peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYARG-BPC-157 
WZÓR Z CMS:


150.00
Ilość
- +

ARG-BPC-157
ENDOGENIC

ARG-BPC-157

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 150 zł 150 zł
3 5 mg 140 zł 420 zł
5 5 mg 130 zł 650 zł
10 5 mg 120 zł 1200 zł

Czym jest ARG-BPC ? 

ARG-BPC jest to peptyd BPC-157 w postaci soli argininowej, który charakteryzuje się bardzo wysoką stabilnością, co w konsekwencji znacznie zwiększa jego aktywność biologiczną, co ma bezpośrednie przełożenie się skuteczniejsze działanie i tym samym lepsze i szybsze efekty. 
BPC 157 czyli Body Protection Compound jest białkiem obecnym w kwasie żołądkowym, odkrytym w latach 90. BPC 157 to syntetyczny peptyd składający się z 15 aminokwasów, który w badaniach cieszy się dobrymi wynikami, co wskazuje na jego wysoki profil bezpieczeństwa. Peptyd ten wpływa na wzrost ekspresji VEGFR2.

Działanie

BPC 157 promuje gojenie uszkodzeń w obrębie mięśni i ścięgien poprzez stymulowanie angiogenezy (tworzenie nowych naczyń krwionośnych). Zwiększenie ekspresji białek zaangażowanych w tworzenie struktur kolagenowych, znacznie przyspiesza procesy regeneracyjne, szczególnie po różnego rodzaju urazach czy operacjach. 

Istnieją przesłanki o antydepresyjnym działaniu BPC i jego interakcji z układem serotoniny dopaminy i GABA. Działa również neuroprotekcyjnie. 

BPC 157 może zwiększać produkcję tlenku azotu (NO) – związku, który sprzyja obniżeniu ciśnienia tętniczego krwi, może również wspierać organizm i niwelować skutki zbyt wysokiego poziomu potasu.  

BPC 157 przeciwdziała negatywnym skutkom stosowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych – NLPZ. Choć ta grupa leków jest brana zgodnie z zaleceniami jest względnie bezpieczna, to może powodować uszkodzenie narządów takich jak wątroba czy żołądek, czemu BPC właśnie przeciwdziała. 

BPC-157 Chroni żołądek przed szkodliwymi substancjami, wspiera regenerację błony śluzowej żołądka, zmniejsza również stan zapalny w przypadku IBS , łagodząc tym samym jego objawy. 

Dawkowanie

Należy zaznaczyc, że BPC 157 nie był badany na ludziach. Tak więc trudno określić rekomendowaną, bezpieczną i skuteczną dawkę.
Najpopularniejszych dawkowaniem jest stosowanie dawki 1-5mcg/kgmc, stosowana 2x dziennie w postaci iniekcji podskórnej (najczęściej wykonywanej w fałdę brzuszną). Dając na przykład osobę o wadze 100kg dobieramy dawkę 2x dziennie po 500mcg. Najczęściej spotykaną dawką jest 2x 250mcg. 

Przeciwwskazania 

Ponieważ nie ma wielu rzetelnych badań naukowych na ludziach, ciężko ocenić, jakie dokładnie skutki uboczne mogą wystąpić po podaniu BPC 157. Badania na zwierzętach wskazują na brak jednoznacznych  działań niepożądanych, jednak nie można takowych wykluczyć w przypadku stosowania u ludzi. 

Największym przeciwwskazaniem do stosowania BPC-157 są choroby nowotworowe, ponieważ jak wspomniano powyżej, nasila on angiogenezę tj. tworzenie się naczyń krwionośnych i przebudowa już istniejących. W przypadku stwierdzonych zmian nowotworowych, to nasilenie angiogenezy może nasilać postęp choroby.

Jedak ogólne doniesienia odnośnie bezpieczeństwa stosowania i występowania skutków ubocznych są bardzo korzystne. Jednoznaczne skutki uboczne praktycznie nie występują. Zalecana się  ostrożność podczas stosowania z lekami, gdyż BPC może potencjalnie wchodzić w rekacje z wieloma z nich. 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE