peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYBPC- 157 
WZÓR Z CMS:


115.00
Ilość
- +

BPC- 157
Imperial Life Science

BPC- 157

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 115 zł 115 zł
3 10 mg 110 zł 330 zł
5 10 mg 105 zł 525 zł
10 10 mg 100 zł 1000 zł

BPC- 157

Stabilny pentadekapeptyd żołądkowy BPC 157 jest przeciwwrzodowym środkiem peptydergicznym, bezpiecznym w badaniach klinicznych nad chorobą zapalną jelit gojeniem ran, stabilnym w ludzkim soku żołądkowym. Ma silny potencjał angiogenny, działa ochronnie na śródbłonek, zapobiega i odwraca tworzenie zakrzepu po zespoleniu aorty brzusznej, wpływa na wiele zaburzeń centralnych (tj. dopaminę i układ 5-HT), układ NO (działanie L-argininy i L-NAME), endotelina, działa jako zmiatacz wolnych rodników (przeciwdziałający uszkodzeniom CCl4, paracetamolu, diklofenaku) i wykazuje właściwości neuroprotekcyjne.

Czym jest BPC- 157?

BPC 157 skutecznie leczy zespolenie jelitowe, przetoki żołądkowo-skórne, dwunastniczo-skórne i okrężno-skórne, a także interakcje z układem NO. Co ciekawe, zamknięcie przetoki osiągnięto nawet po odroczeniu leczenia BPC 157 na miesiąc. W USA dane z 2008 roku pokazują, że rocznie zgłaszanych jest 33 miliony urazów mięśniowo-szkieletowych, z czego 50% dotyczy urazów więzadeł i ścięgien. Liczby pokazują również, że około 300 000 operacji naprawy ścięgien i więzadeł przeprowadza się co roku w samych Stanach Zjednoczonych. Testy tworzenia rurek śródbłonka wykazały, że BPC 157 zwiększa zarówno gęstość naczyń, jak i przyspiesza powrót do zdrowia przepływu krwi w mięśniu niedokrwiennym, co wskazuje na promocyjny wpływ na angiogenezę.

Jakie są zalety działania peptydu BPC- 157?

BPC jest białkiem obecnym w kwasie żołądkowym, odkrytym w latach 90. BPC 157 to 15-aminokwasowy fragment tego białka, które jest wytwarzane syntetycznie. Niektóre badania określają BPC jako „związek ochrony ciała”, wskazujący na jego potencjał terapeutyczny. Naukowcy uważają to za plan dla zupełnie nowej klasy leków chroniących narządy / leczące. BPC 157 promuje gojenie mięśni i ścięgien poprzez wyzwalanie tworzenia nowych naczyń krwionośnych - proces zwany angiogenezą. To tłumaczy jego potencjał regeneracyjny i dlaczego może również leczyć rany, skaleczenia i inne rodzaje uszkodzeń w ciele. Zwiększając liczbę nowych naczyń krwionośnych, może to pomóc w IBD gdzie gojenie zapalnej błony śluzowej jelit jest powolne. Dodatkowo BPC 157 może promować gojenie się ran i ścięgien poprzez blokowanie działania hamującego wzrost określonej cząsteczki (zwanej 4-hydroksynonenalem). Może to w szczególności pomóc w gojeniu ścięgien, powodując, że komórki ścięgien wytwarzają więcej receptorów dla cząsteczek sygnalizujących wzrost. To z kolei umożliwia wzrost i ruch komórek ścięgien podczas naprawy urazu, co przyspiesza proces. BPC 157 może również wpływać na aktywność neuroprzekaźników, takich jak serotonina i dopamina. To z kolei może pomóc w depresji, napadach, bólu, a nawet może promować zdrowie jelit. Wreszcie może zwiększyć produkcję tlenku azotu (NO), który obniża ciśnienie krwi i pomaga zmniejszyć skutki wysokich poziomów potasu.

Czy peptyd może powodować skutki uboczne?

Peptydy stosowane w celu zwiększenia masy mięśniowej wywołują wiele niepożądanych efektów. Chociaż nie ma danych, które mogłyby powiedzieć na pewno, czy BPC 157 spowoduje to samo, niektóre skutki uboczne związane z użyciem peptydów obejmują:

Toksyczność dla nerek i wątroby
Niezwykły głód i przyrost masy ciała
Uczucie gorąca lub zimna
Zmiany ciśnienia krwi (wzrost lub spadek, w zależności od peptydu)
Problemy z sercem, takie jak nieprawidłowe rytmy
Zmęczenie i zawroty głowy
Ponadto wiadomo, że wiele peptydów wchodzi w interakcje z lekami. Dlatego zawsze najlepiej jest skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem jakiegokolwiek peptydu.

Jak stosować BPC 157?

BPC- 157 można przyjmować doustnie lub przez wstrzyknięcie, podskórne (pod skórę) lub domięśniowe (bezpośrednio do mięśnia). Oczywiście zastrzyki jakiejkolwiek substancji wiążą się z własnym ryzykiem i wymagają nadzoru lekarskiego. Przyjmowana dawka zależy w dużej mierze od wagi osoby. U szczurów i myszy spożywających BPC 157 w wodzie do picia typowa dawka wynosiła od 10 nanogramów do 10 μg (mikrogramów) na kg. Badana dawka dla zastrzyków dla gryzoni była w tym samym zakresie.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE