peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYBPC- 157 
WZÓR Z CMS:


100.00
Ilość
- +

BPC- 157
BIOWELL

BPC- 157 BPC- 157

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 100 zł 100 zł
5 5 mg 95 zł 475 zł
10 5 mg 90 zł 900 zł

Czym jest BPC – 157?

BPC-157 to syntetyczny peptyd składający się z sekwencji 15 aminokwasów. Pochodzi z tak zwanego białka chroniącego żołądek, które jest izolowane z ludzkiego soku żołądkowego. BPC-157 działa poprzez wzmocnienie naturalnych procesów gojenia organizmu, a tym samym przyspiesza tempo powrotu do zdrowia po kontuzji. Głównym mechanizmem działania BPC-157 jest poprawa angiogenezy - procesu, w którym powstają nowe naczynia krwionośne. Poprawia przepływ krwi w zranionych i uszkodzonych obszarach ciała poprzez proces wzmożonej angiogenezy. Dodatkowo zwiększa aktywność (poprzez regulację w górę) krytycznych czynników gojących, takich jak czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego (VEGF). Eksperymentalnie wykazano, że przyspiesza gojenie wielu różnych ran, w tym ścięgna Achillesa. Zbadano wzrost fibroblastów ścięgien z eksplantów ścięgien hodowanych z BPC 157 i bez niego. Wyniki pokazały, że BPC 157 znacznie przyspieszył wzrost eksplantów ścięgien. BPC 157 nie wpływała bezpośrednio na proliferację komórek hodowanych fibroblastów ścięgien pochodzących ze ścięgna Achillesa, co oceniono w teście MTT. BPC 157 znacząco zwiększa wzrost fibroblastów ścięgien w sposób zależny od dawki, co wykazano w teście. BPC 157 również w sposób zależny od dawki przyspieszył rozprzestrzenianie się fibroblastów ścięgien na płytkach hodowlanych.

Czy BPC- 157 jest bezpieczny?

W wielu badaniach nie zgłoszono żadnych poważnych stanowiących zagrożenie dla zdrowia i życia, niepożądanych ani negatywnych reakcji.

Jakie są zalety stosowania BPC- 157?

Uraz ścięgna jest jednym z najczęstszych urazów podczas uprawiania sportu. Ścięgno składa się z komórek (fibroblastów ścięgien) i macierzy zewnątrzkomórkowej, która zawiera głównie kolagen typu I, kolagen typu III i glikoproteiny. Większość urazów ścięgien wynika z zerwania włókien ścięgien z powodu nadużywania lub starzenia. Uraz może nastąpić stopniowo lub nagle. Proces gojenia ścięgien dzieli się na trzy nakładające się etapy: stan zapalny, regenerację i przebudowę. W fazie regeneracji fibroblasty ścięgien migrują do uszkodzonego miejsca, proliferują i wytwarzają różne typy kolagenów i glikoprotein, tworząc macierz zewnątrzkomórkową. Pentadekapeptyd żołądkowy BPC 157 jest bardzo stabilny i odporny na hydrolizę czy trawienie enzymów, nawet w soku żołądkowym. Poza tym łatwo rozpuszcza się w wodzie i nie potrzebuje nośnika do swojego zastosowania. Eksperymentalnie wykazano, że poprawia gojenie w takich przypadkach jak wrzód żołądka, a także, kiedy celem jest regeneracja skóry, rogówki, mięśnia, zespolenia okrężnicy z okrężnicą, przetoki okrężniczo- skórnej i odcinkowego ubytku kości. BPC-157 leczy mięśnie, kości, ścięgna i więzadła. BPC-157 jest również zdolny do leczenia oderwanego lub rozerwanego ścięgna Achillesa. BPC-157 jest skuteczny w leczeniu naderwanych i zmiażdżonych mięśni czworogłowych. Jedno obiecujące badanie wykazało, że BPC-157 doprowadził do znacznej poprawy gojenia się ran i złamań kości. Inne badanie wykazało, że BPC-157 ma zasadnicze znaczenie w leczeniu urazów rdzenia kręgowego. BPC-157 może leczyć oparzenia skóry w znacznie szybszym tempie, zwiększając przepływ krwi do uszkodzonych tkanek. BPC-157 może chronić mózg przed uszkodzeniem. BPC-157 działa neuroprotekcyjnie, umożliwiając regenerację żywotnych nerwów mózgowych, jednocześnie chroniąc neutrony przed uszkodzeniem. Niekiedy może nawet odwrócić szkody wywołane urazowym uszkodzeniem mózgu.

Jedną z niezwykłych właściwości BPC-157 jest jego zdolność do regulacji czynników przeciwzapalnych, jednocześnie zmniejszając produkcję reaktywnych form tlenu, Zmniejsza uszkodzenia przewodu pokarmowego wywołane niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi. BPC-157 może również obniżać stan zapalny u osób z chorobami przyzębia (zębów). BPC-157 Zwiększa przepływ krwi.

Kto powinien stosować BPC- 157?

Na BPC – 157 powinny zwrócić uwagę osoby, które odniosły obrażenia lub regularnie podejmują ryzyko aktywności, której efektem mogą być urazy. Sportowcy, którzy muszą szybko dojść do siebie po nadwyrężeniach, złamaniach, nadwyrężeniach. Osoby z bólem stawów. Osoby z wrzodami żołądka. Osoby nękane przewlekłymi problemami żołądkowymi itp. W przeprowadzonych badaniach naukowych i badaniach klinicznych standardowa dawka BPC-157 jest często podawana jako 200 MCG, a mediana jako 500 MCG, podawana raz dziennie. W przypadku poważnych uszkodzeń 350 MCG dwa razy dziennie (łącznie 700 MCG dziennie). Po 4 tygodniach regularnego stosowania kurację należy zawiesić na kolejne 2 tygodnie. BPC-157 można podawać zarówno domięśniowo, jak i podskórnie. Badania kliniczne wykazały, że peptyd ten znacznie przyspiesza i poprawia gojenie wielu różnych ran, uszkodzonych mięśni, nerwów, problemów z więzadłami i ścięgnami oraz złamanych kości.

Czy stosowanie BPC- 157 wywołuje jakiekolwiek efekty uboczne?

Jak każda substancja medyczna, także BPC – 157 może wywoływać pewne skutki uboczne. Przy wyższych dawkach BPC 157 powoduje nudności przez pierwsze dwa tygodnie stosowania, ponieważ organizm nadal przyzwyczaja się do peptydu. Jeśli zaobserwujesz u siebie taki efekt, zmniejsz dawkę. Ból głowy pojawia się najczęściej w ciągu pierwszych dwóch tygodni i przy wyższych dawkach. Jeśli zastosujesz się do zalecanej dawki 250mcg dziennie i tylko raz dziennie, nie powinieneś zauważyć żadnych skutków ubocznych.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE