peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYCJC- 1295 with DAC 
WZÓR Z CMS:


130.00
Ilość
- +

CJC- 1295 with DAC
Excelsior Peptides

CJC- 1295 with DAC

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 2 mg 130 zł 130 zł
3 2 mg 120 zł 360 zł
5 2 mg 110 zł 550 zł
10 2 mg 100 zł 1000 zł

CJC- 1295 DAC- 2 mg

Utrata tłuszczu przy jednoczesnym wzroście masy mięśniowej to marzenie większości osób, które codziennie trenują i uprawiają sport. Wydatnie pomóc im może CJC- 1295 DAC- 2 mg.

Czym jest CJC- 1295 DAC- 2 mg?

CJC-1295 jest hormonem peptydowym, który ma podobne funkcje do innych hormonów wzrostu, takich jak GHRH. Firma ConjuChem Biotechnology Company była wynalazcą tego sterydu, który okazał się bardzo przydatnt dla sportowców i kulturystów. Może pozostać w systemie przez kilka dni i znacznie stymuluje uwalnianie hormonów wzrostu. CJC-1295 nie zwiększa poziomu HGH bezpośrednio jak dawka sterydów HGH, ale zwiększa naturalną stymulację poprzez dodawanie jej efektów z HGH. Oryginalna wersja CJC-1295 była GRF 1-29, która miała czas półtrwania - 30 minut. Wkrótce pojawiło się coraz więcej ulepszeń GRF 1-29, co zaowocowało Mod GRF 1029. Ta zmodyfikowana wersja miała lepszy cykl trwania i zwiększoną stabilność. Zarówno GRF 1-29, jak i Mod GRF 1-29 wymagały częstego dozowania, co doprowadziło do powstania CJC-1295, który jest jeszcze bardziej stabilny. Pierwsze badania kliniczne wykonane dla CJC-1295 przeprowadzono w połowie 2000 roku. Celem peptydu było leczenie złogów tłuszczu u pacjentów z AIDS.

Jak działa CJC- 1295 DAC- 2 mg?

CJC-1295 naśladuje działanie GHRP, który jest naturalnie występującym hormonem w organizmie człowieka. CJC-1295 składa się z długiego łańcucha 29 aminokwasów. Ten steroid działa na przysadkę mózgową i utrzymuje ją stymulowaną do uwalniania hormonu wzrostu w pulsie. Dodanie technologii DAC umożliwia CJC-1295 prawidłowe wiązanie z każdą krążącą albuminą. Grupa reaktywna CJC-1295 wiąże się w sposób biokoniugowany z peptydami, a te tworzą twardsze wiązanie przez połączenie z jednostką nukleofilową. CJC-1295 jest formą syntetycznego GHRH. Badania przeprowadzone niedawno wykazały, że CJC-1295 stymuluje wydzielanie IGF-1 i HGH bez zwiększania prolaktyny. W konsekwencji wzrasta synteza białek i znaczna utrata tłuszczu.

Jakie są efekty stosowania tego peptydu CJC- 1295 DAC ?

Efekty CJC-1295 są rozległe, ale podstawową zaletą CJC-1295 jest zwiększenie poziomu HGH w organizmie. Wzrost poziomu HGH może również prowadzić do zwiększenia poziomów IGF-1, które wpływają na prawie każdą komórkę i narząd w organizmie człowieka. Od kości, mięśni, skóry i centralnego układu nerwowego, IGF-1 ma pozytywny wpływ na wszystko. Peptyd jest przeznaczony między innymi dla sportowców, którzy chcą utrzymać swoją wytrzymałość i sylwetkę poza sezonem. Innym efektem CJC-1295 jest wzrost tempa przemiany materii. Utrata wagi jest tym szybsza, im bardziej kontrolujesz swoją dietę. CJC- 1295 DAC- 2 mg pozwala zatem:

• Zwiększyć siłę,
• Przyspieszyć wzrost mięśni,
• Wzmocnić układ odpornościowy ludzkiego ciała
• Wspomóc gojenie ran i leczenie urazów

Wedle niektórych specjalistów CJC- 1295 DAC- 2 mg pomaga zmniejszyć zmarszczki i zwiększyć elastyczność skóry, dzięki czemu wygląda młodziej, zwiększyć wytrzymałość, chronić i wzmacniać serce. Pomaga zwiększyć pożądanie seksualne i zwiększa zdolność do zwalczania chorób organizmu. Pomaga zwiększyć energię i witalność, ułatwia sen, pomaga zwiększyć gęstość kości i wzmocnić poprzez dodanie wapnia i minerałów kostnych, wspomaga glukogenezę w wątrobie.

Jak stosować CJC- 1295 DAC- 2 mg?

Peptyd może być stosowany przez 24 miesiące. Po rozpuszczeniu należy go jednak zużyć w ciągu 20 dni. Nie zamarza, więc może być trzymany w lodówce. Średnie dawkowanie CJC1295 wynosi 1000 mcg na raz, dwa razy w tygodniu. Do peptydu należy wstrzyknąć 1 ml wody bakteriostatycznej do fiolki i przechowywać w lodówce przez 10 - 15 minut. Jeśli cząstki nierozpuszczonego leku pozostaną po 15 minutach, ostrożnie obracaj fiolkę między palcami, aż cały proszek rozpuści się i pozostanie tylko klarowny płyn.

Czy stosowanie CJC- 1295 DAC- 2 mg wiąże się z jakimiś skutkami ubocznymi?

Skutki uboczne stosowania CJC-1295 są rzadkie, ale istnieją, jak w przypadku każdego środka medycznego. Ilość dawki i genetyka są również dużym czynnikiem decydującym o skutkach ubocznych i mogą być łatwo kontrolowane za pomocą treningów i diety. Najczęstszym skutkiem ubocznym stosowania CJC-1295 jest podrażnienie wokół wstrzykniętego obszaru, co jest rzadkie i może być kontrolowane przez zmianę miejsca wstrzyknięcia.
Zatrzymywanie wody jest również uważane za efekt uboczny wraz z bólami głowy. Dzięki zmniejszeniu dawki lub zmianie okresu spożycia można bardzo łatwo zniwelować występowanie skutków ubocznych. Ponieważ CJC-1295 jest sterydem na bazie wody, istnieje pewien środek ostrożności, który należy podjąć, aby uniknąć skutków ubocznych. Suchy proszek CJC-1295 należy mieszać tylko z wodą bakteriostatyczną, aby uniknąć ryzyka zakażenia. Zastrzyki powinny być korzystnie wykonywane domięśniowo, a dawki niezwiększane bez konsultacji z lekarzem. Sam środek należy kupować za pośrednictwem sprawdzonych i wiarygodnych sklepów internetowych. Nie zaleca się kupowania CJC- 1295 DAC- 2 mg na podejrzanych aukcjach lub od osób trzecich, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia ze środkiem, który był już wcześniej używany.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE