peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYEpithalon- 10 mg 
WZÓR Z CMS:


100.00
Ilość
- +

Epithalon- 10 mg
COBRAPHARMA

Epithalon- 10 mg

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 100 zł 100 zł
3 10 mg 95 zł 285 zł
5 10 mg 90 zł 450 zł
10 10 mg 85 zł 850 zł
15 10 mg 80 zł 1200 zł

Czy kiedykolwiek słyszałeś o peptydzie epithalon? Jeśli nie, to warto zapoznać się z tą substancją, która ma wyjątkowe efekty przeciwstarzeniowe.

Co to jest Epithalon?

Epithalon (CAS: 307297 39-8 ) jest rodzajem peptydu i jest również znany jako lek przeciwstarzeniowy. Inne nazwy, pod którymi znany jest ten lek, to Epithalon, Epithalone, Ala-Glu-Asp-Gly, UNII-O65P17785G i wiele innych. Ten peptyd jest aktywnym składnikiem małego gruczołu zlokalizowanego w naszym mózgu, znanego jako szyszynka. Po szeroko zakrojonych badaniach stwierdzono, że lek ten zwiększa długość telomerów w krwinkach osób w wieku 60-80 lat. W tym samym badaniu 90% osób, którym podano lek, wykazało pozytywne wyniki. Wydłużając długość telomeru w krwinkach starszych grup, peptyd pomaga utrzymać silny i zdrowy organizm.

Jak działa Epithalon?

Octan epithalon wygląda jak biały proszek, który można zmieszać z wodą, ale w niektórych przypadkach zaleca się zmieszanie go z łagodnym 1% roztworem kwasu octowego. Ten lek jest całkowicie stabilny w temperaturze pokojowej. Składnikami octanu epithalon są epitalon ((S) -4- (S) -2-aminopropanamido) -5 - ((((S) -3-karboksy-1 - ((karboksymetylo) amino) -1-oksopropan-2 ). kwas (-ylo) amino) -5-oksopentanowy). Epithalon zmniejsza związane z wiekiem zmiany w układzie odpornościowym i neuroendokrynnym, zmniejsza częstotliwość nawracających infekcji i chorób przewlekłych. Trwające bardzo długo - badania kliniczne wykazały, że zwłaszcza u pacjentów starszych Epithalon bardzo skutecznie eliminuje nierównowagę w układzie prooksydacyjnym i przeciwutleniającym. Wyniki 12-miesięcznej kuracji Epithalonem u pacjentów  w podeszłym wieku i przy oznakach przyśpieszonego starzenia wykazały normalizujący wpływ Epihtalonu na metabolizm i stan różnych układów funkcjonalnych organizmu. Podwyższony poziom kwasu moczowego, fosfatazy zasadowej i cholesterolu u pacjentów w podeszłym wieku powracał do normy po 10 dniach leczenia i pozostawał stabilny przez kilka miesięcy później.

Jakie są zalety stosowania Epithalonu?

Anti-aging - Pierwsze zastosowanie tego leku polega na tym, że pomaga w procesie przeciwstarzeniowym. Dlatego lek ten jest szeroko stosowany na całym świecie. Do tego celu najlepiej nadaje się lek epithalonocetate, na całym świecie przeprowadzono wiele badań, a wyniki każdego z nich są wysoce pozytywne. Przed zastosowaniem tych leków na ludziach przeprowadzono badania na wielu zwierzętach. Efektem tych badań było wydłużenie życia tych zwierząt o 11 do 17 procent.

Działanie przeciwutleniające - Epithalon działa również jako przeciwutleniacz. Z pomocą tych przeciwutleniaczy dochodzi do spowolnienia uszkodzeń komórek naszego organizmu podczas codziennej pracy. To spowolnienie uszkodzeń komórek naszego ciała pomaga wzmocnić nasz ogólny stan zdrowia.

Telomere - Pomaga zwiększyć długość telomerów w krwinkach. W tym przypadku Epithalon jest przeznaczony dla osób w wieku od 65 do 80 lat.

Zwiększona aktywność enzymatyczna - W miarę starzenia się organizmu ilość enzymów zaczyna spadać. W takim przypadku epithalon może pomóc zwiększyć aktywność enzymów w naszym organizmie.

Wydzielanie melatoniny i rytmy okołodobowe - Melatonina jest wytwarzana przez szyszynkę, która znajduje się w naszym mózgu.

Jak stosować Epithalon?

Zastrzyki Epitalon są najskuteczniejsze ze względu na maksymalną biodostępność. Czas trwania kursu to 10-20 dni. Dawka: 5-10 mg dziennie. Częstotliwość wstrzyknięć: 1 wstrzyknięcie dziennie w przypadku małej dawki, 2 wstrzyknięcia w przypadku wyższej dawki (podzielone na zastrzyki poranne i popołudniowe). Co 10-20 dni kursu Epithalon należy zrobić 4-6-miesięczną przerwę. Liczba kursów Epithalonem jest nieograniczona. Nie zidentyfikowano żadnych skutków ubocznych ani przeciwwskazań.

Jak przygotować Epithalon?

Najbardziej odpowiednim rozcieńczalnikiem jest zwykła jałowa woda do wstrzykiwań.
Alternatywnie można również zastosować wodę bakteriostatyczną (0,9% chlorek sodu), roztwór izotoniczny (0,9% NaCl) lub wodę zawierającą 0,9% (9 mg / ml) alkohol benzylowy. Jednak najlepiej używać zwykłej jałowej wody. Liofilizowany Epitalon jest zwykle dostępny w fiolkach 10 mg. Ostrożnie dodaj 1 do 2 ml wody do butelki i pozostaw w lodówce na 10 do 15 minut. Jeśli po 15 minutach pojawią się nierozpuszczone cząstki, delikatnie obracaj butelkę między palcami, aż cały proszek się rozpuści, a płyn stanie się klarowny. Epithalon działa ogólnoustrojowo niezależnie od miejsca wstrzyknięcia. Można go podawać podskórnie lub domięśniowo. Zazwyczaj wstrzykuje się go w ramię, pośladki lub pod skórę brzucha.

Jak przechowywać Epithalon?

O ile to możliwe, Epitalon należy zawsze przechowywać w postaci liofilizowanego proszku i zmieszanego roztworu w lodówce (nie zamrażać). Przed zmieszaniem liofilizowany proszek epithalonu, schłodzony do 2 - 8 stopni Celsjusza, może być używany przez 24 miesiące. Lek przechowywany w temperaturze pokojowej (do 37 stopni Celsjusza) może być używany nie dłużej niż 90 dni. Po rekonstytucji (płynny Epithalon) należy przechowywać w lodówce w temperaturze 2-8 stopni Celsjusza. Nie można go zamrozić. Po rekonstytucji Epithalon należy zużyć w ciągu 20 dni.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE