peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYCJC- 1295 
WZÓR Z CMS:


205.00
Ilość
- +

CJC- 1295
Nouveaux

CJC- 1295 CJC- 1295

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 205 zł 205 zł
2 10 mg 195 zł 390 zł
3 10 mg 185 zł 555 zł
4 10 mg 175 zł 700 zł
5 10 mg 165 zł 825 zł

CJC-1295- Nouveaux- tłumaczenie ulotki dołączonej do produktu

Opis

CJC-1295 jest zmodyfikowanym 30-aminokwasowym hormonem peptydowym, działającym głównie jako analog hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH). Modyfikacja ta, to podstawienie D-Ala, Gln, Ala i Leu odpowiednio w pozycjach 2, 8, 15 i 27.

CJC-1295 jest sterylnym, białym, liofilizowanym proszkiem przeznaczonym do wstrzyknięć podskórnych lub domięśniowych, po rozpuszczeniu w jałowej wodzie.

Mechanizm działania

CJC-1295 jest analogiem hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH), który jest wytwarzany przez jądro łukowate w podwzgórzu. Pobudza wydzielanie hormonu wzrostu z przysadki mózgowej i jest uwalniany w sposób pulsacyjny, aby ostatecznie stymulować pulsacyjne uwalnianie hormonu wzrostu. Efektem jest wzrost poziomu zarówno HGH (ludzkiego hormonu wzrostu) jak i IGF-1 (insulino-podobny czynnik wzrostu).).

Bardzo ważną zaletą CJC-1295 jest to, że ze względu na okres półtrwania, który wynosi od 10 do 30 minut, użytkownik może kontrolować poziomy HGH i IGF-1. 

Możliwe korzyści stosowania CJC-1295:

•    utrata tkanki tłuszczowej
•    wzrost mięśni
•    zwiększona siła
•    poprawiony odcień skóry
•    lepszy sen
•    więcej energii
•    silniejsze kości

Należy zwrócić szczególną uwagę na zdolność CJC-1295 do promowania snu wolnofalowego, zwanego też snem głębokim – jest on częścią snu odpowiedzialną za najwyższy poziom wzrostu mięśni i zatrzymania pamięci. Ta faza snu jest znacznie zmniejszona u osób starszych, a także u osób, które mają tendencję do ćwiczeń później wieczorem.

W badaniu CJC-1295 z 2005 r. dotyczącym kobiet, które wstrzykiwały peptyd przez 90 dni (3 miesiące), wskazano kilka jego kluczowych zalet, takich jak: zwiększenie sprawności fizycznej (chodzenie i wspinaczka po schodach) – był to efekt prostego przyjęcia peptydu (badani nie wykonali żadnego specjalnego treningu fizycznego ani diety w połączeniu z zastrzykami).

Badanie z 2004 r. u mężczyzn wykazało podobne wyniki po 3 miesiącach wstrzyknięć CJC-1295: Podwojenie zarówno poziomu HGH, jak i IGF-1; wzrost masy beztłuszczowej (mięśni), jak również zmniejszenie tłuszczu w jamie brzusznej; oraz poprawa sprawności fizycznej, mierzona czasem, jaki upłynął do przejścia 30 minut i do wspinania się po czterech schodach. Wyniki zostały osiągnięte przez same zastrzyki, nie stosowano specjalnej diety i treningu siłowego, czy serca.

Z badań można wyciągnąć wnioski, że:

•    CJC-1295 (modyfikowany GRF 1-29) ma właściwości przeciwstarzeniowe, ponieważ jest silnym czynnikiem zwiększającym poziom HGH i IGF-1, które maleją wraz z wiekiem.
•    Zadowalające wyniki pojawiają się po minimum 3 miesiącach stosowania.
•    Peptyd jest skuteczny samodzielnie, jednak wyniki można jeszcze poprawić dołączając dietę i ćwiczenia.
•    Peptydy poprawiają wydolność sportową, utratę tłuszczu (szczególnie tłuszczu żołądkowego) i zwiększają masę mięśniową.

Działania niepożądane

Peptyd CJC-1295 jest ogólnie bardzo dobrze tolerowany przez większość osób, gdy jest stosowany w zalecanych dawkach około 100 mikrogramów na zastrzyk.

Najczęściej występującym skutkiem ubocznym są bóle głowy i pulsowanie skroni, które występuje około 10 minut po wstrzyknięciu i może trwać do 20 minut. Efektem ten jest spowodowany uwolnieniem GABA (kwasu gamm-aminomasłowego, jednego neuroprzekaźnika) w mózgu – to znak, że peptyd działa na rzecz stymulowania uwalniania HGH.

Zatrzymywanie wody i zwiększone zmęczenie są również zgłaszane przez niektórych, zażywających CJC-1295. Zatrzymywanie wody można zwalczać poprzez zmniejszenie poziomu sodu (soli) w diecie. Oba efekty uboczne mają tendencję do rozwiązywania się po kilku tygodniach, ponieważ organizm ma czas na dostosowanie się. Jeśli te działania niepożądane są zbyt uciążliwe, może być konieczne rozważenie wstrzyknięcia tylko przed snem (ponieważ zastrzyki poranne są często sprawcą zmęczenia w ciągu dnia).

Niektórzy użytkownicy zauważyli także zwiększony głód, mrowienie w dłoniach i stopach oraz tymczasowe podrażnienie (zaczerwienienie i/lub grudki) w miejscu wstrzyknięcia.

Instrukcja podawania

Zastrzyk podawać do warstwy podskórnej, która obejmuje tkankę tłuszczową (tłuszcz) – jak na rysunku:

Jeśli używasz strzykawek insulinowych, które mają krótkie igły, będziesz musiał wejść w skórę pod kątem 90 stopni do skóry.

Dozowanie

Rekomendowana dawka CJC-1295:

•    100 mikrogramów (0,10 mg) raz dziennie na działanie przeciwstarzeniowe skóry
•    200-300 mikrogramów, podzielone na dwie lub trzy dawki na dobę w celu zwiększenia masy mięśniowej i utraty tkanki tłuszczowej

Przechowywanie

•    produkt może być użyty do trzech lat od daty produkcji
•    po przygotowaniu może być przechowywany przez maksimum 14 dni w lodówce
•    fiolki przechowywać we właściwej pozycji
•    przechowywać w lodówce, w opakowaniu i chronić przed światłem
•    przez maksimum jeden miesiąc może być przechowywany w temperaturze pokojowej

TEN PRODUKT JEST PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO CELÓW BADAWCZYCH

Co to jest CJC-1295?

CJC-1295 to część GHRH. Odkryty został w 1984 roku, a termin ten oznacza growth (hormone) releasing factor, czyli czynnik uwalniający hormon wzrostu. Wszelkie GHRH są zabronione do używania u sportowców wg regulacji WADA. Właściwości CJC-1295 sprawdzono na grupie mężczyzn w wieku 20-40 lat, którym podawano pojedynczą dawkę CJC-1295, 60 lub 90 microg/kg masy ciała CJC-1295 i co 20 minut pobierano próbkę krwi. To znaczy, iż dla osoby ważącej 90 kg podawano 5400 mcg (5,4 mg) lub 8100 mcg (8,1 mg) CJC-1295. Odnotowano, że po podaniu pojedynczej dawki CJC-1295 odnotowano 7,5 krotną zwyżkę poziomu bazowego hormonu wzrostu, całkowite wydzielanie hormonu wzrostu zwiększyło się o 46%, z kolei poziom IGF-1 o 45%. Stwierdzono też, że środki z grupy GHRH oddziałują poprzez inne mechanizmy oraz synergistycznie razem z GHRP powodują znacznie silniejszy wyrzut GH oraz IGF-1. Wpływ na wydzielanie hormonu wzrostu bardzo szybko spowodował zainteresowanie tym środkiem przez kulturystów oraz niektórych sportowców. Dodatkowo środek ten zaczęto stosować w medycynie w kuracjach dla dzieci, które cierpiały z powodu niedoboru hormonu wzrostu. Okazało się że zastosowanie CJC-1295 pomogło im osiągnąć normalną wysokość.

Jak działa CJC-1295?

CJC-1295 powoduję bardzo szybkie zwiększenie masy mięśniowej, a jednocześnie zmniejszenie tkanki tłuszczowej. CJC 1295 zwiększa stężenie w surowicy krwi, ludzkiego hormonu wzrostu przez 3 do 11 dni po wstrzyknięciu. Dodatkowo, ten długi okres półtrwania i ciągłe uwalnianie GH oznacza, że CJC-1295 DAC nie ma wpływu na termin żywotności, podobnie jak inne peptydy. Dodatkowo lek powoduje szybsze gojenie się wszelkich uszkodzeń ciała, zwiększa siłę fizyczną, a także pobudza wzrost komórek skóry. Użytkownicy CJC-1295 stwierdzają, że poprawiła się im jakość snu, mają lepsze samopoczucie i szybciej się regenerują.

Jak stosować CJC-1295?

CJC-1295 można bezpiecznie podawać w ilości 30-60 mcg/kg. Można też podawać 1 mg, dwa razy w tygodniu. Środek posiada długi okres półtrwania, więc wystarczą 2 iniekcje tygodniowo. Jednak większość użytkowników uważa, że najkorzystniej jest podawać dwie – trzy dawki dziennie. Powinny być one stosowane przed śniadaniem po wysiłku oraz przed snem. Sama kuracja musi trwać kilka tygodni. Te cykle mają za zadanie ściśle naśladować naturalne wydzielanie GH. Dla CJC 1295 z DAC, dawkowanie jest rzadsze, ponieważ okres półtrwania wynosi do 8 dni. Dlatego cykl CJC 1295 z DAC daje ten komfort, że iniekcje mogą odbywać się raz w tygodniu, które prowadzą do ogólnego zwiększenia wydzielania GH. Samo CJC-1295 jest jałowym, nie-pirogenicznym, białym liofilizowanym proszkiem przeznaczonym do wstrzykiwania podskórnego lub domięśniowego, po rozpuszczeniu w sterylnej wodzie do iniekcji. CJC-1295 można wstrzykiwać podskórnie za pomocą strzykawki.

Czy CJC-1295 powoduje jakieś skutki uboczne?

Gwałtowny wzrost hormonu wzrostu powoduje natychmiastowe rozszerzanie naczyń krwionośnych, który trwa od trzydziestu minut do dwóch godzin po wstrzyknięciu środka. Dlatego osoby, które cierpią na nadciśnienie oraz rozmaite choroby serca nie powinny stosować tego środka, lub czynić to w ścisłym porozumieniu z lekarzem specjalistą. Po iniekcji możemy się spotkać z łagodnym podrażnieniem okolicy skóry, w którą wstrzyknięto środek. Może też wystąpić świąd, zaczernienie i ból, jaki często zauważamy w miejscu wstrzyknięcia. Musimy pamiętać, że CJC-1295 podawane w wyższych dawkach niż zaleca to producent, może spowodować zatrzymywanie wody w organizmie. W takim przypadku należy zmniejszyć dawkę lub zmniejszyć spożycie sodu. Efekt uboczny zazwyczaj znika sam po kilku tygodniach, gdy organizm dostaje trochę czasu na dostosowanie. Jeżeli te działania niepożądane są zbyt uciążliwe, to być może trzeba rozważyć wstrzykiwanie peptydu tylko przed snem. Dodatkowo u niektórych użytkowników występuje ból głowy, który pojawia się dziesięć minut po wstrzyknięciu środka i może trwać około dwudziestu minut. Ten efekt uboczny nie jest poważny i jest spowodowany przez uwalnianie GABA (kwas gamma-aminomasłowy, jeden neuroprzekaźników) w mózgu. Bardzo rzadko możemy mieć do czynienia z efektami występowania cukrzycy, hiperglikemię, bóle mięśni, sztywność mięśni, parestezje, nocne pocenie się, wysypkę. Sam lek mogą przyjmować osoby pełnoletnie. Środek należy trzymać z dala od dzieci i przechowywać w miejscu suchym, zaciemnionym oraz chłodnym. Dobrym wyborem jest tutaj lodówka. Osoby, które stosują jakieś leki, powinni przy zastosowaniu środka, skonsultować ten fakty ze swoim lekarzem. W trakcie stosowanie kuracji nie wolno stosować narkotyków ani pić zbyt dużej ilości alkoholu. Musimy też pamiętać, że nie wolno nam używać strzykawek od osób trzecich. Stosujemy wyłącznie strzykawki oraz igły, kupione bezpośrednio w aptece, których nikt wcześniej nie stosował. Nie powinniśmy też kupować leku w miejscach podejrzanych, gdzie istnieje uzasadniona obawa, że środek zostanie podrobiony. Najlepiej kupić lek w renomowanym sklepie internetowym.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE