peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYCJC- 1295 
WZÓR Z CMS:


90.00
Ilość
- +

CJC- 1295
Bioniche Pharma

CJC- 1295 CJC- 1295 CJC- 1295 CJC- 1295

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 90 zł 90 zł
3 5 mg 85 zł 255 zł
5 5 mg 80 zł 400 zł
10 5 mg 75 zł 750 zł

CJC-1295- 5mg

Jakie są twoje główne cele? Próbujesz zbudować masę mięśniową lub przybrać na wadze? A może próbujesz schudnąć? Dla niektórych chodzi o zwalczanie oznak starzenia, podczas gdy inni mają niedobór hormonu wzrostu i chcieliby dodać zastrzyk, aby pomóc zwiększyć te poziomy. Dla wszystkich jest CJC-1295- 5mg.

Co to jest CJC-1295- 5mg?

CJC 1295 jest syntetycznym hormonem wzrostu (GHRH). Łączy 30 aminokwasów w analogicznej mieszance. Użytkownicy wydzielają wysokie poziomy hormonów wzrostu. Jest często stosowany w połączeniu z IGF1 (czynnik wzrostu insuliny) lub innymi mieszankami peptydów GH. CJC 1295 zwiększał poziom hormonów wzrostu bez zwiększania poziomu prolaktyny i pomaga zwiększyć naprawę komórkową. Pomaga również promować utratę masy ciała i może pomóc zwiększyć metabolizm, między innymi korzyściami. Istnieją dwie formy CJC 1295. Pierwszym z nich jest GHRH, który jest suplementem uwalniającym hormon wzrostu, który jest uwalniany przez podwzgórze. Druga forma to zmodyfikowana wersja dodająca DAC, kompleks powinowactwa do leków. Ten wytworzony peptyd pomaga zwiększyć okres półtrwania CJC w układzie.

Jakie są korzyści z użytkowania CJC-1295- 5mg?

Istnieje kilka korzyści dla użytkowników CJC 1295. Oczywiście jest to korzystne dla tych, którzy mają niedobór hormonu wzrostu, ponieważ posłuży do naturalnego podniesienia tych poziomów. Wzrost siły beztłuszczowej masy mięśniowej, obniżony poziom tkanki tłuszczowej i wzrost ogólnej siły mięśniowej przypisuje się zastosowaniu CJC 1295. Wraz z utratą masy ciała użytkownicy również doświadczą wzrostu metabolizmu. Włączenie CJC 1295 z DAC zwiększy cykl życia CJC w systemie użytkownika. Dlatego korzyści będą przedłużane, co oznacza, że te wzrosty będą trwać przez dłuższy czas, po wstrzyknięciu CJC 1295. Ponieważ CJC 1295 zawiera 30 aminokwasów, jest również korzystne, aby pomóc użytkownikom dostać się do tych mieszanin aminokwasów, które większość ludzi nie czerpie wyłącznie z diety.

Jak stosować CJC-1295- 5mg?

CJC 1295 należy mieszać ze sterylną wodą; około 0,5 ml wody użytej do zmieszania na dawkę 2 mg CJC 1295. Zaleca się stosowanie dawki 1 mg do 2 mg na fiolkę do wstrzykiwań podczas podawania CJC 1295. Stosuje się strzykawkę i zastrzyk należy wstrzyknąć podskórnie, co oznacza, że należy go wstrzykiwać w tłuste okolice ciała. Udo, talia lub plecy to kilka najłatwiejszych miejsc do podania zastrzyku. Cykl dawkowania dla CJC 1295 będzie się różnić. Może to trwać do 12 tygodni dla osób zaangażowanych w kulturystykę lub tych, które często ćwiczą. W przypadku nowszych użytkowników najlepiej wziąć pod uwagę krótszy cykl dawkowania, prawdopodobnie dwa do czterech tygodni, a następnie zwiększenie. W przypadku wstrzyknięcia CJC DAC dłuższy okres półtrwania oznacza, że zastrzyki należy podawać tylko raz w tygodniu. Dobrym cyklem iniekcji może być wstrzyknięcie CJC 1295 DAC (1 do 2 mg CJC) raz w tygodniu. Zastrzyk można przyjąć o dowolnej porze dnia. Zaleca się jednak wstrzykiwanie na pusty żołądek, aby uzyskać najlepsze wyniki. I należy to wziąć około 20 minut przed spożyciem posiłku lub wypiciem innych napojów. Ponownie dawkowanie będzie się różnić. Dla kogoś, kto dopiero zaczyna, wskazane może być rozpoczęcie od 1 mg, a nawet 0,5 mg zamiast 2 mg. Stamtąd możesz zwiększyć wykorzystanie i częstotliwość, a także wydłużyć okres cyklu dawkowania. Weź również pod uwagę, jeśli używasz CJC z DAC, że zastrzyki są wymagane tylko raz w tygodniu.

Czy CJC-1295- 5mg może powodować efekty uboczne?

Niewiele skutków ubocznych lub działań niepożądanych przypisuje się stosowaniu CJC 1295. Ponieważ zawiera związki aminokwasowe, których potrzebuje organizm, nie wpłynie to negatywnie na większość użytkowników. W niektórych przypadkach użytkownicy skarżą się na mrowienie kończyn. Niektórzy użytkownicy skarżą się na ból, zaczerwienienie, obrzęk lub podrażnienie, które często wiąże się z zastrzykiem i miejscem wstrzyknięcia strzykawki.
Inne typowe skargi obejmują:

Objawy grypopodobne
Ból w miejscu wstrzyknięcia
Zmniejszenie czułości na dotyk
Drętwienie skóry (zwykle w miejscu wstrzyknięcia)
Nudności

Są to jednak działania niepożądane, które przypisuje się także stosowaniu innych hormonów wzrostu. Tak więc użytkownicy tego i innych hormonów wzrostu prawdopodobnie doświadczą tych skutków ubocznych przy długotrwałym stosowaniu CJC 1295.

Należy zauważyć, że kiedy pojawiają się poważne problemy medyczne, użytkownicy powinni przerwać wstrzykiwanie i powinni skontaktować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej lub, w razie potrzeby, z pogotowia medycznego.

Dlaczego powinienem wybrać właśnie CJC-1295- 5mg?

Głównym celem lub zastosowaniem CJC 1295 jest zwiększenie poziomu hormonu wzrostu. Mieszanka peptydów zawiera 30 aminokwasów i dlatego jest stosowana przez wielu, aby zapewnić, że dostają niezbędne i nieistotne aminokwasy w swojej diecie.

Promuje jednak tak wiele korzyści, że jest korzystny dla wielu użytkowników, niezależnie od ich wieku. Niektóre z podstawowych zastosowań CJC 1295 obejmują:

Pomaga zwalczyć oznaki starzenia się
Może zmniejszyć wygląd kurzych łapek, zmarszczek lub ciemnych / starczych plam na skórze
Zwiększa metabolizm
Pomaga spalić więcej kalorii i pomaga w wysiłkach odchudzających
Może pomóc użytkownikom wejść w stan lipolizy

OSTATNIO PRZEGLĄDANE