peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYCJC- 1295 with DAC 
WZÓR Z CMS:


215.00
Ilość
- +

CJC- 1295 with DAC
Nouveaux

CJC- 1295 with DAC CJC- 1295 with DAC

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 215 zł 215 zł
2 10 mg 210 zł 420 zł
3 10 mg 205 zł 615 zł
4 10 mg 195 zł 780 zł
5 10 mg 190 zł 950 zł

CJC-1295 with DAC- Nouveaux- tłumaczenie ulotki dołączonej do produktu

Opis

CJC-1295 with DAC jest zmodyfikowanym 30-aminokwasowym hormonem peptydowym, działającym głównie jako analog hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH). Modyfikacja ta, to podstawienie D-Ala, Gln, Ala i Leu odpowiednio w pozycjach 2, 8, 15 i 27.

CJC-1295 with DAC jest sterylnym, białym, liofilizowanym proszkiem przeznaczonym do wstrzyknięć podskórnych lub domięśniowych, po rozpuszczeniu w jałowej wodzie.  

Mechanizm działania

CJC-1295 jest analogiem hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH), który jest wytwarzany przez jądro łukowate w podwzgórzu. Pobudza wydzielanie hormonu wzrostu z przysadki mózgowej i jest uwalniany w sposób pulsacyjny, aby ostatecznie stymulować pulsacyjne uwalnianie hormonu wzrostu. Efektem jest wzrost poziomu zarówno HGH (ludzkiego hormonu wzrostu) jak i IGF-1 (insulino podobny czynnik wzrostu).

Bardzo ważną zaletą CJC-1295 with DAC jest jego okres półtrwania, który wynosi 8 dni. Oznacza to, że produkt może być wstrzykiwany tylko raz lub dwa razy w tygodniu dla podwyższenia poziomów HGH i IGF-1.

Możliwe korzyści stosowania CJC-1295 with DAC:
 
•    utrata tkanki tłuszczowej
•    wzrost mięśni
•    zwiększona siła
•    poprawiony odcień skóry
•    lepszy sen
•    więcej energii
•    silniejsze kości
 

Należy zwrócić szczególną uwagę na zdolność CJC-1295 do promowania snu wolnofalowego, zwanego też snem głębokim – jest on częścią snu odpowiedzialną za najwyższy poziom wzrostu mięśni i zatrzymania pamięci. Ta faza snu jest znacznie zmniejszona u osób starszych, a także u osób, które mają tendencję do ćwiczeń później wieczorem.

W badaniu CJC-1295 z 2005 r. dotyczącym kobiet, które wstrzykiwały peptyd przez 90 dni (3 miesiące), wskazano kilka jego kluczowych zalet, takich jak: zwiększenie sprawności fizycznej (chodzenie i wspinaczka po schodach) – był to efekt prostego przyjęcia peptydu (badani nie wykonali żadnego specjalnego treningu fizycznego ani diety w połączeniu z zastrzykami).

Badanie z 2004 r. u mężczyzn wykazało podobne wyniki po 3 miesiącach wstrzyknięć CJC-1295: Podwojenie zarówno poziomu HGH, jak i IGF-1; wzrost masy beztłuszczowej (mięśni), jak również zmniejszenie tłuszczu w jamie brzusznej; oraz poprawa sprawności fizycznej, mierzona czasem, jaki upłynął do przejścia 30 minut i do wspinania się po czterech schodach. Wyniki zostały osiągnięte przez same zastrzyki, nie stosowano specjalnej diety i treningu siłowego, czy serca.

Z badań można wyciągnąć wnioski, że:

•    CJC-1295 with DAC ma właściwości przeciwstarzeniowe, ponieważ jest silnym czynnikiem zwiększającym poziom HGH i IGF-1, które maleją wraz z wiekiem.
•    Zadowalające wyniki pojawiają się po minimum 3 miesiącach stosowania.
•    Peptyd jest skuteczny samodzielnie, jednak wyniki można jeszcze poprawić dołączając dietę i ćwiczenia.
•    Peptydy poprawiają wydolność sportową, utratę tłuszczu (szczególnie tłuszczu żołądkowego) i zwiększają masę mięśniową.

Działania niepożądane

Peptyd CJC-1295 jest ogólnie bardzo dobrze tolerowany przez większość osób, gdy jest stosowany w zalecanych dawkach około 100 mikrogramów na zastrzyk.

Najczęściej występującym skutkiem ubocznym są bóle głowy i pulsowanie skroni, które występuje około 10 minut po wstrzyknięciu i może trwać do 20 minut. Efektem ten jest spowodowany uwolnieniem GABA (kwasu gamm-aminomasłowego, jednego neuroprzekaźnika) w mózgu – to znak, że peptyd działa na rzecz stymulowania uwalniania HGH.

Zatrzymywanie wody i zwiększone zmęczenie są również zgłaszane przez niektórych, zażywających CJC-1295. Zatrzymywanie wody można zwalczać poprzez zmniejszenie poziomu sodu (soli) w diecie. Oba efekty uboczne mają tendencję do rozwiązywania się po kilku tygodniach, ponieważ organizm ma czas na dostosowanie się. Jeśli te działania niepożądane są zbyt uciążliwe, może być konieczne rozważenie wstrzyknięcia tylko przed snem (ponieważ zastrzyki poranne są często sprawcą zmęczenia w ciągu dnia).

Niektórzy użytkownicy zauważyli także zwiększony głód, mrowienie w dłoniach i stopach oraz tymczasowe podrażnienie (zaczerwienienie i/lub grudki) w miejscu wstrzyknięcia.

Instrukcja podawania

Zastrzyk podawać do warstwy podskórnej, która obejmuje tkankę tłuszczową (tłuszcz) – jak na rysunku:

Jeśli używasz strzykawek insulinowych, które mają krótkie igły, będziesz musiał wejść w skórę pod kątem 90 stopni do skóry.

Dozowanie

Rekomendowana dawka CJC-1295 with DAC:

•    200-500 mikrogramów raz lub dwa razy w tygodniu na działanie przeciwstarzeniowe
•    500-1000 mikrogramów raz lub dwa razy w tygodniu w celu zwiększenia masy mięśniowej i utraty tkanki tłuszczowej

Przechowywanie

•    produkt może być użyty do trzech lat od daty produkcji
•    po przygotowaniu może być przechowywany przez maksimum 14 dni w lodówce
•    fiolki przechowywać we właściwej pozycji
•    przechowywać w lodówce, w opakowaniu i chronić przed światłem
•    przez maksimum jeden miesiąc może być przechowywany w temperaturze pokojowej

TEN PRODUKT JEST PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO CELÓW BADAWCZYCH

Co to jest CJC 1295 & DAC?

CJC 1295 z DAC należy do kategorii tetrauzopodstawionych amidowych endokryn i zawiera trzydzieści aminokwasów; razem jest reprezentowany jako analogowy hormon emocjonalny GH. Jego wzór to C165H269N47O46, a jego masa cząsteczkowa wynosi 3647,28. CJC-1295 to peptyd, które działa jako analog hormonu uwalniającego hormon wzrostu. Jedną z zalet CJC-1295 w porównaniu z tradycyjnym GHRH jest zdolność do biokoniugacji albuminą surowicy, zwiększając tym samym okres półtrwania i okno terapeutyczne. Osiąga to poprzez zastosowanie grup zabezpieczających wokół aminokwasów GHRH, zazwyczaj podatnych na degradację enzymatyczną. Różnica w działaniu samego CJC 1295 i z dodatkiem DAC sprowadza się do czasu działania. Zmodyfikowane GRF 1-29 i Sermorelin mają bardzo krótki okres półtrwania, który wyczerpuje się w ciągu około trzydziestu minut, podczas gdy CJC-1295 DAC ma okres półtrwania, który może trwać do około ośmiu dni.

Jakie są efekty stosowania CJC 1295 & DAC?

CJC 1295 wspiera przyrost beztłuszczowej masy ciała, masę mięśniową oraz wzrost siły. CJC 1295 jest długo działającym analogowym GHRH. Somatoliberyna (GHRH), znany również jako hormon wzrostu, czynnik uwalniający (GHRH) lub CRF. Tetraedryczne modyfikacje CJC 1295 z DAC wydłuża żywotność uwalnianego hormonu wzrostu (GH), a tym samym zwiększa efekt terapeutyczny. Mówiąc wprost, zwiększa się ilość produkowanego białka w organizmie, wzrasta masa mięśniowa, następuje rozkład tkanki tłuszczowej, dochodzi do szybszej regeneracji i gojenia się ran, zwiększa się gęstość kości, a także zanikają zmarszczki, sam rozwój komórek jest dużo szybszy i dodatkowo środek ma właściwości przeciwstarzeniowe.

Jak stosować CJC 1295 z DAC?

Standardowo CJC 1295 powinno się stosować z użyciem cykli, gdzie dawka jest aplikowana nawet trzy razy dziennie. Wynika to z krótkiego czasu półtrwania. W przypadku CJC 1295 z DAC, dawkowanie jest rzadsze, ponieważ okres półtrwania wynosi do ośmiu dni. Dlatego cykl CJC 1295 z DAC daje ten komfort, że iniekcje mogą odbywać się raz w tygodniu I dodatkowo prowadzą do jeszcze wyższego wydzielania się hormonu wzrostu. Sam CJC-1925, to sterylny, nieprogeniczny, biały liofilizowany proszek przeznaczony do iniekcji podskórnej lub domięśniowej, po rekonstytucji z jałową wodą do wstrzykiwań. CJC-1295 można wstrzykiwać podskórnie strzykawką insulinową. Dawka na wstrzyknięcie to dwa miligramy. Wstrzykiwania na fiolkę: 1 x 2 mg dawek Ilość do wstrzykiwań: Jeśli stosowano 0,5 ml wody do mieszania, to dwa miligramy dawki to pięćdziesiąt jednostek na strzykawce insuliny. Jeśli użyłeś 1ml wody, to dawka dwa miligramy oznacza sto jednostek. Wstrzykujemy dwa miligramy raz w tygodniu. Sam cykl należy stosować raczej w godzinach nocnych, bezpośrednio przed udaniem się na spoczynek. Teoretycznie iniekcje można wykonywać o każdej porze, ale musimy mieć świadomość, że samo uwalnianie się hormonu wzrostu powoduje senność. Warto pamiętać, że sam wtrysk musi być dokonany na pusty żołądek. To znaczy, że od ostatniego posiłku powinno upłynąć minimum dwie godziny. Peptyd można także wstrzykiwać rano. Wtedy też powinno się to odbyć przed jedzeniem. Po wstrzyknięciu należy odczekać minimum dwadzieścia minut, zanim przystąpimy do spożywania posiłku.

Czy stosowanie CJC 1295 + DAC jest bezpieczne?

Środek ten jest w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia oraz życia. Ważne jest jednak żeby całkowicie stosować się do zaleceń producenta leku. Sam gwałtowny wzrost hormonu wzrostu (GH), czasami powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych, który jest odczuwany i trwa od trzydziestu minut do dwóch godzin po iniekcji. Łagodne podrażnienie, takie jak świąd, zaczernienie i ból mogą być zauważalne i odczuwalne przy miejscu wstrzyknięcia. Celem uniknięcia poważnych konsekwencji dla zdrowia oraz efektów ubocznych, należy stanowczo przestrzegać zalecanej dawki dobowej i nie podwyższać jej samodzielnie. Kiedy chcemy to zrobić, powinniśmy wcześniej skonsultować ten fakt z lekarzem. Sam środek jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich oraz zdrowych. Nie powinno się go stosować, jeśli użytkownik cierpi na jakąś poważną chorobę, a zwłaszcza gdy poddany jest leczeniu w zakresie chorób serca, układu sercowo – naczyniowego czy też nadciśnienia. Jeśli pacjent jest w trakcie kuracji i przyjmuje regularnie leki, to zanim zastosuje, peptyd powinien skonsultować ten zamiar ze swoim lekarzem prowadzącym. W trakcie kuracji nie wolno nam także zażywać narkotyków oraz pić nadmiernych ilości alkoholu. Powinniśmy też zadbać o higienę podczas przyjmowania środka. Nie wolno nam stosować strzykawek oraz igieł nieznanego nam pochodzenia ani przyjmować ich od osób obcych. Należy stosować podczas iniekcji wyłącznie igły zakupione w aptece i nierozpakowane. Sam produkt można nabyć w renomowanych sklepach internetowych. Nie zaleca się kupowania produktu w miejscach podejrzanych, gdzie istnieje ryzyko nabycia podrabianego produktu, którego składu nie znamy. W takich przypadkach istnieje poważne ryzyko, że zakupiony środek nie tylko nie będzie skuteczny, ale też może spowodować zagrożenie dla naszego zdrowia.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE