peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYCJC- 1295 NO DAC 
WZÓR Z CMS:


115.00
Ilość
- +

CJC- 1295 NO DAC
Excelsior Peptides

CJC- 1295 NO DAC

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 115 zł 115 zł
3 10 mg 105 zł 315 zł
5 10 mg 95 zł 475 zł
10 10 mg 85 zł 850 zł

CJC- 1295 NO DAC- 10 mg

Szybki wzrost masy mięśniowej przy jednoczesnej utracie tłuszczu jest możliwy dziś przy wykorzystaniu CJC- 1295 NO DAC- 10 mg.

Czym jest CJC- 1295 NO DAC- 10 mg?

Jest to polipeptyd o długości 29 aminokwasów reprezentujący 1–29 fragment endogennego ludzkiego GHRH i uważany jest za najkrótszy w pełni funkcjonalny fragment GHRH. Jest stosowany jako środek diagnostyczny do oceny wydzielania hormonu wzrostu (GH). Jest również stosowany jako środek dopingujący w sporcie ze względu na jego korelację ze wzrostem tkanki mięśniowej i szkieletowej. Tetrasubstytuowany peptyd CJC-1295 Brak DAC ma budowę chemiczną C152H252N44O42 i masę cząsteczkową 3367,2. Jego struktura jest 30-aminokwasowym łańcuchem peptydowym. Jego funkcjonalność jest zdolnością do biokoniugacji z globularną białkiem surowicy albuminowej. Oznacza to, że zawiera możliwość sparowania dwóch biomolekuł w celu utworzenia wiązania chemicznego.

Jak działa CJC- 1295 NO DAC- 10 mg?

CJC-1295 brak DAC jest syntetycznym analogiem endogennego hormonu sygnałowego peptydu. Hormonem uwalniającym hormon wzrostu (GHRH). Endogennie wytwarzany GHRH ma 44 aminokwasy w swojej strukturze łańcuchowej. Skrócona syntetyczna forma GHRH ma 29 aminokwasów. Jednoczesne stosowanie GHRH i peptydów uwalniających hormon wzrostu, takich jak GHRP-2, GHRP-6, Ipamorelin i Hexarelin, namnażają wydzielanie hormonu wzrostu znacznie bardziej niż dzieje się to naturalnie. Zwiększony poziom hormonu wzrostu powoduje wzrost poziomu insulinopodobnych czynników wzrostu. Zmodyfikowany hormon charakteryzuję się tym, że ma cztery podstawione grupy aminowe w swoim łańcuchu, które służą do zapobiegania degradacji i utlenianiu w produkcji i transporcie, jak również zwiększając powinowactwo wiązania do receptorów GHRH dla efektu uwalniania GH.

Jakie są korzyści ze stosowania CJC- 1295 NO DAC- 10 mg?

Efektem stosowania tego środka jest przede wszystkim podwyższona synteza białek oraz zmniejszenie tkanki tłuszczowej lub tkanki tłuszczowej - CJC-1295. Z powodu przyspieszonej degradacji lipidów, tłuszcze redukują się znacznie efektywniej i szybciej. Efektem jest też wzrost tkanki mięśniowej. CJC-1295 Brak DAC powoduje zwiększoną proliferację białek. Badania naukowe oparte na testach na zwierzętach wykazały, że peptyd wpływa na większy wzrost komórek mięśniowych. Prowadzi to następnie do zwiększenia masy mięśniowej. Dodatkowo CJC-1295 zwiększa zdolność DAC do intensywności syntezy białek. Tym samym osoba stosująca CJC- 1295 NO DAC- 10 mg szybciej się regeneruje. Kolejnym efektem jest zwiększona gęstość kości. Badania naukowe oparte na testach na zwierzętach wykazały, że CJC-1295 No DAC umożliwia zwiększenie zagęszczenia minerałów kostnych na centymetr kwadratowy. To z kolei pozwala na mocniejsze kości, które są mniej podatne na złamania, złamania i inne problemy związane z kośćmi. CJC-1295 bez DAC jest zatem głównym i niezwykle skutecznym sposobem do budowania mięśni, naprawiania urazów i wspierania całego zdrowia. Jest dobrze sprawdzony jako zamiennik GHRH u zwierząt i ludzi. Ostatecznie następuje wzrost mięśni oraz utrata tłuszczu.

Jak stosować CJC- 1295 NO DAC- 10 mg?

CJC- 1295 NO DAC- 2 mg powinien być stosowany przez osoby niezwykle ostrożnie i zgodnie z instrukcjami. W przypadku większości tego typu produktów powinno się je stosować z częstotliwością - dwie, maksymalnie trzy dawki dziennie. Przed śniadaniem, przed snem i po wysiłku na siłowni. Dawki wstrzykujemy przez okres kilku tygodni. Te cykle lub impulsy mają za zadanie ściśle naśladować naturalne wydzielanie GH. Dla CJC 1295 z DAC, dawkowanie jest rzadsze, ponieważ okres półtrwania wynosi do 8 dni. Dlatego cykl CJC 1295 z DAC daje ten komfort, że iniekcje mogą odbywać się raz w tygodniu.

W praktyce, kiedy zamawiasz peptyd, zazwyczaj otrzymujesz fiolki z 2 mg lub 5 miligramami sproszkowanego CJC-1295. Proszek ten należy odtworzyć z wodą bakteriostatyczną lub sterylną wodą. Instrukcje dotyczące całości procesu powinny być dołączone do peptydu - należy ich dokładnie przestrzegać. Strzykawki insulinowe stosuje się do pomiaru i podawania tego peptydu. CJC-1295 można stosować podskórnie (Subq) lub domięśniowo (IM). Nie ma to znaczenia. W każdym przypadku są wchłaniane jednakowo. Peptyd najlepiej przechowywać w lodówce lub w temperaturze pokojowej (poza światłem słonecznym)przez okres do 90 dni. Ci, którzy chcą zachować świeże zapasy przez dłuższy czas, mogą zamrozić liofilizowany proszek CJC-1295 i przechowywać go do daty ważności. Po odtworzeniu peptydu należy go zawsze przechowywać w lodówce.

Jakie są skutki uboczne CJC- 1295 NO DAC- 10 mg?

CJC- 1295 NO DAC- 10 mg? ma wiele zalet. Jednak jak każdy produkt może powodować działania niepożądane. Te są związane ze stymulacją przysadki mózgowej. Najczęściej to gwałtowny wzrost hormonu wzrostu, który powoduje pośpiech lub euforię. Zwykle trwa to od 30 minut do 2 godzin po wstrzyknięciu. Inne działania niepożądane obejmują zaczerwienienie, świąd i ból. Są one często zauważane w miejscu wstrzyknięcia i bardzo szybko ustępują. Ogólnie rzecz biorąc, peptyd jest dobrze tolerowany. Czasami pojawiają się też bóle głowy i pulsowanie skroni. Zwykle kilka minut po wstrzyknięciu. Jeśli chodzi o badania kliniczne, to zdarzenia niepożądane zgłaszano u kilku procent przypadków. Miały one nasilenie od łagodnego do umiarkowanego, ale żadne nie wymagało interwencji medycznej. Reakcje w miejscu wstrzyknięcia (podrażnienie, rumień, stwardnienie, ból lub świąd) występowały przejściowo. Żadna lokalna reakcja nie przekroczyła 10 cm średnicy i wszystkie uległy spontanicznej separacji. Przejściowe wysypki pokrzywkowe w miejscu wstrzyknięcia wystąpiły 5% pacjentów i nie były zależne od dawki. Inne działania niepożądane zgłaszane u aktywnie leczonych pacjentów obejmowały biegunkę i ogólnoustrojowe reakcje rozszerzające naczynia. Reakcje te zachodziły jednak tylko przy stosowaniu dużych dawek. Częstość występowania i nasilenie wszystkich zdarzeń niepożądanych były niezależne od płci. Nie stwierdzono stałych zmian w wartościach laboratoryjnych krwi lub moczu, w tym stężenia glukozy i badań czynności wątroby, ani w wynikach elektrokardiograficznych w żadnym z badań. Nie wykryto istotnego tworzenia przeciwciał u pacjentów, którzy otrzymali aktywny badany lek.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE