peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYCJC- 1295 with DAC 
WZÓR Z CMS:


130.00
Ilość
- +

CJC- 1295 with DAC
Alpha Peptide

CJC- 1295 with DAC

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 130 zł 130 zł
3 5 mg 120 zł 360 zł
5 5 mg 110 zł 550 zł
10 5 mg 100 zł 1000 zł

Czym jest CJC- 1295 with DAC?

CJC-1295 to szczególny hormon peptydowy, który w formie podstawowej składa się z trzydzuestu aminokwasów. W organizmie ludzkim działa tak jak analog somatoliberyny (naturalny stymulator wydzielania hormonu wzrostu). Jedną z głównych zalet przetwornika CJC-1295 DAC w porównaniu z szeroko stosowanym analogiem GRF jest jego długi okres półtrwania (do dwóch tygodni). CJC-1295 DAC wiąże się z białkami osocza (albuminą), co prowadzi do znacznego wydłużenia czasu działania, dzięki dodaniu lizyny związanej z niepeptydową cząsteczką DAC.

CJC-1295 został wynaleziony przez kanadyjską firmę biotechnologiczną ConjuChem w 2005 roku, ale popularność w kulturystyce zyskał dopiero w latach 2010-2011, kiedy to firmy zewnętrzne, w tym chińscy producenci, przejęły technologię produkcji. ConjuChem zainicjował badania nad CJC-1295 DAC w 2005 r. w celu zbadania wpływu tej substancji na tkankę tłuszczową trzewną u pacjentów z AIDS i otyłością. Wiadomo, że hormon wzrostu był używany w podobnych sytuacjach do spalania tłuszczu. Wyniki były bardzo pomyślne dla większości pacjentów, ale badania zostały zawieszone po złożeniu pozwów przez trzech pacjentów, którzy przeszli zawał mięśnia sercowego po kursie CJC-1295 DAC.

Jak działa i jakie zalety ma CJC- 1295 with DAC?

CJC-1295 oddziałuje na elementy przedniego płata przysadki mózgowej i powoduje aktywne wydzielanie się hormonu wzrostu, przez kanał zależny od cAMP. Substancja wiąże się z receptorami GHRH, które są klasyfikowane jako receptory sprzężone z białkiem G. Badania efektów wykazały, że CJC-1295 DAC ma podobne działanie do hormonu wzrostu. Efektem stosowania jest:

• wzrost siły

• wzrost mięśni

• spalanie tłuszczu

• poprawa jakości skóry (wygładzenie zmarszczek)

• zwiększona gęstość kości

• wzmocnienie więzadeł i stawów

• pozytywny wpływ na sen

Podczas kursu występują charakterystyczne odczucia obrzęku mięśni. Wyzwolenie wydzielania hormonu wzrostu przez przysadkę mózgową zależy od trzech głównych typów hormonów:

• Somatostatyna, działa w taki sposób, że hamuje aktywne wydzielanie tak zwanego hormonu wzrostu, to on zapewnia pulsacyjną krzywą wydzielania (tworzy szczyty stężenia w określonych godzinach, szczególnie w nocy).

• Uwalniający hormon wzrostu (GHRH). Dostarczenie go do ciała, powoduje falowy wzrost stężenia, który słabnie gdy naturalne wydzielanie jest redukowane przez somatostatynę, a wysoki, gdy mamy do czynienia z naturalnym stężeniem hormonu wzrostu. GHRH powoduje zwiększenie wydzielanie hormonu, a jednocześnie nie zakłóca naturalnej krzywej.

• Grelina (GHRP) nazywany jest tak zwanym modulatorem wydzielania, oznacza to, że reguluje równowagę jaka jest konieczna między spadkami a szczytami stężenia hormonu wzrostu. Sztuczne analogi to GHRP-6, GHRP-2, Hexarelin i Ipamorelin. Tworzą szczyt stężenia hormonu wzrostu bezpośrednio po podaniu, niezależnie od pory dnia i obecności somatostatyny we krwi. Z wiekiem grelina pozwala na utrzymanie wydzielania hormonu wzrostu, pomimo wzrastającego wpływu somatostatyny.

Jaki CJC- 1295 with DAC ma wpływ na mięśnie?

Po jednorazowym wstrzyknięciu CJC-1295 DAC stężenie tego hormonu we krwi wzrasta 2-10 razy na 6 dni, stężenie IGF-I wzrasta 1,5-3 razy na 10 dni. Okres półtrwania wynosi 6-8 dni. Po pewnym czasie i wielu wstrzyknięciach poziom IGF-1 jest na wyższym poziomie przez ponad miesiąc. Średnia dawka to w zależności od potrzeb i możliwości organizmu 30 do 60 mikrogramów na kg masy ciała raz w tygodniu. Główne efekty:

• Wzrost siły;

• Wzrost mięśni;

• Spalanie tłuszczu.

Efekty wtórne:

• Wzmacnianie więzadeł, stawów, kości;

• Wzmocnienie odporności;

• Efekt przeciwstarzeniowy;

• Poprawa właściwości skóry i włosów;

• Chroni wątrobę;

• Działa przeciwzapalnie.

Jak stosować CJC- 1295 with DAC?

W trakcie badań nie odnotowano żadnych poważnych skutków ubocznych, wręcz przeciwnie, lek zwiększył ochronne właściwości organizmu. Warunki przechowywania:

• Proszek w temp. + 2-8C - do 2 lat

• W proszku w temperaturze pokojowej - do 30 dni

• W roztworze w temperaturze + 2-8C - do 20 dni

• W roztworze w temperaturze pokojowej - do 3 godzin

Z obliczeń wynika, że dla utrzymania optymalnego stężenia wskazane jest wstrzykiwanie peptydu 2 razy w tygodniu. Optymalne stężenie IGF-1 obserwuje się przy dawce 60 μg / kg (około 2000 μg, dwa razy w tygodniu), a przy wzroście dawki do 125 μg / kg stężenie IGF-1 praktycznie nie rośnie. Dlatego można uznać za optymalne stosowanie: 1000-2000 μg (1 lub 1/2 butelki) dwa razy w tygodniu. Oprócz ćwiczeń pamiętaj o prawidłowej diecie i odżywianiu, aby osiągnąć swój cel.

Hormon wzrostu w zalecanej dawce ma silne działanie anaboliczne na organizm, co objawia się zwiększoną syntezą białek, a co za tym idzie hipertrofią (wzrostem wielkości komórek mięśniowych) i przerostem mięśni (wzrost liczby włókien mięśniowych), a także silnie wpływa na warstwe tłuszczowa, która znika i zamienia się w energię. Peptyd CJC-1295 - wykazuje dobre działanie anaboliczne, uczestniczy w hiperplazji mięśni i pozostaje aktywny dłużej niż hormon wzrostu. Hormon wzrostu i CJC-1295 mają silny efekt synergistyczny, więc są używane razem, aby osiągnąć potężny efekt.

Aby skutecznie wstrzyknąć lek, należy jedną buteleczkę leku na 10 jednostek rozcieńczyć wodą do wstrzykiwań (1 ml) i przygotować przygotowany roztwór dwukrotnie (jednorazowo po 5 jednostek). Lek należy wstrzykiwać podskórnie w fałd tłuszczowy na brzuchu 0,5 ml przygotowanego roztworu codziennie rano i wieczorem przed snem. Drugą część roztworu należy przechowywać w lodówce.

Czy występują jakieś efekty uboczne?

Zasadniczo większość użytkowników bardzo dobrze toleruje peptydy w zalecanej dawce dla CJC-1295 DAC. Najczęstszym efektem ubocznym są zawroty głowy i pulsowanie w skroniach około 10 minut po wstrzyknięciu, które trwa około 20 minut. Jednak nie powinieneś się tym zbytnio przejmować, jest to spowodowane, uwalnianiem GABA w mózgu, co jest dobrym znakiem, że peptyd stymuluje uwalnianie GH. Drugie najczęstsze działanie niepożądane, określane jako czerwony obrzęk w miejscu wstrzyknięcia, występuje częściej w przypadku zmodyfikowanego GRF 1-29, ale może również wystąpić w przypadku CJC-1295 DAC. To tylko miejscowa reakcja skóry na działanie histaminy.

W przypadku niektórych leków, zwłaszcza CJC-1295 DAC, obserwowano również obrzęk i zwiększone zmęczenie. Jednocześnie obrzęków można uniknąć, obniżając poziom sodu (soli) w diecie. Ponadto skutki uboczne ustępują samoistnie po kilku tygodniach, gdy organizm się przystosowuje. Jeśli bardzo obawiasz się skutków ubocznych, możesz wziąć jeden modyfikowany peptyd i wstrzykiwać tylko przed snem (ponieważ zastrzyki poranne często powodują zmęczenie w ciągu dnia).

OSTATNIO PRZEGLĄDANE