peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYBPC- 157 
WZÓR Z CMS:


115.00
Ilość
- +

BPC- 157
Bio- Peptide

BPC- 157

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 115 zł 115 zł
3 5 mg 110 zł 330 zł
5 5 mg 105 zł 525 zł
10 5 mg 100 zł 1000 zł

Co to jest BPC -157?

BPC-157 (pentadekapeptyd) jest peptydem do wstrzykiwania, stworzonym w celu łagodzenia wrzodów żołądka. Charakteryzuje się potencjałem przyspieszenia gojenia wielu różnych ran, takich jak skóra, rogówka, mięśnie, okrężnica, kości i ścięgna. BCP-157 to w rzeczywistości sekwencja środków chroniących organizm, składająca się z 15 aminokwasów. Jego najbardziej niezwykłe właściwości lecznicze to ziarnina (uformowana w miejscu urazu w celu rozpoczęcia leczenia), angiogeneza (tworzenie się naczyń) oraz produkcja kolagenu (białka, które zapewnia organizmowi wsparcie strukturalne, siłę i elastyczność).

Jak to działa?

BPC-157 to peptyd będący częściową sekwencją związku chroniącego organizm, który pochodzi z ludzkiego soku żołądkowego. Badania pokazują, że BPC-157 przyspiesza gojenie wielu różnych typów tkanek ścięgien, mięśni i układu nerwowego. Może również zwiększać przepływ krwi z powrotem do rannych miejsc, chronić narządy, zapobiegać wrzodom żołądka i leczyć oparzenia skóry. Ogólnie rzecz biorąc, BPC-157 jest peptydem, który pomaga złagodzić ból stawów, urazy i osoby, które chcą poprawić ruchomość stawów. BPC 157 zwiększa przepływ naczyniowy do ścięgien i więzadeł w celu przyspieszenia gojenia.

Co to są peptydy?

Peptydy to krótkołańcuchowe aminokwasy występujące naturalnie w organizmie. Aminokwasy są budulcem białek, a te konkretne aminokwasy mają na celu wzmocnienie określonych funkcji w ludzkim ciele. Terapia peptydami wykorzystuje te już obecne sekwencje do regulowania i odmładzania funkcji, w zasadzie wiążą się one z innymi komórkami i mówią im, co mają robić, zastępując lub naśladując funkcje naturalnie występujących peptydów. Peptydy mają zdolność przepisywania relacji chemicznych w organizmie, aby promować odnowę, anabolizm i homeostazę.

Czy mogę skorzystać z BPC-157?

Ponieważ BPC-157 pochodzi z białka żołądka, jest często stosowany w leczeniu chorób żołądka i jelit, w tym przetok, wrzodów i stanów zapalnych, takich jak zapalenie stawów. Wykazano również, że BPC-157 pomaga ludziom z uszkodzeniami narządów. BCP-157 wykazał imponujące wyniki w zakresie leczenia. Niektóre urazy, których rekonwalescencja zajmuje znacznie więcej czasu, to te związane z tkanką mięśniową i więzadłami. Białko to umożliwia szybsze leczenie, co daje kontuzjowanym sportowcom doskonałą przewagę, umożliwiając powrót do zdrowia w krótszym czasie. Jak obecnie podkreślano, regeneracja ścięgna jest wynikiem wzrostu fibroblastów ścięgien, które zapewniają twardość i elastyczność. BCP-157 promuje nie tylko rozwój ścięgna, ale i kości. Kilka badań wykazało, że w narządach ludzkich można znaleźć wiele różnych efektów ochronnych, w tym trzustki, urazów wątroby, śródbłonkowego uszkodzenia serca i braku zrostu, i wytwarza on wielofunkcyjny peptyd, który może przynieść ogromne korzyści.

Czy BPC -157 wywołuje efekty uboczne?

Nie stwierdzono żadnych toksycznych skutków stosowania BCP-157 u ludzi ani innych negatywnych reakcji podczas testów. BPC-157 jest odporny na wodę i jest uważany za fantastyczny środek na wrzody żołądka, oprócz jego działania przeciwzapalnego; ułatwia dopływ krwi do owrzodzenia w celu przyspieszenia gojenia. Inne testy wykazały pozytywny wpływ na skurcze i przyniosły właściwości przeciwskurczowe BCP-157. Jego działanie związane jest tylko z dawką i czasem potrzebnym do wypełnienia swojej funkcji w organizmie. Wszystkie powyższe badania wskazują, że BPC-157 działa świetnie, jeśli chodzi o szybkie gojenie się ran. Oddziałując pozytywnie z układem tlenku azotu (NO), BPC-157 pomaga leczyć rany poprzez budowę naczyń krwionośnych i ochronę tkanki śródbłonka.

BPC-157 do kulturystyki

Najważniejszą rolą, jaką odgrywa BPC-157 jest kulturystyka. Główną tkanką odpowiedzialną za produkcję kolagenu w angiogenezie jest tkanka ziarninowa. Unaczynienie lub angiogeneza może się spowolnić wraz z urazem, lub starzeniem. Zazwyczaj, gdy kulturyści się starzeją, potrzebują pomocy w przywróceniu procesu angiogenezy. Dlatego używany jest BPC-157. Wykazano, że BPC-157 ma wysokie właściwości lecznicze dla mięśni i stawów, zmniejszając ból odczuwany przez kulturystów i ciężarowców.

BPC-157 w suplementach

BPC-157 nie jest nowym lekiem, ale w przeszłości nie był szeroko stosowany ze względu na swoje właściwości syntetyczne. Pojawiał się w świecie suplementów diety. Chociaż nie jest stosowany samodzielnie jako suplement diety, jest stosowany jako składnik niektórych suplementów diety do wspomagania stawów. Jest korzystny nie tylko dla regeneracji kości i mięśni, ale także dla zapobiegania różnym chorobom pokrewnym. Innym ważnym czynnikiem w BPC-157 jest to, że może łagodzić ból stawów i może być również stosowany przez osoby starsze, które są bardziej narażone na bóle ciała. Pomaga kontrolować ból spowodowany starzeniem się organizmu.

Jak stosuje się BPC -157?

Istnieją dwa rodzaje metod iniekcji: domięśniowa i podskórna. Wstrzyknięcie domięśniowe wykonuje się w pobliżu obolałego mięśnia. Drugą metodą jest wstrzyknięcie podskórne, które wykonuje się pod skórę. Jeśli chcesz go przyjąć doustnie, wystarczy rozpylić związek w ustach przez strzykawkę. W przypadku tej metody należy zachować odpowiednią ostrożność, aby uniknąć obrażeń jamy ustnej.

Co należy zrobić przed wstrzyknięciem BPC-157?

• Zdjąć zaślepki z BPC-157 i BAC.
• Ostrożnie wytrzyj gumowy korek BPC-157 alkoholem i pozostaw do wyschnięcia. To samo dotyczy butelki BAC.
• Dozuj odpowiednią ilość BAC. W przypadku butelki BAC o pojemności 30 ml, jeśli napełnisz trzy strzykawki insulinowe wodą i wstrzykniesz każdą z tych strzykawek bardzo powoli i ostrożnie (peptydy są wyjątkowo delikatne) do butelki 5 mg BPC-157, to prawie gotowe. mg butelka BPC-157.
• Gdy butelka 5 mg BPC-157 jest pełna, weż około 157 mcg BPC.

 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE