peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYCJC- 1295 NO DAC 
WZÓR Z CMS:


95.00
Ilość
- +

CJC- 1295 NO DAC
Generic Peptides

CJC- 1295 NO DAC

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 90 zł 90 zł
3 5 mg 85 zł 255 zł
5 5 mg 80 zł 400 zł
10 5 mg 75 zł 750 zł

Czym jest CJC- 1295 NO DAC?

CJC-1295 to czteropodstawiony hormon peptydowy, który składa się z 30 aminokwasów. W ludzkim ciele działa jako analog somatoliberiny (naturalny stymulator wydzielania hormonu wzrostu). CJC-1295 DAC działa na jądra przedniej przysadki mózgowej i stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu, głównie poprzez szlak zależny od cAMP. Substancja wiąże się z receptorami GHRH, które należą do grupy receptorów sprzężonych z białkiem G. Jedną z głównych zalet CJC-1295 w porównaniu z szeroko stosowanym analogiem GRF (1-29) (synonimy: CJC-1295 bez, lub bez przetwornika) jest długi okres półtrwania (do dwóch tygodni). CJC-1295 DAC wiąże się z białkami osocza (albumina), co prowadzi do znacznego wydłużenia czasu działania, ze względu na dodanie lizyny związanej z niepeptydową cząsteczką DAC (kompleks powinowactwa leku). Pamiętaj, aby sprawdzić przy zakupie, czy w cząsteczce jest CJC-1295 DAC (kompleks powinowactwa leków), od tego zależeć będzie skuteczność i schemat kursu. Jeśli w strukturze nie ma kompleksu powinowactwa do narkotyków, otrzymujesz tetrasubstytuowany lub zmodyfikowany GRF (1-29), który sprzedawcy często nazywają CJC-1295.

Jak powstał CJC- 1295 NO DAC- 5 mg?

CJC-1295 został wynaleziony w ConjuChem, kanadyjskiej firmie biotechnologicznej, w 2005 roku, ale zyskał popularność w kulturystyce dopiero w latach 2010-2011, kiedy firmy zewnętrzne, w tym chińscy producenci, opanowali technologię produkcji. Czas trwania działania (okres półtrwania) wynosi 6-8 dni. ConjuChem zainicjował badanie CJC-1295 DAC w 2005 r., Którego celem było zbadanie wpływu tej substancji na tłuszcz trzewny u pacjentów z AIDS i otyłością. Wiadomo, że wcześniej w takich sytuacjach do spalania tłuszczu stosowano hormon wzrostu. Wyniki były bardzo udane dla większości pacjentów.

Jakich efektów możemy się spodziewać po CJC- 1295 NO DAC?

Najważniejsze efekty to:

1. wzrost siły
2. wzrost mięśni
3. spalanie tłuszczu (przy odpowiedniej diecie)
4. poprawa jakości skóry (wygładzenie zmarszczek)
5. zwiększenie gęstość kości
6. wzmocnienie więzadeł i stawów
7. pozytywny wpływ na sen

Jak działa CJC- 1295 NO DAC- 5 mg?

Wyzwalanie uwalniania hormonu wzrostu przez przysadkę mózgową zależy od trzech głównych rodzajów regulatorów hormonów: Somatostatyna, która hamuje wydzielanie hormonu wzrostu, to on zapewnia krzywą wydzielania przypominającą puls (tworzy wartości szczytowe stężenia w określonych godzinach, w szczególności w nocy). Hormon uwalniający hormon wzrostu (GHRH) jest peptydem stymulującym uwalnianie. Wprowadzenie do organizmu powoduje podobny do fali wzrost stężenia, który będzie słaby w godzinach, w których naturalne wydzielanie hormonu wzrostu jest zmniejszone z powodu somatostatyny, i wysoki podczas naturalnego wzrostu stężenia hormonu wzrostu (na przykład w nocy). Innymi słowy, GHRH zwiększa wydzielanie hormonu wzrostu bez zakłócania naturalnej krzywej w kształcie pulsu. Sztuczne analogi: GRF (1-29), alias Sermorelin i CJC-1295. Ghrelina (GHRP) - jest modulatorem wydzielania, to znaczy reguluje równowagę między szczytami i spadkami stężenia hormonu wzrostu. Sztucznymi analogami są GHRP-6, GHRP-2, heksarelin i Ipamorelin. Tworzą szczyt stężenia hormonu wzrostu natychmiast po podaniu, niezależnie od pory dnia lub obecności somatostatyny we krwi. Z wiekiem grelina pozwala utrzymać wydzielanie hormonu wzrostu, pomimo rosnącego wpływu somatostatyny.

Jakie znaczenie ma CJC- 1295 NO DAC- 5 mg dla kulturystów?

Po pojedynczym wstrzyknięciu CJC-1295 DAC stężenie hormonu we krwi wzrasta 2-10 razy do 6 dni, stężenie IGF-I wzrasta o 1,5-3 razy do 10 dnia. Okres półtrwania w fazie eliminacji wynosi 6-8 dni. Po kilku wstrzyknięciach poziom insulinopodobnego czynnika wzrostu-1 (IGF-1) pozostaje podwyższony przez miesiąc. Średnia dawka wynosi 30–60 mikrogramów na kg masy ciała, raz w tygodniu. Bardzo często pojawiają się spory dotyczące częstotliwości podawania leku. Aby utrzymać optymalne stężenie, zaleca się wprowadzanie peptydu 2 razy w tygodniu, ponieważ do piątego dnia spada on do nieskutecznego. Optymalne stężenie IGF-1 obserwuje się przy dawce 60 μg / kg (około 2000 μg, dwa razy w tygodniu), a jeśli dawka zostanie zwiększona do 125 μg / kg, stężenie IGF-1 praktycznie nie wzrośnie. Zatem następujący protokół można uznać za optymalny: 1000-2000 mcg (1 lub 1/2 fiolki) dwa razy w tygodniu. Oprócz treningu nie zapomnij o właściwej diecie i odżywiaj się sportowo, aby osiągnąć swój cel. Zostało dobrze udowodnione i ustalone, że jednoczesne podawanie GHRH (np. CJC-1295 ) i GHRP (np. GHRP-6 lub GHRP-2 ) prowadzi do efektu synergistycznego. Te peptydy mają na siebie działanie wzmacniające. Innymi słowy, dzięki wprowadzeniu jednego CJC-1295 uzyskujemy stymulujący efekt 2 punktów. Wraz z wprowadzeniem samego GHRP-6 uzyskujemy efekt 4 punktów. Wraz z wprowadzeniem obu substancji jednocześnie uzyskamy efekt nie 6 punktów (efekt addytywny 2 + 4 = 6), jak można się spodziewać, ale 10 punktów więcej niż suma każdej osobno (efekt wzmacniający 2 + 4 = 10). W ten sposób otrzymujemy nie tylko lepszą reakcję anaboliczną, ale także możemy zaoszczędzić pieniądze.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE