peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYEpithalon- 20 mg 
WZÓR Z CMS:






140.00
Ilość
- +

Epithalon- 20 mg
SEMAX POLSKA

Epithalon- 20 mg

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 20 mg 140 zł 140 zł
5 20 mg 135 zł 675 zł

Zawartość opakowania

– Fiolka z proszkiem: (Epitalon 20 mg + 5 mg GHK-Cu)

– Fiolka z wodą 10 ml

– Atomizer

Jak Przygotować roztwór?

– odkręcić korki z obu fiolek

– przelać wodę z fiolki z wodą do fiolki z proszkiem

– zakręcić fiolkę z proszkiem oryginalnym korkiem

– ostrożnie wymieszać (bez gwałtownych ruchów)

– odkręcić korek, zdjąć pierścień z plomby (ważne, aby zachować szczelność) i przykręcić atomizer

– Fiolka zawiera 70 psiknięć po 285 mcg Epitalonu.

Epitalon

Peptyd epitalon reguluje funkcje szyszynki. Jest to niewielki gruczoł dokrewny mający jednak znaczący wpływ na funkcjonowanie całego organizmu człowieka. W szyszynce wytwarzana jest serotonina, a więc hormon regulujący pracę ośrodkowego układu nerwowego. Niski poziom serotoniny sprzyja depresji i stanom lękowym. Szyszynka odpowiada również za syntezę melatoniny, wspierając tym samym dobry sen człowieka. Ponadto wydziela ona gonadotropinę, która bierze aktywny udział w dojrzewaniu płciowym.

Epitalon wspomagając pracę szyszynki, poprawia funkcjonowanie organizmu na wielu jego płaszczyznach. Opóźnia proces jego starzenia poprzez wydłużanie telomerów, czyli końcowych fragmentów chromosomów odpowiadających za ochronę ich przed uszkodzeniem.

1. Wspomaga pracę szyszynki

2. Opóźnia proces starzenia się organizmu

3. Wykazuje działanie przeciwzapalne

4. Ogranicza ryzyko wystąpienia nowotworów w komórkach

Epitalon ogólnie poprawia komfort życia. Jest polecany dla osób w każdym wieku, jednak największe działanie wykazuje u osób starszych. Na skutek jego oddziaływania na szyszynkę nie tylko wydłuża żywotność komórek, ale też pozytywnie wpływa na samopoczucie. Dobrze sprawdza się w przypadku bezsenności, poprawiając jakość snu i ułatwiając zasypianie. Polecany jest też osobom, u których występuje ryzyko nowotworu.

Epitalon stosuje się zazwyczaj cyklicznie przez określoną liczbę dni, od 10 do 20. Cykl można powtarzać pod warunkiem zachowania miesięcznej przerwy. W zależności od kondycji organizmu dobowa dawka wynosi od 4 do 6 psiknięć.

Butelka z atomizerem i 60 mg Epitalonu (proszek), który znajduje się w środku
Fiolka z wodą 6 ml (konserwant srebro niejonowe 25 ppm)

Po dodaniu wody z fiolki do butelki z atomizerem otrzymujemy 6 ml roztworu o stężeniu 1,%. Wystarczy na około 45 psiknięć.

Srebro niejonowe jest stosowane w branży kosmetycznej i farmaceutycznej.

Epitalon magazynujemy w warunkach chłodniczych. Nasz peptyd sprzedawany jest w postaci liofilizowanego proszku, który w temperaturze pokojowej powinien być stabilny około 2 miesiące. Proszek długoterminowo powinien być magazynowany poniżej 6°C. Epitalon rozrobiony z wodą (konserwant srebro 25 ppm) powinien być trzymany w temperaturze poniżej 4°C i zużyty w ciągu 30 dni. Transport kurierem nie powinien mieć wpływu na stabilność substancji.

Produkt to peptyd, nie jest lekiem, suplementem czy żywnością.

Produkt nie jest substancją niebezpieczną zgodnie z rozporządzeniem (WE) 1272/2008. Substancja nie została sklasyfikowana jako niebezpieczna zgodnie z dyrektywą 67/548/EWG. Produkt nie wymaga oznakowania zgodnie z dyrektywami EU lub odpowiadającym nim przepisom krajowym.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE