peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYBPC- 157 
WZÓR Z CMS:


115.00
Ilość
- +

BPC- 157
Excelsior Peptides

BPC- 157

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 115 zł 115 zł
3 10 mg 105 zł 315 zł
5 10 mg 95 zł 475 zł
10 10 mg 85 zł 850 zł

BPC- 157- 10 mg

BPC- 157- 10 mg to niezwykle skuteczny peptyd, który wspomaga procesy regeneracyjne organizmu. W poniższym tekście przybliżymy, jakie jest jego działanie, efekty oraz dawkowanie.

Czym jest BPC- 157- 10 mg?

Badania nad BPC-157 trwają od 1991 roku, a ich wyniki wskazują, że peptyd ma zdolność naprawy uszkodzonych zębów, kości, mięśni, ścięgien, a nawet jelit. Dane te opierają się na badaniach laboratoryjnych przeprowadzonych na gryzoniach i ludziach. BPC-157 ma silne właściwości ochronne, które obejmują wszystkie obszary. Dane z badań pokazują, że BPC-157 może pomóc leczyć wrzody, uszkodzenia jelit, uszkodzenia stawów i kości, a także leczyć wiele zaburzeń zapalnych. Wykazano nawet, że leczy uszkodzone narządy i wpływa na mózg. W niektórych badaniach, w których PBC-157 podawano zatrutym lub chirurgicznie uszkodzonym szczurom, wykazano, że peptyd ma niewiarygodnie ochronne właściwości. Istnieje zatem wystarczająca liczba dowodów potwierdzających, że ma on pozytywny wpływ na czynniki wzrostu angiogenezy. Angiogeneza odnosi się do procesu rozwoju naczyń krwionośnych w organizmie i odgrywa ważną rolę w gojeniu uszkodzonej tkanki.

Jakie jeszcze zalety ma BPC- 157- 10 mg?

BPC- 157- 10 mg uzdrawia ścięgna i kości w sposób, alternatywny wobec konwencjonalnych metod chirurgicznych. Pobudza gojenie się kości i więzadeł, promując większą żywotność komórek i ich migrację Ma zdolność do kompensowania szkodliwych dla jelit efektów, które powoduje większość leków. Wspomaga ogólnoustrojowe gojenie mięśni. Ma zdolność do doprowadzania do równowagi ludzkiego soku żołądkowego. Dzięki pozytywnej interakcji z cząsteczkami tlenku azotu (NO), BPC-157 pomaga leczyć rany poprzez budowanie naczyń krwionośnych i ochronę tkanki śródbłonkowej. Promuje także ekspresję genów, gdyż celuje w geny odpowiedzialne za tworzenie kolagenu, wytwarzanie czynnika wzrostu i cytokiny. Może również leczyć zespolenie jelit i zespół krótkiego jelita. To bardzo ważna informacja dla wszystkich osób, które cierpią na zapalenie jelit, biegunkę, zaparcia i ból jelit.

Czy BPC- 157 powoduje jakieś działania niepożądane?

Jak dotąd nie zaobserwowano żadnych skutków ubocznych związanych ze stosowaniem BPC-157. Same doniesienia o nudnościach, które odczuwa pewien procent użytkowników, należy traktować jako wynik aklimatyzacji organizmu do peptydu. Poza tym BPC-157 jest bardzo bezpieczny i ma niesamowite właściwości lecznicze, które pozytywnie wpływają na narządy. Nawet wyniki badań klinicznych fazy 2 nie wykazały żadnych skutków ubocznych.

Jak stosować BPC- 157?

Na podstawie dotychczasowych badań przeprowadzonych na BPC-157 uznano, że najlepszym rozwiązaniem jest pojedyncza dawka 1-10 mcg na kg masy ciała raz na dobę. Daje to największe korzyści dla ciała i przekłada się na 200-800 mcg dziennie w zależności od masy ciała pacjenta. Większość użytkowników twierdzi, że czerpią największe korzyści, gdy przyjmują je w dawkach 250-350 mcg dwa razy dziennie, co przekłada się na 500-700 mcg dziennie. To pokazuje, że jeśli chodzi o zalecenia dotyczące dawkowania, nie ma jednego uniwersalnego podejścia, a wszystko zależy od osoby. Warto tutaj wspomnieć, że niektóre łagodne reakcje najczęściej występowały w przypadkach, w których pobierano wyższe dawki peptydu. Jednak trwały tylko przez kilka godzin i rozpraszały się przy niższej dawce. Zachowaj ostrożność, a jeśli wystąpią jakiekolwiek skutki uboczne, zmniejsz dawkę i skonsultuj się z lekarzem. BPC-157 nie został zakazany przez organy sportowe, takie jak WADA i USADA. Oznacza to, że sportowcy i kulturyści mogą nadal je przyjmować i korzystać z jego właściwości leczniczych.

Jak wprowadzić BPC- 157 do organizmu?

Metoda podskórna jest najłatwiejsza i najmniej bolesna, ponieważ polega na wprowadzeniu peptydu za pomocą wstrzyknięcia pod skórę, najlepiej w obszarze możliwie najbliższym obrażeniom. Jedyne, co musisz zrobić, to uszczypnąć obszar skóry jak najbliżej urazu, upewniając się, że igła jest ustawiona pod kątem tak, aby „ześlizgnęła się” pod obszar skóry, który został zaciśnięty, a nie bezpośrednio na nią. Pamiętaj, aby użyć gazika nasączonego alkoholem, aby oczyścić obszar skóry, w który chcesz wstrzyknąć peptyd. Alternatywnie, możesz wstrzyknąć domięśniowo BPC-157, co oznacza wbicie igły prosto w mięsień. Nie trzeba dodawać, że jest to bardzo bolesna metoda, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę, że zazwyczaj jest to również w obszarze bliskim kontuzji. Podobnie jak w przypadku wstrzyknięć podskórnych, metoda ta wymaga oczyszczenia części skóry, w którą zamierzasz wstrzyknąć peptyd. Pamiętaj, że będziesz wkłuwać igłę jak najbliżej dotkniętego obszaru, co może zwiększyć ból. Z drugiej strony, ta metoda pozwoli peptydowi działać szybko i przyspieszyć gojenie. Pamiętaj za każdym razem zadbać o to, aby stosowana igła była nowa. Nigdy nie wykorzystuj igieł osób trzecich, zwłaszcza jeśli są ci nieznane. Wykorzystuj igły zakupione w aptece. To jedyny sposób, aby skutecznie ochronić się przed wszelkimi chorobami, także tymi zagrażającymi bezpośrednio zdrowiu i życiu człowieka.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE