peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 AMINOKWASYEXTREME PUMP 
WZÓR Z CMS:






149.00
Ilość
- +

EXTREME PUMP
BIOLAB

EXTREME PUMP EXTREME PUMP

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 150 mg/ 1ml 149 zł 149 zł
3 150 mg/ 1ml 144 zł 432 zł
5 150 mg/ 1ml 139 zł 695 zł

EXTREME PUMP 150mg/ml, 10 ml

EXTREME PUMP to produkt przeznaczony dla osob, które chcą usprawnić metabolizm lipodów przyjednoczensym nasileniu efekty pompy mięśniowej. 

L-Arginina 50 MG – Arginina jest produkowana przez organizm w ilości niezbędnej dla pokrycia jego codziennych potrzeb, ale niedostatecznej dla uzyskania dodatkowych korzyści. Aminokwas ten odpowiada za produkcję tlenku azotu (NO), co wspomaga rozluźnienie i rozszerzenie ścian naczyń krwionośnych, a to z kolei przyczynia się do wzmożenia przepływu krwi, a wraz z nią tlenu i składników odżywczych do mięśni. Jako jeden ze składników cyklu mocznikowego wspomaga usuwanie amoniaku z organizmu, co stanowi sposób na oczyszczanie ustroju ze zbędnych metabolitów wtórnych. Arginina uczestniczy w procesie produkcji melaniny, przez co pozytywnie wpływa na włosy, skórę. Arginina wykazuje pozytywne działanie na sferę seksualną tj. poprawia sprawność seksualną. Może wywierać również pozytywny wpływ na sen, prawdopodobnie poprzez regulowanie ciśnienia tętniczego krwi i regulacje wspomnianego już cyklu mocznikowego. Arginina wywiera pozytywny wpływ na poziom hormonu wzrostu oraz może zwiększać wrażliwość na insulinę. Ma działanie przeciwutleniające, pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu, poprawia również sprawność psychoruchową. 

L-ORNITHINE 50 MG – Ornityna jest produkowana w naszym organizmie w celu usuwania zbędnych produktów przemiany materii w wątrobie. Stosowana jest w formie suplementu wspomagającego regenerację wątroby, poprawiającego jakość snu oraz wydolność sportowców. L-ornityna bierze udział w dwóch procesach: syntezie mocznika i syntezie glutaminianu. Oba te procesy mają miejsce w wątrobie. Cykl ornitynowy, znany również jako cykl mocznikowy zachodzi w mitochondriach i cytoplazmie komórek tego narządu i jest ściśle powiązany z cyklem Krebsa. Jego celem jest przemiana szkodliwego amoniaku pochodzącego z azotu białkowego w nietoksyczny mocznik i wydalenie go z organizmu. W cyklu biorą udział trzy aminokwasy: ornityna, cytrulina i arginina, czyli wszystkie zawarte w EXTREME PUMP. Brak któregokolwiek z wymienionych aminokwasów powoduje zaburzenia w odtruwaniu organizmu z amoniaku i oczyszczaniu wątroby. Badania sugerują, że przyjmowanie ornityny doustnie przed treningiem u niektórych osób może zmniejszyć zmęczenie i poprawić wyniki sportowe, takie jak szybkość, siła i moc. Dodatkowo przyjmowanie ornityny w połączeniu z argininą wydaje się poprawiać siłę u osób podnoszących ciężary. Potwierdzono również to, że ornityna wpływa pozytywnie na sen i jego jakość. Ornityna może więc zostać wykorzystana jako jeden z elementów profilaktyki chorób krążenia i ochrony wątroby przed szkodliwymi zatruciami. Warto również wspomnieć, że ma właściwości obniżające kortyzol, ponadto minimalizuje napięcia psychofizyczne i usprawnia pracę układu pokarmowego

L-CITRULINE 50 MG – Odgrywa wiele ważnych funkcji w organizmie, ale w przeciwieństwie do niektórych aminokwasów nie jest wykorzystywany do budowy białek. Ma on jednak niebagatelną rolę w cyklu mocznikowym, który odpowiada za usunięcie z naszego organizmu szkodliwych związków (choćby amoniaku). Końcowym produktem tego cyklu jest mocznik, który wydalany jest wraz z moczem. Cytrulina podnosi poziom tlenku azotu przez wpływa na rozszerzenia naczyń krwionośnych i podobnie, jak arginina, przyczynia się do wzmożenia przepływu krwi, a wraz z nią tlenu i składników odżywczych do mięśni. Cytulina wykazuje pozytywne działanie na sfere seksualną tj. poprawia sprawność seksualną. Cytrulina redukuje uczucie zmęczenia i bolesność mięśniową, może poprawiać wytrzymałość mięśni podczas wykonywania wysiłku fizycznego oraz redukuje ilość kwasu mlekowego. Ponadto podnosi poziom ATP i przyspiesza jego resyntezę o 20%. Warto również zwrócić uwagę na takie funkcje cytruliny jak: ograniczenie wydalania z organizmu wapnia, magnezu potasu i sodu, redukcja rozpadu tkanki mięśniowej oraz usprawnienie metabolizmu. 

Dawkowanie

Kobiety- ¼- ½ ml dziennie

Mężczyzni- ½ - 1 ml dziennie

OSTATNIO PRZEGLĄDANE