peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYCJC- 1295 with DAC 
WZÓR Z CMS:


140.00
Ilość
- +

CJC- 1295 with DAC
BIOWELL

CJC- 1295 with DAC CJC- 1295 with DAC CJC- 1295 with DAC

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 5 mg 140 zł 140 zł
5 5 mg 135 zł 675 zł
10 5 mg 130 zł 1300 zł

CJC 1295 to syntetyczna modyfikacja czynnika uwalniającego hormon wzrostu. Jest to długoterminowy hormon uwalniający hormon wzrostu (GHRH). CJC-1295 ma długi okres półtrwania i stabilność.

Czym jest CJC- 1295 with DAC?

CJC-1295 jest peptydem do wstrzyknięć, stosowanym do zwiększania produkcji GH. Jest analogiem hormonu naśladującego hormon wzrostu (GHRH). Głównym zastosowaniem CJC-1295 jest zwiększenie poziomów IGF-1. Wzrost tych poziomów może wspomóc odchudzanie, a także przyrost masy mięśniowej. Ten peptyd jest zmodyfikowaną wersją oryginalnego peptydu, lepiej znanego jako Semorelin GRF 1-29. Ze względu na wyjątkowo krótki okres półtrwania oryginalnego GRF 1-29 zmodyfikowano peptyd, aby uzyskać dłuższą aktywność biologiczną, która zmniejszyła uwalnianie metaboliczne. Dodanie składnika DAC pozwoliło na wydłużenie okresu półtrwania peptydu do około tygodnia, a także umożliwiło uzyskanie bardziej stabilnych poziomów we krwi po wstrzyknięciu. Po dodaniu DAC - substancja jest w stanie związać się z albuminą.

Hormon uwalniający hormon wzrostu (GHRH), GHRH wydzielany endogennie przez łukowaty rdzeń podwzgórza ludzkiego ciała, ma długość 44 aminokwasów. Stwierdzono jednak, że tylko pierwszych 29 aminokwasów białka było tak samo skutecznych w wiązaniu się z receptorami przysadki mózgowej, jak cała struktura 44 aminokwasów. Następnie wyizolowano pierwsze 29 aminokwasów w strukturze białka, które następnie nazwano GRF 1-29. Problem z tą pochodną GHRH polegał jednak na tym, że był szybko metabolizowany i usuwany z organizmu przez enzymy. CJC-1295 with DAC skuteczniej działa na receptory w przednim przysadce mózgowej, sygnalizując przysadce mózgowej, aby zwiększyła produkcję ludzkiego hormonu wzrostu i uwolniła duże ilości ludzkiego hormonu wzrostu w sposób pulsacyjny. Efekty są bardzo podobne do tego, czego można by się spodziewać po podaniu syntetycznego HGH w dłuższej perspektywie.

Jak stosować CJC- 1295 with DAC?

CJC-1295 with DAC jest dostępny w fiolkach zawierających 5 mg liofilizowanego proszku. Zawartość należy rozcieńczyć w niewielkiej ilość jałowej lub bakteriostatycznej wody. W dawkowaniu używa się strzykawki z insuliną. Zastrzyk można wykonać podskórnie, domięśniowo lub dożylnie, w zależności od preferencji. W razie potrzeby w jednej strzykawce można połączyć inne roztwory peptydów, takich jak fiolka produktu GHRP, można również pobrać do tej samej strzykawki. Zmniejsza to całkowitą liczbę wymaganych wstrzyknięć. Podobnie jak w przypadku MOD GRF, użycie CJC-1295 można łączyć z użyciem GHRP. Kurs można przeprowadzić samodzielnie lub w połączeniu z innymi peptydami. Największy efekt osiąga się, gdy peptyd podaje się w połączeniu z właściwym odżywianiem i aktywnością fizyczną. Inną opcją jest jedno wstrzyknięcie tygodniowo w dawce 30-60 mg na 1 kilogram masy ciała. Najlepszą odpowiedź anaboliczną można uzyskać łącząc CJC-1295 z GHRP-6 lub GHRP-2. W połączeniu z tymi peptydami skuteczność CJC-DAC 1295 wzrasta trzykrotnie. Jeśli celem jest wzrost mięśni i utrata tkanki tłuszczowej to CJC-1295 with DAC należy przyjmować co najmniej trzy razy dziennie przez 4-6 miesięcy

Jakie efekty daję CJC- 1295 with DAC?

CJC-1295 with DAC pomaga w przyroście masy mięśniowej, zwiększa siłę mięśni, wpływa na beztłuszczową masę ciała i poprawia ogólną wydajność fizyczną. Uważa się, że jest długoterminowym odpowiednikiem hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH), chociaż znacznie wydłuża jego żywotność w porównaniu z innymi hormonami wzrostu. Dlatego CJC-1295 z DAC jest w stanie wywierać swoje korzystne działanie przy rzadko podawanych dawkach w porównaniu do standardowych zastrzyków syntetycznego hormonu wzrostu. Badania kliniczne wykazały, że syntetyczny HGH, w tym CJC 1295 z DAC, może pomóc zwiększyć średnie stężenie hormonu wzrostu w osoczu od 2 do 10 razy przez ponad 6 dni (jeśli jest przyjmowany raz w tygodniu) i zwiększyć stężenie czynnika wzrostu insuliny (IGF) 2 do 3 razy od 9 do 11 dni bez powodowania poważnych skutków ubocznych. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla sportowców, sportowców, kulturystów.

Czy CJC- 1295 with DAC wywołuje jakieś efekty uboczne?

Skutki uboczne można przypisać skutkom ubocznym zastosowania ludzkiego hormonu wzrostu. Ani HGH, ani Mod GRF 1-29 nie są hormonami płciowymi i dlatego nie należy spodziewać się skutków ubocznych typów związanych ze sterydami anabolicznymi (takich jak androgenne skutki uboczne i wirylizacja itp.). Dlatego Czy CJC-1295 with DAC jest tak samo odpowiedni dla kobiet, jak dla mężczyzn. Efekty uboczne są uważane za minimalne lub prawie nieistniejące, chociaż zgłaszano takie objawy, takie jak nudności, zawroty głowy i senność. Peptyd, szczególnie w połączeniu z GHRP na samym początku stosowania powoduje lekkie bóle głowy, któremu towarzyszy uczucie mrowienia w kończynach. W praktyce oznacza to, że hormon aktywnie stymuluje przysadkę mózgową, któremu towarzyszy właśnie uczucie mrowienia. Niekiedy pojawiają się takie działania niepożądane jak objawy grypopodobne, bóle stawów i zespół nadgarstka oraz zatrzymywanie gazów i wody. Mniej prawdopodobne skutki uboczne to: zawroty głowy, mrowienie lub drętwienie kończyn, zmniejszona wrażliwość na dotyk, nudności, bóle kości i ginekomastia.
 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE