peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYBPC-157 ARG + KPV 
WZÓR Z CMS:


299.00
Ilość
- +

BPC-157 ARG + KPV
BIOLAB

BPC-157 ARG + KPV

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 60 capsules x 250 mg 299 zł 299 zł
3 60 capsules x 250 mg 289 zł 867 zł
5 60 capsules x 250 mg 279 zł 1395 zł

BPC-157 ARG 100 mcg + KPV 150mcg  

KPV to tripeptyd (lizyna-prolina-walina), który posiada silne właściwości przeciwzapalne. Jest to C-końcowy tripeptyd KPV to tripeptyd (lizyna-prolina-walina), który posiada silne właściwości przeciwzapalne. Jest to C-końcowy tripeptyd α-MSH (hormon stymulujący alfa-melanocyty). Peptydy, takie jak KPV, często działają jak hormony i przekazują informacje z jednej tkanki przez krew do drugiej za pośrednictwem przekaźników biologicznych. Niezależnie od tego, czy jest podawany doustnie, czy w postaci zastrzyków, tripeptyd KPV może leczyć stany zapalne o podłożu immunologicznym, takie jak zapalenie skóry, choroby jelit (SIBO, IBS, kandidoza), astma alergiczna i zapalenie stawów α-MSH (hormon stymulujący alfa-melanocyty). 

KPV działa przeciwzapalnie wewnątrz komórek, gdzie inaktywuje szlaki zapalne. KPV wchodzi do komórki i oddziałuje bezpośrednio z zapalnymi cząsteczkami sygnałowymi wewnątrz komórki. Dostaje się do jądra komórki i już tam może hamować interakcję substancji i cząsteczek zapalnych. Oprócz działania przeciwzapalnego KPV ma również działanie przeciwdrobnoustrojowe przeciwko patogenom, takim jak S. aureus i C. albicans.

ARG-BPC jest to peptyd BPC-157 w postaci soli argininowej, który charakteryzuje się bardzo wysoką stabilnością, co w konsekwencji znacznie zwiększa jego aktywność biologiczną, co ma bezpośrednie przełożenie się skuteczniejsze działanie i tym samym lepsze i szybsze efekty.  BPC-157 czyli Body Protection Compound jest białkiem obecnym w kwasie żołądkowym, odkrytym w latach 90. BPC 157 to syntetyczny peptyd składający się z 15 aminokwasów, który w badaniach cieszy się dobrymi wynikami, co wskazuje na jego wysoki profil bezpieczeństwa. Peptyd ten wpływa na wzrost ekspresji VEGFR2.

Zalety stosowania BPC-157  ARG 100 mcg + KPV 150mcg  MIX:

Działa przeciwzapalnie wewnątrz komórki
Redukuje stany zapalne jelit, wykazuje działanie naprawcze
Pomocny przy wielu schorzeniach jelit i żołądka
Wspiera regenerację błony śluzowej żołądka
Przyspieszenie gojenia się ran 
Poprawia zdrowie skóry, wpiera walkę z trądzikiem i łuszczycą
Działanie przeciwgorączkowe i przeciwdrobnoustrojowe
Wzmacnia układ odpornościowy hamując miejscowy i ogólnoustrojowe odpowiedzi immunologiczne
Chroni przed uszkodzeniem nerwów 
Chroni przed udarem 

Dawkowanie:

2 kapsułki dziennie

OSTATNIO PRZEGLĄDANE