peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYCJC- 1295 
WZÓR Z CMS:


75.00
Ilość
- +

CJC- 1295
Generic Peptides

CJC- 1295

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 75 zł 75 zł
3 5 mg 70 zł 210 zł
5 5 mg 65 zł 325 zł
10 5 mg 60 zł 600 zł

Czym jest CJC-1295?

CJC-1295 jest peptydem do wstrzykiwań stosowanym do zwiększenia produkcji GH. Peptyd ten jest naśladującym hormon uwalniający hormon wzrostu (GHRH) analogiem. Oznacza to, że działa w taki sam sposób jak GHRH i może być określany jako GHRH. Głównym zastosowaniem CJC-1295 jest zapewnienie podwyższonych poziomów GH, co również powoduje zwiększenie poziomów IGF-1. Wzrost tych poziomów może pomóc w utracie tłuszczu, a w niektórych przypadkach może również pomóc w zwiększeniu masy mięśniowej. Ogólnie rzecz biorąc, produkt z kategorii GHRH, w tym CJC-1295, jest wybierany jako alternatywa do stosowania GH i tylko w rzadkich przypadkach jest łączony z GH.

Co musimy wiedzieć o CJC-1295?

Chociaż większość dzieci z niedoborem izolowanego hormonu wzrostu (GH) ma dobrą odpowiedź wzrostu na hormon uwalniający hormon wzrostu (GHRH), stosowanie tego środka terapeutycznego jest ograniczone bardzo krótkim okresem półtrwania. CJC-1295 jest syntetycznym analogiem GHRH, który selektywnie i kowalencyjnie wiąże się z endogenną albuminą po wstrzyknięciu, przedłużając w ten sposób jej okres półtrwania i czas działania. CJC-1295 jest tetrapodstawionym 30-aminokwasowym hormonem peptydowym, działającym głównie jako analog hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH). Został wynaleziony przez ConjuChem, kanadyjską firmę biotechnologiczną. Jedną z zalet CJC-1295 w porównaniu z tradycyjnym GHRH lub rHGH jest jego zdolność do biokoniugacji z albuminą surowicy, zwiększając w ten sposób jego okres półtrwania i czas leczenia. Osiąga się to poprzez zastosowanie grup zabezpieczających wokół aminokwasów GHRH zwykle podatnych na degradację enzymatyczną.

Zalety CJC-1295:

• Ma zdolność biokoniugacji z albuminą surowicy, aby wydłużyć jej okres półtrwania i okno terapeutyczne.

• CJC-1295 pomaga w promowaniu snu wolnofalowego. Jest również znany jako głęboki sen, który jest częścią snu odpowiedzialną za maksymalny wzrost mięśni i poziom utrzymania pamięci.

• Jest także korzystny w leczeniu trzewnych złogów tłuszczu u otyłych pacjentów z AIDS i zwiększania poziomu egzogennego HGH w celu zwiększenia utraty tłuszczu.

Jak stosować CJC-1295?

CJC 1295 jest zwykle dostarczany w fiolkach zawierających 2 mg liofilizowanego proszku, chociaż ilość może się różnić. Zawartość należy odtworzyć, dodając odpowiednią ilość jałowej lub bakteriostatycznej wody. Jeśli na przykład wybrano 2 ml, a dawka fiolki wynosi 2 mg, wówczas uzyskany roztwór ma stężenie 1 mg / ml lub 1000 μg / ml. W momencie dawkowania za pomocą strzykawki z insuliną pobiera się, a następnie wstrzykuje żądaną ilość. W powyższym przykładzie dawka 1000 mikrogramów wymagałaby objętości 1 ml lub „100 jm” oznaczonych na strzykawce z insuliną. Iniekcja może być podskórna, domięśniowa lub dożylna, zgodnie z osobistymi preferencjami. W razie potrzeby roztwory peptydów z innych fiolek, takich jak fiolka z produktem GHRP, można również pobrać do tej samej strzykawki, jeśli jest na to miejsce. Zmniejsza to całkowitą liczbę wymaganych zastrzyków. CJC 1295 Dawkowanie: wstrzykiwać w mniejszych ilościach 150 mikrogramów (mcg) 2-3 razy dziennie. Próbowanie wstrzyknięcia na pusty żołądek przed śniadaniem, a następnie przed snem. Rozsądnie jest również używać GHRP wraz z CJC-1295, jeśli chcesz zmaksymalizować wyniki.

Przechowywanie:

Chociaż liofilizowane peptydy są stabilne w temperaturze pokojowej przez okres do 2 miesięcy, należy je przechowywać w osuszeniu poniżej -18 ° C. Po odtworzeniu peptyd należy następnie przechowywać w temperaturze 4 ° C.

Kiedy zobaczymy pierwsze efekty?

Wielu użytkowników polega na CJC 1295, aby wspomóc syntezę białek w organizmie. Niektórzy użytkownicy doceniają to, że pomaga w poznaniu, zachowaniu pamięci i może pomóc osobom cierpiącym na bezsenność. Może również stymulować zdrowie układu odpornościowego. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z CJC 1295 i ogólnie używasz hormonów wzrostu, prawdopodobnie zastanawiasz się, jak szybko zaczniesz widzieć wyniki. To często zadawane pytanie przez użytkowników CJC 1295. Kilka czynników przyczyni się do tego, jak szybko zobaczysz wyniki. Wiek, twoja genetyka, styl życia, poziom zdrowia, czynniki zewnętrzne oraz inne suplementy lub recepty, które obecnie przyjmujesz, będą miały wpływ na to, jak szybko odczujesz wyniki wstrzyknięcia CJC 1295.

Zwykle potrwa kilka tygodni, zanim użytkownicy zauważą jakikolwiek rzeczywisty wpływ lub różnicę w odczuciach / wyglądzie z CJC 1295. Zastrzyk potrzebuje czasu na zaaklimatyzowanie się z ciałem. A jeśli w systemie znajdują się inne leki lub suplementy, może to jeszcze bardziej wydłużyć czas potrzebny na sprawdzenie wyników CJC 1295.

Ważne jest, aby pamiętać, że wyniki będą się różnić dla każdego użytkownika. Niektóre osoby mogą doświadczyć rezultatów w ciągu jednego tygodnia; szczególnie ci, którzy są w dobrej formie i regularnie ćwiczą. Osoba próbująca zrzucić kilkadziesiąt kilogramów, która nie ćwiczyła od lat, może potrzebować trochę więcej czasu, aby zauważyć wyniki, których oczekują, gdy uwzględni zastrzyk hormonu wzrostu w swoim schemacie dietetycznym.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE