peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYCJC- 1295 NO DAC 
WZÓR Z CMS:


115.00
Ilość
- +

CJC- 1295 NO DAC
Alpha Peptide

CJC- 1295 NO DAC

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 115 zł 115 zł
3 5 mg 105 zł 315 zł
5 5 mg 95 zł 475 zł
10 5 mg 85 zł 850 zł

Czym jest CJC- 1295 NO DAC?

CJC-1295 bez DAC jest również znany jako zmodyfikowany czynnik uwalniający wzrost aminokwasów 1-29, zwykle określany jako zmodyfikowany GRF (1-29) lub ModGRF (1-29). Jest to syntetyczna zmiana czynnika uwalniającego hormon wzrostu (GRF) z substytutami D-Ala, Gln, Ala i Leu odpowiednio w pozycjach 2, 8, 15 i 27. Ten substytut tworzy znacznie bardziej stabilny peptyd z substytutem w pozycji 2, aby zapobiec rozszczepieniu DPP-IV, aby zmniejszyć dyslokację asparaginy lub hydrolizę amidu na kwasie asparaginowym, w celu zwiększenia bioaktywności, aby zapobiec utlenianiu metioniny. CJC 1295 bez DAC to silny hormon uwalniający hormon wzrostu, który może być skutecznie stosowany z GHRP w celu maksymalizacji endogennego uwalniania hormonu wzrostu, którego poszukują kulturyści i sportowcy. To peptydowy 44-kwaśny hormon aminowy, który jest wytwarzany w podwzgórzu przez jądro łukowate. GHRH stymuluje wydzielanie hormonu (obsługa naziemna) z przysadki mózgowej.

CJC-1295 jest pochodną czynnika uwalniającego HGRF1-29. HGRF1-29 jest naturalnie występującym peptydem, który w rzeczywistości jest skróconą formą większego peptydu, który wiąże się z receptorem stymulującym wydzielanie hormonu wzrostu (GHS-R) i powoduje uwalnianie hormonu wzrostu. CJC-1295 ma cztery aminokwasy, które są zastępowane w swoim łańcuchu, co skutkuje silnym wiązaniem z albuminą surowicy i przedłuża jej okres półtrwania w organizmie. Ze względu na sposób, w jaki przebiega CJC-1295, jego okres półtrwania wynosi do ponad 7 dni. Jest to wygodne, ponieważ oznacza, że produkt należy wstrzykiwać tylko 1-2 razy w tygodniu w celu stałego podwyższenia poziomu ludzkiego hormonu wzrostu (HGH) i IGF-1. Pojedyncze wstrzyknięcie podskórne daje mierzalne ilości CJC-1295 we krwi przez maksymalnie 13 dni. Ponadto pojedyncza dawka 60 µg / kg CJC-1295 powoduje wzrost poziomu hormonu wzrostu 125%. Zaletą stosowania CJC-1295 zamiast rzeczywistych zastrzyków HGH jest to, że wstrzyknięcie HGH zamyka naturalną produkcję organizmu, a zatem, jeśli zastrzyki zostaną zatrzymane, może to zmniejszyć zdolność organizmu do wytwarzania HGH.

Jakie zalety ma jeszcze CJC- 1295 NO DAC?

Inną bardzo pozytywną zaletą CJC-1295 / CJC-1293 jest jego zdolność do promowania snu wolnofalowego. Sen wolnofalowy jest również znany jako sen głęboki i jest częścią snu odpowiedzialną za najwyższy poziom wzrostu mięśni i zatrzymywania pamięci. SWS są znacznie zmniejszone u osób starszych, a także u osób, które ćwiczą późnym wieczorem.
Badania kliniczne dla peptydu przeprowadzono po raz pierwszy w połowie 2000 roku. Celem w jakim tworzono peptyd miało być leczenie złogów tłuszczu u  bardzo otyłych pacjentów z AIDS, ponieważ podwyższony poziom egzogennej HgH zwiększa rozpad tłuszczu. Badania kliniczne zakończyły się sukcesem.

Kto powinien korzystać z CJC- 1295 NO DAC?

Osoby poszukujące substancji przeciwstarzeniowych, poprawy kondycji i ogólnego samopoczucia. Podawanie pojedynczych dawek CJC-1295 skutkowało 2-krotnym wzrostem średnich poziomów w surowicy we wszystkich grupach dawkowania. Skutki CJC-1295 mogą być rozległe. Główną korzyścią wynikającą z podwyższonego poziomu HGH może być wzrost insulinopodobnego czynnika wzrostu-1 (IGF-1). IGF-1 aktywnie wpływa praktycznie na każdą komórkę naszego ciała, od kości i mięśni, płuc, skóry, a nawet do ośrodkowego układu nerwowego. Są niezbędnymi składnikami w regulacji i wspieraniu gojenia i regeneracji, a także w regulacji metabolizmu. CJC-1295 może być używany do dowolnego celu zwiększenia wydajności, chociaż utrata tkanki tłuszczowej lub regeneracja to główne powody, dla których jest stosowany. W efekcie stosowania CJC-1295 utrata tłuszczu jest przyspieszona i silniejsza. Użytkownik powinien również zauważyć zintensyfikowane gojenie i regenerację, co jest niezwykle ważne przy kontuzjach.

Jak stosować CJC- 1295 NO DAC?

Musisz wymieszać ten peptyd z wodą bakteriostatyczną i przechowywać go w lodówce. Możesz wstrzyknąć go podskórnie w dowolne miejsce. Na przykład popularnym miejscem jest tłuszcz brzuszny w okolicy pępka. CJC-1295 z DAC można wstrzykiwać w dawce 2 mg co 3 dni. W celu uzyskania najlepszych wyników zaleca się wstrzyknięcia podskórne. Umyj ręce i zbierz wszystkie materiały, a także przed wstrzyknięciem wyczyść fiolkę alkoholem. Użyj strzykawki insulinowej, aby pobrać żądaną dawkę i dotknij / obróć strzykawkę, aby usunąć niechciane pęcherzyki. Aby zapobiec infekcji, najlepiej przetrzeć skórę przed wstrzyknięciem gazikiem nasączonym alkoholem. Delikatnie wbić igłę w tłuszcz i wstrzyknąć zawartość strzykawki. Po zakończeniu przetrzeć miejsce wstrzyknięcia alkoholem i wyrzucić strzykawkę. Dawkę 500-1000 IU należy podawać 3 razy w tygodniu przez 3 tygodnie, a następnie zmniejszyć do 2 razy w tygodniu w tej samej ilości. Jeśli do terapii z pojedynczą ekspresją stosujemy wyższą dawkę 4000 jm trzy razy w tygodniu przez 6-9 miesięcy, to po tym okresie kwotę należy zmniejszyć do 2000 IU 3 razy w tygodniu. Dawka co 4-5 dni od 250 iu jest zwykle dla początkujących. Jeśli celem jest zwiększone endogenne wydzielanie testosteronu, to dawka stosowania wymaga 1500-4000 iu podawanych co 3-4 dni przez okres 2-3 tygodni. Drugim wyborem, prawdopodobnie silniejszym, jest codzienne podawanie HCG w dawce 500-1000 iu przez 10 dni dziennie.

Jakie jeszcze zalety ma CJC- 1295 NO DAC?

1. Przysadka mózgowa stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu i jest niezbędna do stabilizacji wzrostu kości, zwłaszcza w okresie dojrzewania. Hormon wzrostu stymuluje produkcję IGF-1, który jest wytwarzany w wątrobie i uwalniany we krwi.
2. Wraz z wiekiem spada ludzki hormon wzrostu i może być przyczyną niezdolności starszych osób do tworzenia lub wymiany kości. Duet IGF-1 / hormon wzrostu stymuluje tworzenie kości i komórki resorbujące kości, co prowadzi do zwiększenia masy kostnej.

Czy CJC- 1295 NO DAC powoduje jakiekolwiek skutki uboczne?

Wszystkie skutki uboczne związane z CJC 1295 (niezależnie od tego, czy z DAC, czy bez) są związane z działaniami niepożądanymi ludzkiego hormonu wzrostu, a zwłaszcza z nadmiernym poziomem HGH w organizmie. Jest to główny powód, dla którego nie należy go nadużywać i jest to główny powód, dla którego skutki uboczne są w dużym stopniu zależne od dawki. HGH jest bardzo dobrze tolerowany przez większość ludzi i rzadko powoduje nieprzyjemne skutki uboczne. Jednak pewne skutki uboczne są nadal możliwe i obejmują: zatrzymanie wody, mrowienie, a także zmniejszenie insuliny. Ze stosowaniem tego produktu mogą również wiązać się zmęczenie, gorączka głowy, swędzenie, uczucie letargu.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE