peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYBPC- 157 
WZÓR Z CMS:


115.00
Ilość
- +

BPC- 157
Alpha Peptide

BPC- 157

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 115 zł 115 zł
3 10 mg 105 zł 315 zł
5 10 mg 95 zł 475 zł
10 10 mg 85 zł 850 zł

BPC- 157

Leczniczo syntetycznie wytwarzany peptyd BPC-157 został zbadany pod kątem zapalnej choroby jelit i gojenia się tkanek miękkich.

Czym jest BPC -157?

Składający się z zaledwie 15 aminokwasów syntetyczny peptyd BPC-157 oferuje różne właściwości lecznicze i regeneracyjne. Częściowa sekwencja tego związku chroniącego ciało nie występuje naturalnie w ciele ani nie istnieją naturalne procesy biologiczne, które go wytwarzają. Zamiast tego został uzyskany z białek znajdujących się w sokach trawiennych. Peptyd BPC-157 najpierw wyizolowano z soku żołądkowego. Później ujawniono jego zdolność do regulowania i kontrolowania pracy przewodu żołądkowo-jelitowego. Substancja ma szerokie spektrum działania farmakologicznego, które opiera się na zdolności ochrony narządów i tkanek przed różnymi szkodliwymi czynnikami. Działanie substancji objawia się w bardzo małych dawkach (od 10 ng / kg do 10 μg / kg, niektóre efekty zaobserwowano nawet przy dawkach w okolicy 10 pg / kg). W tym przypadku toksyczność substancji jest praktycznie nieobecna - w dawkach (50 mg / kg), które są 5000 razy wyższe niż maksymalna skuteczna dawka substancji (10 μg / kg), nie wykryto żadnego działania toksycznego.

Kiedy wskazane jest stosować BPC-157?

Peptyd BPC-157 może pomóc w zapobieganiu wrzodom żołądka. Odkryto jednak wiele innych korzyści. Wykazano, że przyspiesza gojenie się ran nie tylko na powierzchni. Może poprawiać przepływ krwi i zwiększać produkcję kolagenu - ale także naprawiać uszkodzenia więzadeł i ścięgien i kości. Peptyd może również skrócić czas powrotu do zdrowia, zmniejszyć stan zapalny i chronić serce. Substancja wykazuje działanie ochronne na przewód pokarmowy, trzustkę, wątrobę, serce i ma działanie przeciwzapalne. Peptyd ma wyraźną właściwość wczesnego gojenia. Jest również skuteczny w naprawie więzadeł, ścięgien i mięśni. Te cechy są najbardziej odzwierciedlone w eksperymentach na szczurach ze ściętym ścięgnem, do których wstrzyknięto lek i miejscowo, jako część kremu. Pozytywne właściwości odnotowano w przypadkach podawania doustnego.

Substancja ma też pozytywny wpływ na ośrodkowy układ nerwowy w różnych stanach patologicznych to zespół serotoninowy, choroba Parkinsona, stereotypia wywołana przez amfetaminę, katalepsja wywołana przez leki przeciwpsychotyczne, niewystarczająca synteza serotoniny w mózgu (stany depresyjne), ostre i przewlekłe zatrucie alkoholem, urazy mózgu, zatrucie morfiną, uszkodzenie mózgu i drgawki spowodowane przedawkowaniem paracetamolu. Ma pozytywny wpływ na choroby zapalne jelit - wrzodziejące zapalenie jelita grubego i choroba Leśniowskiego-Crohna.

Do czego najczęściej stosuje się peptyd BPC-157?

Pochodzi z białka znajdującego się w żołądku i jest najczęściej stosowany w leczeniu stanów i zaburzeń żołądka i jelit. Może pomóc w leczeniu wrzodów, przetok i osób cierpiących na stany zapalne, takie jak zapalenie stawów. Są także korzyści dla osób z uszkodzeniem narządów. BPC-157 jest też używany przez tych, którzy chcą zrzucić kilka kilogramów i stracić tkankę tłuszczową. Peptyd ma zatem właściwości terapeutyczne i estetyczne, dzięki czemu jest popularną opcją dla osób o wielu różnych celach związanych ze zdrowiem i kondycją.

Jak stosować peptyd BPC-157?

Peptyd BPC-157 można przyjmować w postaci kapsułek. Dawki doustne najlepiej nadają się do leczenia problemów żołądkowych i jelitowych. Z drugiej strony, wstrzyknięcie BPC-157 jest preferowaną drogą podawania w stanach zapalnych, zwichnięciach mięśni, zapaleniu, uszkodzeniu więzadeł i bólu. Zastrzyki należy zawsze wykonywać na czczo i podawać w odstępie co najmniej trzech godzin - jeśli potrzebujesz więcej niż jednej dawki dziennie. Istnieje wiele protokołów i metod leczenia. Niemniej jednak typowy zakres dawek wynosi od 200 mikrogramów do 1000 mikrogramów.

Czy są jakieś niebezpieczeństwa związane z BPC-157?

Przy odpowiednim dawkowaniu nie powinno być żadnych skutków ubocznych. Jednak zaleca się, aby porozmawiać z lekarzem pierwszego kontaktu, aby ustalić, czy zastrzyk peptydu lub dawka doustna może wchodzić w interakcje z każdym przyjmowanym lekiem na receptę. Ból i zaczerwienienie w miejscu wstrzyknięcia mogą się pojawiać, podobnie jak przy każdym wstrzyknięciu. Potencjalnie mogą wystąpić bóle głowy, zawroty głowy i nudności. Peptyd jest bezpieczną i skuteczną opcją leczenia, szczególnie w połączeniu z odpowiednią dietą, ćwiczeniami i wszelkimi zabiegami zalecanymi przez lekarza. Można go wykorzystać do budowy i utrzymania mięśni oraz poprawy zdrowia stawów.

Jak przechowywać substancje?

BPC-157 jest łatwy do przechowywania w porównaniu z innymi zastrzykami peptydowymi. Nie musisz odtwarzać mieszanki przed wstrzyknięciem, ale schłodzenie mieszanki może przedłużyć jej trwałość. Kapsułki doustne nie wymagają chłodzenia. Możesz je po prostu bezpiecznie przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Właściwe przechowywanie zwiększa szanse, że produkt pozostanie opłacalny i dostrzeże zamierzone korzyści dla mięśni, kości i ogólnego stanu zdrowia. Jeśli oeptydy są dostarczane w postaci liofilizowanego proszku. Krótkoterminowe wahania temperatury nie wpłyną na jakość i wydajność produktów podczas transportu. W temperaturze pokojowej peptydy są stabilne w postaci liofilizowanej przez kilka tygodni. Zalecamy przechowywanie liofilizowanych peptydów w zamrażarce w temperaturze -20 ° C. Zdecydowana większość liofilizatów może być stabilna przez kilka lat w tej temperaturze. Zaleca się unikanie częstego powtarzania procesu zamrażania i rozmrażania peptydu.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE