peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYBPC- 157 
WZÓR Z CMS:


100.00
Ilość
- +

BPC- 157
Euro-Pharmacies

BPC- 157

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 100 zł 100 zł
3 5 mg 95 zł 285 zł
5 5 mg 90 zł 450 zł
10 5 mg 85 zł 850 zł

BPC- 157

Czy chciałbyś wypróbować lek o przyzwoitych zdolnościach regeneracyjnych? W takim razie poznaj BPC 157, peptyd stworzony przez specjalistów Nanox. Liczne eksperymenty z jego udziałem zaszokowały nawet najbardziej sceptycznych sportowców. Jednak regeneracja uszkodzonych tkanek to nie jedyne, do czego zdolny jest peptyd BPC 157. Recenzje sportowców, którzy próbowali tego suplementu, tylko to potwierdzają.

Czym jest BPC-157?

Ta cząsteczka peptydu składa się z 15 aminokwasów i jest częścią łańcucha białkowego zwanego BPC, który jest wydzielany z soku żołądkowego zwierząt. Białko to znane jest ze swojej zdolności do poprawy funkcji trawiennych. Łagodzi funkcje trawienne, chroniąc śródbłonek, który otacza wewnętrzną wyściółkę naczyń krwionośnych. Działa na proces angiogenezy, co pomaga w budowie nowych naczyń krwionośnych. Peptyd ten również reguluje i kontroluje przepływ krwi w przewodzie pokarmowym. BPC-157 dostępny jest jako jałowy, biały liofilizowany proszek do wstrzyknięć podskórnych lub domięśniowych, rozpuszczony w jałowej wodzie.

Jaki jest mechanizm działania peptydu BPC-157?

Aktywność leku wiąże się ze zwiększoną ekspresją i aktywacją białek FAK i Paxilin oraz zwiększoną odpornością na utleniające działanie nadtlenku wodoru. W tkankach eksponowanych na peptyd zauważono również, że fibroblasty nabierają zdolności do szybszego wzrostu, czemu towarzyszy również wydajniejsze tworzenie się włókien kolagenowych i siatkowatych. Badania laboratoryjne wykazały, że przyspiesza gojenie mięśnia czworogłowego poprzez przyspieszenie gojenia ścięgien Achillesa, uszkodzonej tkanki mięśniowej i zmiażdżonej tkanki mięśniowej. Pomaga również w regeneracji naderwanych mięśni. BPC-157 wspomaga gojenie kości i leczenie urazów więzadeł. Dodatkowo chroni narządy i zapobiega wrzodom żołądka. 

Jednocześnie BPC zmniejsza ból w uszkodzonych tkankach. Ci, którzy cierpią na skręcenia lub uszkodzenie mięśni, mogą odnieść korzyści z leczenia tym peptydem. Pod względem zdolności do leczenia i zapobiegania wrzodom żołądka ma działanie terapeutyczne na wrzody żołądka u osób nadużywających NLPZ (diklofenak, aspiryna, ibuprofen itp.). W badaniach klinicznych badano zdolność tego peptydu do wspomagania myszy laboratoryjnych w szybszym leczeniu oparzeń skóry. Peptyd podawano miejscowo lub we wstrzyknięciu, co pomogło wyleczyć oparzenia badanych. Te oparzenia były głębokimi częściowymi oparzeniami skóry i obejmowały 20% powierzchni ciała myszy. Ponadto badania kliniczne pokazują, że BPC-157 jest w stanie leczyć niektóre typy uszkodzeń wątroby spowodowane alkoholizmem. Jest nietoksyczny i wspomaga zdrowie wątroby bez powodowania skutków ubocznych. Jeśli chodzi o gojenie się ran, białko działa na wiele różnych tkanek, od narządów, mięśni i więzadeł po skórę i ścięgna. Badania pokazują, że gojenie się tkanek następuje w bardzo krótkim czasie.

Jak jeszcze może na pomóc BPC-157?

Stosowanie tego peptydu przyspiesza gojenie się po operacjach i kontuzjach. Ponadto sprzyja angiogenezie, tj. wzrost naczyń krwionośnych i przyspiesza przepływ krwi. Stymuluje czynnik VEGFR2 i aktywuje eNOS. Inne badanie potwierdza, że jego właściwości dla angiogenezy opierają się na aktywacji VEGF. Podanie BPC 157 całkowicie leczy przetoki odbytu i pochwy, co zostało potwierdzone u zwierząt. Leczy zespolenia jelitowe, zapalenie przełyku i żołądka, a także problemy z funkcjonowaniem zwieracza. Alkohol podnosi ciśnienie krwi i uszkadza wątrobę, a BPC 157 odwraca niekorzystne działanie alkoholu, tj. obniża ciśnienie krwi i stabilizuje pracę wątroby. Działa uspokajająco po szokowej reakcji organizmu. Może również złagodzić nasilenie wrzodów żołądka. Obniża AST i ALT wątroby oraz chroni ją i żołądek przed szkodliwym działaniem alkoholu, a także działa przeciwzapalnie w przypadku zapalenia jelit. Badania na zwierzętach wykazały, że znacznie przyspiesza gojenie rogówki. Dodatkowo przyspiesza gojenie ścięgien, mięśni i kości. Przyspiesza gojenie się ścięgien Achillesa, zwiększa produkcję kolagenu typu 1 oraz działa przeciwzapalnie. Odbudowuje błonę śluzową żołądka i przyspiesza regenerację skóry. Może być pomocny w przypadku zespołu jelita cienkiego. Zachowuje integralność błony śluzowej jelit, leczy choroby przyzębia, wątroby i trzustki, wspomaga gojenie się ran i tkanek. Stymuluje geny EGR-1, NAB2 i FAK, stymuluje szlak JAK-2, moduluje układy serotoninergiczne i dopaminergiczne. Ma funkcję neuroprotekcyjną, która chroni neurony czuciowe. W przypadku nadmiaru potasu w organizmie lek ten może uratować nam życie. Eliminuje współistniejące zaburzenia rytmu serca, odbudowuje mięśnie szkieletowe po kontuzji, likwiduje przykurcze nóg i zapobiega obrzękom mięśni. Chroni także śródbłonek i pełni funkcje ochronne narządów w stosunku do nerek, trzustki i płuc.
Ma również pozytywny wpływ na refluksowe zapalenie przełyku, a niektóre badania pokazują, że ma właściwości przeciwdepresyjne i może regulować poziom GABA. Wreszcie przyspiesza gojenie się oparzeń, zmniejsza syntezę 5HT i może być skuteczny w leczeniu ran, w tym stopy cukrzycowej, pobudza kinazę Janusa, zwiększa poziom hormonu wzrostu. Przyspiesza gojenie się wrzodów i może być stosowany przy nieswoistych zapaleniach jelit, ma pozytywne właściwości w nieswoistym zapaleniu jelit, może leczyć zapalenie przełyku i trzustki. Chroni przed zatruciem paracetamolem.

Jak używać BPC-157 ?

Peptyd należy najpierw zmieszać z wodą bakteriostatyczną (najczęściej w objętości 2 ml). Nie należy go wstrząsać ani mieszać zbyt agresywnie. Niech ta substancja rozpuści się w wodzie. Gdy fiolka 5 mg jest pełna, wpompować wymaganą dawkę do strzykawki i wstrzyknąć lek domięśniowo lub podskórnie. Dawkowanie oblicza się na podstawie 10 μg na 1 kg masy ciała.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE