peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYBPC- 157 
WZÓR Z CMS:


100.00
Ilość
- +

BPC- 157
COBRAPHARMA

BPC- 157

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 100 zł 100 zł
3 10 mg 95 zł 285 zł
5 10 mg 90 zł 450 zł
10 10 mg 85 zł 850 zł

Co to jest BPC- 157?

BPC-157, to jeden z wielu peptydów które znajdziemy na rynku suplementów. Jednak to, co odróżnia go od konkurencji, to fakt, że pochodzi z białka ochronnego dla przewodu pokarmowego. BPC-157 to pentadekapeptyd, który jest kompozycją 15 aminokwasów występujących w sokach żołądkowych człowieka. Stwierdzono, że BPC-157 odgrywa znaczącą rolę, jeśli chodzi o gojenie różnych ran, a najlepsze wyniki wykazuje w przypadku gojeniu ścięgien. Jest to wzmacniacz białka, który został pierwotnie opracowany w celu leczenia zapalenia jelit i wrzodów żołądka. Jednak dzięki konsekwentnym badaniom stwierdzono, że właściwości lecznicze BPC-157 nie są ograniczone, a także mogą pomóc w krzyżowaniu jelit, a także przyczepianiu mięśni do ścięgna. Chociaż potrzeba więcej badań, aby potwierdzić zdolność BPC-157 do leczenia, istnieją wystarczające dowody, które potwierdzają że BPC -157, ma bardzo pozytywny wpływ jeśli chodzi o czynniki wzrostu angiogenezy. Termin ten odnosi się do procesu, w którym rozwijają się naczynia krwionośne w organizmie i odgrywa ważną rolę w gojeniu się uszkodzonych tkanek.

Jak BPC-157 działa na organizm?

Badania nad BPC-157 w laboratoriach trwają od końca lat 80 tych XX wieku, a ich wyniki pokazują, że peptyd jest zdolny do naprawy i gojenia mięśni, uszkodzonych zębów, ścięgien, kości, a nawet jelit. Dane te są oparte na testach laboratoryjnych in vitro, a także badaniach in vivo przeprowadzonych zarówno na gryzoniach, jak i na ludziach. Niektóre z prób na ludziach obejmowały wstrzyknięcie peptydu pod skórę (podskórnie) i do mięśni (domięśniowo). Naukowcy uznają BPC-157 za „stabilny pentadekapeptyd żołądkowy” ze względu na jego zdolność do utrzymywania równowagi w sokach żołądkowych człowieka. Wykazano również, że z niezwykłą skutecznością leczy wrzody, nieswoiste zapalenia jelit oraz infekcje górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

Wszystkie powyższe badania pokazują, że BPC-157 działa świetnie, jeśli chodzi o szybkie gojenie się ran. Poprzez pozytywną interakcję z układem tlenku azotu (NO), BPC-157 pomaga szybko goić rany dzięki przyśpieszeniu budowy naczyń krwionośnych i ochronę tkanki śródbłonka. Promuje również ekspresję genów, celując w geny odpowiedzialne za produkcję kolagenu, czynników wzrostu i cytokin. Może również leczyć zespolenia jelitowe i zespół krótkiego jelita. Zalety BPC-157:

• Wpływa na pracę mózgu
• Chroni przed uszkodzeniami polekowymi
• Przywraca serotogenny system transportowy
• Chroni układ dopaminergiczny
• Poprawia system GABAergic
• Chroni serce
• Przyspiesza regenerację organizmu
• Pomaga przy alergiach i wirusach
• Może pomóc przy podrażnieniu jelit
• Pomaga przy wadach wzroku
• Może pomóc przy nietrzymaniu moczu.

Jak jeszcze działa BPC - 157?

Naukowcy badający właściwości BPC 157 zwracają uwagę przede wszystkim na jego zdolność do stymulowania procesów regeneracyjnych i przyspieszania tempa gojenia się ran. Szczególnie interesujący wydaje się wpływ tego związku na uszkodzenia tkanek miękkich. Wykazano między innymi, że BPC 157 usprawnia regenerację urazów mięśnia czworogłowego oraz znacznie przyspiesza gojenie zerwanego ścięgna Achillesa. Dodatkowo wspomaga leczenie oparzeń i złamań kości.

Wydaje się również, że BPC 157 aktywuje też paksylinę czyli tak zwane sygnałowe białko adaptorowe. Odpowiada za przekazywanie informacji z macierzy zewnątrzkomórkowej (EMC) i ma olbrzymi wpływ jeśli chodzi o przebieg procesów naprawczych, które zachodzą w uszkodzonych tkankach. Zauważono również, że pod wpływem peptydu następował wzrost częstości podziałów mitotycznych fibroblastów, czemu towarzyszyła poprawa tworzenia kolagenu. Według wielu użytkowników BPC 157 pomaga złagodzić ból po urazie fizycznym. Wydaje się, że jest łagodnym środkiem przeciwbólowym, zwłaszcza gdy jest stosowany samodzielnie, a nie w połączeniu z popularnymi lekami przeciwbólowymi. Badania w tym zakresie prowadzono na gryzoniach. Wykazano, że zwierzęta narażone na nieprzyjemne bodźce (bolesne zaciskanie ogona, dotykanie łap gorącym przedmiotem) po wstrzyknięciu peptydu były znacznie spokojniejsze i nie reagowały tak gwałtownie, jak te, które nie otrzymały BPC 157. Zdaniem naukowców jest to dowód, że odczuwali znacznie mniejszy ból.

Jak stosować BPC -157?

Dawkowanie BPC-157 należy zawsze dobierać odpowiednio w zależności od potrzeby użycia. Najczęściej BPC-157 jest stosowane w kulturystyce. Główną tkanką która jest w naszym organizmie odpowiedzialna za produkcję kolagenu i rozwój naczyń krwionośnych jest tak zwana tkanka ziarninowa. Tworzenie się naczyń lub angiogeneza może zostać spowolnione przez uraz, lub starzenie. Zwykle wraz z wiekiem kulturyści potrzebują wsparcia, aby przywrócić proces angiogenezy, dlatego stosuje się BPC-157.

BPC-157 można przyjmować na dwa sposoby: iniekcji i doustnie. Jednak to zastrzyki uważane są za efektywniejsze. Do wyboru mamy dwa rodzaje metod iniekcji: podskórną i domięśniową. Wstrzyknięcie domięśniowe najkorzystniej jest wykonać w pobliżu mięśnia gdzie odczuwamy ból. Wstrzykując go głęboko w mięśnie, możesz dostarczyć swojemu organizmowi BPC-157 do leczenia. Inną metodą jest wstrzyknięcie podskórne, które wstrzykuje się pod skórę. Obie są użytecznymi technikami iniekcji.

Jak wykonać iniekcje?

Bierzemy jedno opakowanie strzykawek insulinowych, najlepiej 1 ml / 1 cm3 z dołączonymi igłami o średnicy 28 ½. Potrzebna będzie też jedna butelka 30 ml wody bakteriostatycznej. Jedno opakowanie chusteczek nasączonych alkoholem.

Zdejmij osłony z BPC-157. Delikatnie wytrzyj gumową zatyczkę BPC-157 alkoholem i pozostaw do wyschnięcia. Tak samo jest z butelką BAC. Dozuj odpowiednią ilość BAC. W przypadku fiolki 30 ml BAC, napełnij trzy strzykawki insulinowe wodą, a następnie bardzo powoli i ostrożnie (peptydy są wyjątkowo delikatne) włóż każdą z tych strzykawek do fiolki 5 mg BPC-157. Gdy butelka 5 mg BPC-157 jest pełna może zostawić ją do następnego użycia

Jak przechowywać B-157 po zmieszaniu?

Trzymaj BPC-157 z dala od promieni UV, światła słonecznego i ciepła. Pozostanie stabilny w temperaturze pokojowej do dziesięciu tygodni, ale aby uzyskać najlepsze wyniki należy go przechowywać w lodówce, w którym to przypadku pozostanie stabilny do sześciu miesięcy. W zamrażarce będzie stabilny nawet przez dwa lata.

Podczas pobierania BPC do strzykawki do wstrzyknięć, bardzo delikatnie obróć butelkę BPC do góry dnem, a następnie bardzo powoli wciągnij płyn do strzykawki. Trzymaj go z dala od przedmiotów, które mogą go przewrócić lub popchnąć.
 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE