peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 SAADianabol 
WZÓR Z CMS:


90.00
Ilość
- +

Dianabol
COBRAPHARMA

Dianabol

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg/tab- 100 tablets 90 zł 90 zł
3 10 mg/tab- 100 tablets 85 zł 255 zł
5 10 mg/tab- 100 tablets 80 zł 400 zł

Czym jest Dianabol?

Dianabol to jeden z najpopularniejszych sterydów anabolicznych dostępnych w sprzedaży. Bez wątpienia jest to najpopularniejszy steryd doustny, jaki kiedykolwiek pojawił się na rynku. Chociaż Dianabol prawie zawsze występuje w postaci tabletek do stosowania doustnego, można go znaleźć też w postaci roztworu do wstrzykiwań. Dlaczego ten steryd jest tak ważny? Pod wieloma względami zapoczątkował erę nowoczesnego zwiększania produktywności.

Dianabol jest jednym z niewielu sterydów anabolicznych, który został opracowany wyłącznie w celu zwiększenia wydajności. Związek miał kiedyś wymienione zastosowania terapeutyczne, ale prawdziwym powodem, dla którego ten steryd powstał, była jego skuteczność. W latach 40. i 50. Związek Radziecki zdominował Igrzyska Olimpijskie, a stosowanie testosteronu przez wielu jego sportowców pozostawiło resztę świata daleko w tyle. W tym czasie dr John Ziegler z amerykańskiej drużyny olimpijskiej dowiedział się o stosowaniu sterydów w ZSRR i z pomocą Ciba Pharmaceuticals wprowadził na rynek pierwsze partie methandrostenolonu pod nazwą handlową Dianabol. Związek został opracowany w celu zachowania anabolicznych właściwości testosteronu przy mniejszej aktywności androgennej. Steryd z dnia na dzień okazał się ogromnym sukcesem, dając wielu amerykańskim sportowcom wyraźną przewagę nad sowieckimi rywalami.

Jak działa Dianabol?

Od momentu powstania Dianabol szybko znalazł uznanie wśród sportowców. W połączeniu z egzogennym testosteronem prowadzi do wysokiej wydajności. Steryd szybko stał się również podstawą w kulturystyce wyczynowej.

Methandrostenolone jest sterydem anaboliczno-androgennym pochodzącym z testosteronu. Oficjalnie jest to zmieniona strukturalnie forma głównego męskiego testosteronu androgennego. Dianabol to hormon testosteronowy z dodanym wiązaniem podwójnym w pierwszej i drugiej pozycji węgla. Ta niewielka zmiana zmniejsza androgenną naturę hormonu. Z funkcjonalnego punktu widzenia Dianabol jest jednym z najłatwiejszych do zrozumienia sterydów anabolicznych. Steryd ten w dużej mierze przyczynia się do jego właściwości anabolicznych poprzez zwiększenie syntezy białek, retencji azotu i glikogenolizy. Synteza białek to tempo, w jakim komórki budują białka, budulec mięśni. Zatrzymanie azotu jest ważne, ponieważ cała tkanka mięśniowa składa się z około 16% azotu. Niedobór azotu prowadzi do stanu katabolicznego lub zaniku mięśni. Pozostaje nam wtedy glikogenoliza, która odnosi się do związku i konwersji między glikogenem a glukozą. Dzięki zwiększonej glikogenolizie możemy lepiej wykorzystać nasze całkowite spożycie węglowodanów.

Jakie efekty daje stosowanie Dianabolu?

Inną ważną cechą Dianabolu, a być może jedną z najważniejszych, jest to, że jest sterydem podstawowym. Dianabol ma zdolność tworzenia niesamowitych synergii w połączeniu z innymi sterydami anabolicznymi. Na przykład możesz wziąć 100 mg trenbolonu, masteronu bez konsekwencji dla swojego zdrowia.

Dianabol jest najlepszym sterydem anabolicznym do przybierania na wadze poza sezonem. W tej fazie użytkowania osoba powinna również spodziewać się znacznego wzrostu siły. Efekty Dianabolu są wysoko cenione przez wielu sportowców. Dzięki szybkiemu i zauważalnemu wzrostowi siły, co sprawia, że uzyskujemy więcej mocy i prędkości. Osoba powinna również doświadczyć wyższego poziomu regeneracji i wytrzymałości. Jeśli chodzi o przyrost masy ciała, ważne jest, aby pamiętać, że jest on w dużym stopniu zależny od całkowitej ilości spożywanych kalorii. Chociaż steryd może przyczynić się do ogromnego przyrostu masy ciała, musisz dostarczyć swojemu organizmowi wystarczającą ilość kalorii, aby osiągnąć ten cel.

Czy istnieją efekty uboczne Dianabolu?

Istnieje kilka możliwych skutków ubocznych stosowania Dianabolu. Zdrowy dorosły mężczyzna powinien poradzić sobie ze skutkami ubocznymi Dianabolu, ale musisz je zrozumieć, aby sobie z nimi radzić.
Dianabol jest stosunkowo silnym estrogenowym sterydem anabolicznym ze względu na umiarkowany poziom aktywności aromatazy. Chociaż jego aktywność aromatazy jest umiarkowana, ta konwersja faktycznie powoduje przekształcenie methandrostenolonu w metyloestradiol zamiast w estradiol, który jest znacznie silniejszy niż estradiol. Oznacza to ffekty uboczne, takie jak ginekomastia i retencja wody podczas przyjmowania tego sterydu.

Skutki uboczne stosowania Dianabolu obejmują trądzik, przyspieszone wypadanie włosów u osób podatnych na łysienie typu męskiego i wzrost włosów na ciele. Większość mężczyzn nie powinna mieć problemu z takimi efektami. Pomimo zmniejszonej androgenności Dianabol może przyczyniać się do rozwoju objawów wirylizacji u kobiet. Objawy te obejmują wzrost włosów na ciele, pogłębienie strun głosowych i powiększenie łechtaczki. Niektóre kobiety mogą używać tego sterydu bez objawów wirylizacji w bardzo niskich dawkach.

Dianabol może mieć wyraźny negatywny wpływ na poziom cholesterolu. Obejmuje to tłumienie cholesterolu HDL i podnoszenie poziomu cholesterolu LDL. Bardzo ważne jest kontrolowanie poziomu cholesterolu podczas stosowania Dianabolu. Ponowne użycie tego sterydu, podobnie jak wiele sterydów anabolicznych, może z czasem potencjalnie prowadzić do nagromadzenia blaszek miażdżycowych w tętnicach.

Jak stosować Dianabol?

Standardowe dawki Dianabolu różnią się znacznie w zależności od doświadczenia i indywidualnych potrzeb. Dla osób początkujących wystarczy zaledwie 15 mg dziennie. Jednak większość powinna stosować dawki 20-25 mg dziennie. Radykalne zwiększenie dawki, może zwiększać prawdopodobieństwo pojawienia się negatywnych skutków ubocznych, które trudniej kontrolować. Jeśli pozytywne doświadczenia mieszczą się w zakresie 20-25 mg, w razie potrzeby można spróbować dawki 30-35 mg dziennie. Następnym krokiem jest 50 mg dziennie, co jest dużą dawką Dianabolu, ale akceptowalną dla doświadczonego użytkownika sterydów anabolicznych.

Dianabol ma okres półtrwania 3-5 godzin i wielu często zaleca podzielenie dziennej dawki na 2-3 małe dawki dziennie, aby utrzymać jego szczytowy poziom we krwi. Ponadto maksymalny szczytowy poziom we krwi będzie znacznie niższy, niż byłby, gdyby wszystkie dawki były przyjmowane jednocześnie. Przyjmując całą dzienną dawkę na raz, uzyskasz wyższy poziom szczytowy, który możesz wykorzystać podczas treningu i zmaksymalizować w kluczowym oknie czasowym, które następuje po treningu. Bez względu na to, którą metodę wybierzesz, przekonasz się, że Dianabol daje doskonałe rezultaty.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE