peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYAlarelin 

Alarelin

Alarelin BIOLAB

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 199 zł 199 zł
3 5 mg 194 zł 582 zł
5 5 mg 189 zł 945 zł

Alarelin - opis peptydu, zastosowanie i sposób dawkowania

Alarelina (jedna z gonadorelin)- hormon uwalniający gonadotropinę jest syntetycznym agonistą GnRH. Stymuluje tzw. syntezę i uwalnianie hormonu luteinizującego i hormonu folikulotropowego. Jest stosowany u ludzi w leczeniu niepłodności, zaburzeń cyklu miesiączkowego i hipogonadyzmu. Jest również używany jako środek diagnostyczny w ocenie funkcji przysadki. Trwające badania wykazały potencjalne zastosowania gonadoreliny w leczeniu raka piersi i prostaty oraz choroby Alzheimera. Gonadorelina nie jest nowym peptydem w leczeniu chorób ludzi i ssaków, ale naukowcy nieustannie odkrywają nowe sposoby działania analogów GnRH i GnRH zarówno normalnej fizjologii, jak i w rozwoju choroby. Alarelina jest znana również z wywoływania owulacji i jest stosowana w leczeniu endmometriozy. Kompetycyjnie wiąże się z receptorami komórek przedniego płata przysadki, powodując, podobnie jak inne analogi GnRH, krótkotrwały wzrost poziomu hormonów płciowych we krwi. Alarelina jest postacią peptydu podwzgórzowego, który stymuluje uwalnianie FSH i LH (w przeciwieństwie do szeroko stosowanego HCG, które stymuluje tylko LH) z przysadki mózgowej, które u mężczyzn są niezbędne do produkcji testosteronu, nasienia w jądrach (zwiększa się również jego objętość) oraz pomagają przywrócić funkcje jąder, a u kobiet oba hormony wpływają na jajniki, wywołując dojrzewanie komórek jajowych, owulację oraz produkcję hormonów.

Gonadorelina wykazuje minimalne skutki uboczne, niską biodostępność doustną i doskonałą podskórną myszy. Dawka na kilogram u myszy nie jest skalowalna dla ludzi. Gonadorelina na sprzedaż w Peptide Sciences ogranicza się wyłącznie do badań edukacyjnych i naukowych, a nie do spożycia przez ludzi. Tylko kup Gonadorelin, jeśli jesteś licencjonowanym badaczem.

Dawkowanie: 

Alarelin wykazuje doskonałą biodostępność podskórną. Podawanie należy zacząć od 50mcg i sprawdzać indywidualną odpowiedź na preparat. 

Skutki uboczne:

Typowe dla peptydów i iniekcji podskórnych tj. 
Tymczasowy ból i swędzenie w miejscu wstrzyknięcia peptydu
Suchość w ustach
Zawroty głowy
Kaszel, gorączka i objawy grypopodobne
ból stawów