peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYCJC- 1295 with DAC 
WZÓR Z CMS:


140.00
Ilość
- +

CJC- 1295 with DAC
Euro-Pharmacies

CJC- 1295 with DAC

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 2 mg 140 zł 140 zł
3 2 mg 135 zł 405 zł
5 2 mg 130 zł 650 zł
10 2 mg 125 zł 1250 zł

CJC-1295 with DAC

CJC-1295 DAC to GHRH (hormon uwalniający hormon wzrostu) z kompleksem powinowactwa do leków zaś DAC stymuluje uwalnianie hormonu wzrostu z przysadki mózgowej.

Czym jest CJC-1295 with DAC?

CJC-1295 DAC jest wynikiem dodania DAC, który wydłuża aktywne życie tego środka. DAC sprawia, że lek jest długo działającą wersją GHRH z wydłużonym okresem półtrwania wynoszącym około 8 dni. Do celów badawczych może być używany znacznie wygodniej niż inne GHRH. Badacze uzyskują te same korzyści z innych krótko działających GHRH i HGH, ale w znacznie wygodniejszy sposób. HGH może powodować większe skoki GH, ale dzięki przetwornikowi CJC-1295 DAC uzyskuje się ciągłe wzrosty GH w ciągu dnia i podwyższony poziom IGF-1 utrzymujący się do 28 dni po wstrzyknięciu. Teichman SL i in. (2006) wykazali po wielu dawkach CJC-1295, średnie poziomy IGF-I pozostawały powyżej linii podstawowej przez okres do 28 dni. Co ciekawe, wykazali, że po pojedynczym wstrzyknięciu CJC-1295 DAC nastąpił zależny od dawki wzrost średniego stężenia GH w osoczu od 2 do 10 razy przez 6 dni. Oprócz wzrostu średniego stężenia IGF-I w osoczu od 1,5 do 3 razy przez 9–11 dni.

Jak działa CJC-1295 with DAC?

Liczne badania pokazują jego niesamowitą zdolność do zwiększania GH i IGF-1. To bardzo interesujący peptyd dla wszystkich badaczy ze względu na możliwe korzyści medyczne. Krótkotrwałe infuzje GHRH zwiększają pulsację GH i zwiększają IGF-I, ale krótkotrwałe GHRH mają ograniczone zastosowanie terapeutyczne. Ionescu M i in. (2006) wykazali również, że CJC-1295 DAC zwiększa się w dolnym i średnim wydzielaniu GH oraz produkcji IGF-I z zachowaną pulsacją GH. Badania wykazały, że przetwornik CJC-1295 DAC stymuluje sen wolnofalowy (SWS). SWS to głęboki sen, który składa się z 3 i 4 etapów. Te etapy są najważniejsze dla naprawy i regeneracji organizmu. Są również ważne dla utrwalenia nowych wspomnień. Zaletą stosowania CJC-1295 DAC w porównaniu z rzeczywistymi zastrzykami HGH jest to, że później wyłącza naturalną produkcję GH w organizmie. CJC-1295- DAC tylko stymuluje własną produkcję GH przez organizm, więc organizm nie będzie miał trudności z wytworzeniem własnego GH po użyciu. Oczywiście jest to korzystne dla tych, którzy mają niedobór hormonu wzrostu, ponieważ będzie służył do naturalnego zwiększania tych poziomów. Wzrost siły mięśni beztłuszczowych, zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej i wzrost ogólnej siły mięśni są przypisywane stosowaniu CJC 1295. Wraz z utratą wagi użytkownicy odczują również wzrost metabolizmu. Dołączenie CJC 1295 do DAC zwiększy cykl życia CJC w systemie użytkownika. Dlatego korzyści zostaną przedłużone, co oznacza, że wzrosty te będą trwać przez dłuższy czas po wstrzyknięciu CJC 1295. Ponieważ CJC 1295 zawiera 30 aminokwasów, jest również korzystny w pomaganiu użytkownikom w uzyskaniu tych mieszanek aminokwasów.

Jak korzystać z CJC-1295 with DAC?

Aby w pełni wykorzystać CJC-1295 DAC, somatostatyna musi być kontrolowana, ponieważ hamuje uwalnianie GH. Najlepszym sposobem na to jest użycie związku znanego jako inhibitor acetylocholinoesterazy.Huperzine-A jest wykorzystywane przez wielu badaczy do zwiększania skuteczności CJC-1295-DAC. Wielu użytkowników dodaje również zieloną herbatę do swojego protokołu, ponieważ EKGC w zielonej herbacie zwiększa skuteczność hamowania Huperzine-A. Jeśli chodzi o samo dawkowanie, to wstrzykujesz 2,5 ml wody do fiolki CJC1295 DAC. 1 pełna strzykawka to 1ml. Następnie poczekaj, aż zawartość proszku z fiolki rozpuści się samoczynnie. Po rozpuszczeniu i klarownym kolorze należy pobrać 0,6 ze strzykawki dwa razy w tygodniu, równomiernie w dni każdego ranka przed śniadaniem i wstrzyknąć ją do brzucha pod skórę w tłustą warstwę skóry. Fiolka powinna wystarczyć na 2 tygodnie. CJC-1295 DAC jest dostarczany z 2 mg liofilizowanego proszku. Inne peptydy można pobrać do tej samej strzykawki, aby zminimalizować liczbę wstrzyknięć potrzebnych do pożądanego badania. Peptyd ten najlepiej nadaje się do rzadkich zastrzyków ze względu na jego zdolność do pozostawania w układzie pacjenta przez dłuższy czas, wytwarzając hormon wzrostu.

Jakie są skutki uboczne CJC-1295 with DAC?

Niewiele skutków ubocznych lub działań niepożądanych przypisuje się stosowaniu CJC 1295. Ponieważ zawiera związki aminokwasowe, których organizm potrzebuje, nie będzie miał negatywnego wpływu na większość użytkowników. Niektóre z typowych skarg użytkowników to uczucie „bólu głowy”. Niektórym skarży się również na mrowienie w kończynach. Niektórzy użytkownicy skarżą się na ból, zaczerwienienie, obrzęk lub podrażnienie, co często wiąże się ze wstrzyknięciem i miejscem wstrzyknięcia strzykawki. Inne typowe skargi to:
• Objawy grypopodobne
• Ból w miejscu wstrzyknięcia
• Zmniejszenie wrażliwości na dotyk
• Drętwienie skóry (zwykle w miejscu wstrzyknięcia)
• Nudności
• Obolałe mięśnie
Są to jednak skutki uboczne, które przypisuje się również stosowaniu innych hormonów wzrostu. Tak więc użytkownicy tego i innych hormonów wzrostu prawdopodobnie doświadczą tych skutków ubocznych przy długotrwałym stosowaniu CJC 1295. Należy zauważyć, że w przypadku wystąpienia poważnych problemów medycznych użytkownicy powinni przerwać wstrzykiwanie i w razie potrzeby skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub pogotowiem ratunkowym.

 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE