peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYCortagen 

Cortagen

Cortagen BIOLAB

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 20 mg 229 zł 229 zł
3 20 mg 224 zł 672 zł
5 20 mg 219 zł 1095 zł

Cortagen ENDOGENIC

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 20 mg 260 zł
208 zł
260 zł
208 zł

Cortagen (Ala-Glu-Asp-Pro) jest syntetyczną pochodną popularnego leku w krajach wschodnich – Cortexinu.  Cortexin jest znanym ekstraktem polipeptydowym, opartym na mieszance neurotroficznych peptydów pochodzenia zwierzęcego, stosowanym ze względu na jego pozytywny wpływ na pamięć, koncentrację, uwagę i procesy korowe mózgu. Działa przeciwutleniająco, przeciwzapalnie, hamuje proces apoptozy, zwiększa wychwyt glukozy do neuronów i wspomaga komunikację neuronalną. Działa on regeneracyjnie i u podstaw.

Cortagen wpływa na rozwój i utrzymanie dobrej kondycji mózgu. Działa neuroprotekcyjnie, pobudza procesy regeneracyjne neuronów i sprzyja ich różnicowaniu. Wykazuje przy tym wyraźny efekt terapeutyczny na pourazową regenerację nerwów naczyniowych i mózgowo-naczyniowych. Zapobiega on również nadmiernej aktywacji peroksydacji lipidów oraz zmniejsza aktywność antyoksydacyjną w tkankach mózgu. 

Wielu użytkowników po kuracji Cortagenem, zauważa poprawę samopoczucia, regeneracji, motywacji do działania, oraz świeżość umysłu. 
Cortagen szczególnie znajduje swoje zastosowanie dla osób po różnych epizodach z różnego rodzaju używkami i wtedy jego efekty są najbardziej zauważalne. 

Zalety Cortagenu: 

Pozytywmy wpływ na funkcje kognitywne 
Poprawia pamięć 
Redukuje poziom stresu
Poprawia nastrój 
Poprawia jakość snu
Może wykazywać pozytywny wpływ na osoby z ADHD
Wykazuje pozytywne działanie w depresji, zaburzeniach lękowych i różnego rodzaju zaburzeniach nastroju
Podnosi poziom energii 
Działanie neuroprotekcyjne (anti-aging dla mózgu)
Wspiera neurogenezę

Dawkowanie: 

400-1000mcg donosowo. 
W zestawie atomizer 10ml (1 aplikacja 0.1ml)
*Przykładowo w przypadku rozrobienia Cortagen 20mg z 10ml wody bakteriostatycznej (brak w zestawie) uzyskujemy roztwór, w przypadku którego jedno naciśnięcie aplikatora, podaje 200mcg Cortagen’u.