównie przez białe adipocyty, a ta forma otłuszczenia jest najbardziej aktywna lipolitycznie, co wymaga stałego dopływu krwi.

Jakie jeszcze zalety ma Adipotide- 2 mg?

Ze względu na zmianę stylu życia wiele osób przestało być aktywna fizycznie, co przy jednoczesnym złym odżywianiu jest powodem otyłości. Ten peptyd pomaga im zmniejszyć wagę w ciągu kilku miesięcy. Gdy ten peptyd odcina dopływ krwi do komórek tłuszczowych, proces ten powoduje utratę masy ciała, a także dodatkową utratę masy tłuszczowej żołądka. FTPP ma ponadto nasilający wpływ na wrażliwość na insulinę, zwiększając ją stopniowo. Znajduje to odzwierciedlenie w skuteczniejszym stosowaniu insuliny w organizmie człowieka, który ma konstruktywny wpływ na obniżenie podwyższonego poziomu cukru we krwi. Stosowanie Adipotide- 2 mg pomaga zmniejszyć wagę w ciągu zaledwie kilku miesięcy, a także powoduje utratę pewnej ilości brzusznej i masy tłuszczowej. Reguluje wodę, usuwając nadmiar wody i zatrzymując ją w odpowiednim czasie. Przetwarza hormony, które są przydatne w regulacji ciśnienia tętniczego (ciśnienia krwi). Ostatecznie równoważy ilość minerałów w organizmie, co umożliwia prawidłowe jego funkcjonowanie.

Jak stosować i przechowywać Adipotide- 2 mg?

Adipotide- 2 mg może być przyjmowany tak długo, jak tego potrzebujesz, ponieważ jego długotrwałe stosowanie nie powoduje skutków ubocznych. Sam peptyd wstrzykuje się domięśniowo. Należy go rozpuścić w sterylnej wodzie destylowanej o buforze wodnym zawierającym 0,1% BSA w stężeniu 0,1-1,0 mg / ml. Roztwory podstawowe należy rozdzielić na porcje robocze i przechowywać w temperaturze Wiele badań wykazało, że peptyd ten wywołuje objawy zespołu metabolicznego, które zwiększają oddawanie moczu i pragnienie, rozwijają zmęczenie lub zmęczenie, a także powodują niewyraźne widzenie. Są to efekty związane z FTP i niezwykle zalecane jest, aby o nich wiedzieć.

Czy Adipotide- 2 mg powoduje jakieś skutki uboczne?

W trakcie badań klinicznych nie stwierdzono poważnych efektów ubocznych podczas stosowania Adipotide- 2 mg. Testy na zwierzętach nie wykazywały żadnych dolegliwości ani związanych z funkcjonowaniem przewodu pokarmowego, ani utraty apetytu czy innego wpływu na zdrowie badanego. Peptyd może działać negatywnie na nerki, kiedy stosowany jest w bardzo wysokich dawkach. Stwierdzono, że negatywny wpływ na czynność nerek jest odwracalny poprzez zmianę dawek. Badania wykazały też, że peptyd ten w bardzo niewielu przypadkach wywołuje objawy zespołu metabolicznego, które zwiększają oddawanie moczu i pragnienie. Może też w niektórych przypadkach powodować zmęczenie i niewyraźne widzenie. Środek przy niewłaściwym jego stosowaniu może również powodować odwodnienie. Odwodnienie jest czynnikiem wpływającym na problemy z nerkami, a także ma zdolność wywoływania szeregu innych problemów zdrowotnych. W każdym z tych przypadków należy przede wszystkim zmniejszyć przyjmowaną dawkę peptydu i skonsultować się z lekarzem specjalistą lub farmaceutą. Sam peptyd można kupić w specjalistycznych sklepach internetowych. Należy pamiętać aby starannie wybrać miejsce zakupu produktu. Nie wolno nam kupować środka na podejrzanych aukcjach internetowych lub od osób trzecich, ani w żadnych miejscach, gdzie występuje ryzyko, że zostanie nam sprzedana podróbka. Nie powinniśmy też korzystać z produktu jeśli ten został wcześniej rozpakowany i używany przez osobę nam nieznaną.
 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE