peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 AMINOKWASYDIAMOND LOOK 
WZÓR Z CMS:


169.00
Ilość
- +

DIAMOND LOOK
BIOLAB

DIAMOND LOOK

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 78,15 mg/ 1ml 169 zł 169 zł
3 78,15 mg/ 1ml 164 zł 492 zł
5 78,15 mg/ 1ml 159 zł 795 zł

DIAMOND LOOK 78,15mg/ml to starannie dobrany i jedyny w swoim rodzaju zestaw witamin i antyoksydantów dla pięknych włosów, skóry i paznokci. 

Niacynamid –bierze udział przede wszystkim w regulacji prawidłowego funkcjonowania mózgu i obwodowego układu nerwowego. Uczestniczy też w syntezie hormonów płciowych (estrogenów, progesteronu), kortyzolu, tyroksyny i insuliny. Witamina B3 jest niezbędna do zachowania prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego. Uczestniczy również w regulacji gospodarki lipidowej. Ma wszechstronne działanie na skórę, biorąc pod uwagę, że jest dobrze tolerowana i posiada wysoki profil bezpieczeństwa, stosowania jest powszechnie w kosmetologii do pielęgnacji różnych rodzajów skóry – wrażliwej, suchej, naczynkowej, ale także trądzikowej i tłustej. B3 uszczelnia barierę hydro-lipidową skóry, zapobiegając jej przesuszeniu, ma właściwości regenerujące, pełni istotną rolę w syntezie aminokwasów i kwasów nukleinowych, które wpływają na syntezę kolagenu i elastyny, jest silnym antyoksydanetem, działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, wspomaga gojenie blizn trądzikowych, reguluje pracę melanocytów. 

Tiamina odgrywa niezwykle istotną rolę w ludzkim organizmie, mianowicie wpływa na prawidłową pracę układu nerwowego, wspomaga funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego,wspiera układ immunologiczny, wykazuje właściwości antyoksydacyjne, istotnie wpływa na stan skóry i włosów. Tiamina wpływa na prawidłową pracę gruczołów łojowych. Kiedy jej poziom jest w deficycie, gruczoły rozregulowują się i produkują zbyt duże ilości sebum, co skutkuje przetłuszczaniem się skóry, jest ona świecąca, oraz ma dużą skłonność do powstawania zaskórników. Włosy stają się wtedy łamliwe i matowe. Witamina B1 bierze udział w syntezie aminokwasów tj. składników budulcowych włosów oraz dostarcza energii do komórek skóry i włosów, tym samym odżywiając je.

Kwas pantotenowy pełni bardzo ważne role w organizmie, m. in. uczestniczy w produkcji przeciwciał, regeneruje skórę i błony śluzowe, wspiera regenerację tkanek, zapobiega siwieniu włosów, jak również produkcja koenzymu A, który uczestniczy jako kofaktor w 4% reakcji enzymatycznych w organizmie. Witamina B5 wpływa istotnie na stan skóry, posiada właściwości antybakteryjnie, ma zdolność do zmiękczania skóry, wspomaga jej regenerację, opóźnia starzenie, ale również odgrywa istotną rolę w łagodzeniu stanów zapalnych. Także dogłębnie nawilża skórę, co jest szczególnie ważne, gdy nie ma ona zapewnionego odpowiedniej ochrony „od zewnątrz”.

Cholina uczestniczy w tworzeniu oraz utrzymywaniu prawidłowej struktury komórek, kontrolowaniu funkcji mięśni, układu oddechowego, czynności serca oraz pracy mózgu związanej z pamięcią. Cholinie przypisuje również rolę w zmniejszaniu ryzyka rozwoju chorób nowotworowych Jej obecność jest niezbędna do utrzymania niezaburzonej pracy narządów wewnętrznych, a także właściwego działania układu nerwowego człowieka oraz wątroby. To właśnie w wątrobie bierze udział w metabolizmie cholesterolu i innych składników tłuszczowych. Dzięki temu jest w stanie przeciwdziałać zbieraniu się tych związków w pęcherzyku żółciowym i okolicach ścian naczyń krwionośnych. Cholina wpływa na prawidłowemu funkcjonowaniu układu nerwowego oraz jest prekursorem fosfatydylocholiny (główny składnik mający wpływ na prawidłowe działanie błon komórkowych neuronów) i acetylocholiny, której niedobór może przyczynić się do początków choroby Alzheimera. Ponadto, ma swój wpływ na rozwój i kształtowanie komórek nerwowych. Posiada także swój wkład w wydzielaniu przez rdzeń nadnerczy adrenaliny, noradrenaliny i dopaminy, które pobudzają układ nerwowy, przyczyniając się do poprawy pamięci czy obniżeniu stanów depresyjnych, lękowych. Dodatkowo, cholina odgrywa bardzo ważną rolę dla rozwoju życia płodowego. Właściwości choliny wpływają na poprawę stanu gospodarki lipidowej. To właśnie płaszcz hydrolipidowy jest pierwszą barierą skóry, która chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Inozytol - należy do grupy alkoholi cukrowych, tzw. polioli. Do niedawna jeszcze uważano, że organizm człowieka nie jest w stanie sam wytworzyć inozytolu i musi być on dostarczany wraz z dietą. Obecnie wiadomo, że inozytol jest syntetyzowany endogennie.  Jako składnik witaminopodobny odgrywa istotną rolę w regulacji gospodarki hormonalnej, układu nerwowego, a także działa przeciwzapalnie. Inozytol pozytywnie wpływa na stan psychiczny, funkcje kognitywne, poprawia samopoczucie, pomaga przeciwdziałać skutkom przewlekłego stresu na organizm, jak również poprawia wrażliwość receptorów na serotoninę. Inozytol wykazuje dużą skuteczność u osób chorujących na cukrzycę, pomaga stabilizować poziom glukozy we krwi. Wspiera metabolizm lipidów i cholesterolu, zapobiega odkładaniu się ich w wątrobie, a więc może być skutecznym narzędzie w profilaktyce NAFLD – Niealkoholowa choroba stłuszczeniowa wątroby. Mówi się o dużej skuteczności działania inozytolu jako narzędzia do leczenia pewnych nowotworów. Ponadto poprawia stan skóry, włosów i paznokci, może być skutecznym narzędzie przy PCOS, działa silnie przeciwzapalnie, pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Inozytol spowalnia wzmożony proces namnażania i podziału oraz złuszczania komórek skóry. Stosowany w leczeniu łojotoku i trądziku, trądziku różowatego oraz posterydowego. Zwiększa elastyczność i utrzymuje membrany komórkowe w dobrej kondycji, co zapobiega pękaniu naczyń krwionośnych.

Kwas foliowy - to nic innego, jak witamina B9. Jego wpływ na funkcjonowanie ludzkiego organizmu jest złożony - odpowiada za wzrost i funkcjonowanie komórek, wpływa na mózg, układ nerwowy oraz pokarmowy, pobudza procesy produkcji czerwonych krwinek. Wpływa także na odpowiedni poziom homocysteiny we krwi, której nadmiar z kolei zwiększa ryzyko chorób sercowo-naczyniowych. Bierze udział w syntezie nukleotydów wykorzystywanych w produkcji DNA, jest istotnym składnikiem spermatogenezy. Kwas foliowy jest bardzo ważny dla skóry. Odpowiednie zasoby kwasu foliowego poprawiają wygląd cery i przyspieszają jej regenerację. Jest on polecany zwłaszcza osobom mającym problemy z trądzikiem, ponieważ częściowo zwalcza blizny oraz zapobiega pojawianiu się wyprysków. Walka ze zmarszczkami za pomocą kwasu foliowego polega na stymulacji komórek skóry, które szybciej się dzielą, co prowadzi do powstania nowych. Młodsze komórki zawierają więcej kolagenu i elastyny, przez co skóra starzeje się wolniej. Ze względu na swoje właściwości, kwas foliowy wykorzystuje się jako składnik kosmetyków regeneracyjnych.

Biotyna - kojarzona jest ze swoim pozytywnym wpływem na stan zdrowia skóry, a także włosów i paznokci. Witamina B7 zawiera w sobie cząsteczki siarki. Są one niezbędne do prawidłowej syntezy keratyny, czyli jednego z głównych budulców paznokci oraz włosów. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie nadmiernej łamliwości włosów, a płytki paznokciowe są mocne oraz nie kruszą się. Dodatkowo biotyna korzystnie wpływa na ograniczenie wypadania włosów,  poprawia kondycję skóry, bierze udział w syntezie protrombiny, która odgrywa ważną rolę w procesie krzepnięcia krwi. Witamina B7 warunkuje prawidłową pracę tarczycy, bierze udział w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego, wspiera prawidłowe funkcje psychologiczne, wywiera korzystny wpływ na błony śluzowe, ogólnie wpływa na dobry stan skóry, włosów i paznokci.  Biotyna warunkuje także prawidłowe funkcjonowanie gruczołów potowych i łojowych, a niedobór tej witaminy powoduje przetłuszczanie się włosów. Co więcej, biotyna, czyli witamina H, to jeden z c

Ryboflawina odpowiada m. in. za prawidłową pracę układu immunologicznego, dobry wzrok i piękną skórę.  Witamina B2 jest kluczowym substratem syntezy istotnych koenzymów związanych z dostarczaniem energii, które uczestniczą w procesach utleniania i redukcji. Ryboflawina bierze także udział w przebiegu podstawowych szlaków metabolicznych oraz przemianach węglowodanów, tłuszczów i białek. Dodatkowo koenzymy powstające z witaminy B2 uczestniczą w metabolizmie niektórych leków, przemianach folianów oraz witamin B3 i B5. Ryboflawina występuje również w siatkówce oka, gdzie przeciwdziała zaćmie oraz uczestniczy w prawidłowym przebiegu procesu widzenia o zmierzchu. Pełni ważną funkcję we właściwym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz nerwowego. Bierze również udział w produkcji kortyzolu, czyli hormonu stresu. Ryboflawina wspomaga pracę błon śluzowych, dróg oddechowych, śluzówki przewodu pokarmowego oraz nabłonka naczyń krwionośnych i skóry. 

Dawkowanie

Kobiety- ¼- ½ ml dziennie

Mężczyzni- ½ - 1 ml dziennie

 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE