peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYFollistatin 344 
WZÓR Z CMS:


125.00
Ilość
- +

Follistatin 344
Bioniche Pharma

Follistatin 344 Follistatin 344 Follistatin 344 Follistatin 344

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 1 mg 125 zł 125 zł
3 1 mg 120 zł 360 zł
5 1 mg 115 zł 575 zł
10 1 mg 110 zł 1100 zł

Czym jest Follistatin 344?

Folistatyna (Follistatin-344) (znana również jako białko wiążące aktywinę ) jest autokrynną glikoproteiną, która tworzy się w prawie wszystkich tkankach organizmu. Follistatyna jest kodowana przez gen FST. Po raz pierwszy folistatyna została wyizolowana z płynu pęcherzykowego (stąd nazwa), po czym ustalono, że jest ona zdolna do hamowania hormonu folikulotropowego w przedniej części przysadki mózgowej. Wynika to z wiązania się z aktywiną białkową, która z kolei stymuluje wydzielanie hormonu folikulotropowego. Wbrew powszechnemu przekonaniu folistatyna nie powoduje przerostu mięśnia sercowego.

Jakie jest znaczenie Follistatin 344 dla człowieka?

Eksperymenty wykazały, że podawanie folistatyny prowadzi do wzrostu masy mięśniowej i siły mięśni, a patologia mięśni ulega odwrotnemu rozwojowi, nawet w przypadku osób w średnim wieku. Fististatyna działa jako bloker miostatyny. Follistatin 344 (FST) to rewolucyjne osiągnięcie w dziedzinie badań biotechnologicznych. Folistatyna działa poprzez wiązanie i hamowanie transformującego czynnika wzrostu. Peptydy, takie jak miostatyna, które są odpowiedzialne za regulację i ograniczenie wzrostu mięśni. Warto również zauważyć, że miostatyna może odgrywać regulacyjną rolę w zwłóknieniu mięśni szkieletowych; zbyt dużo miostatyny może uszkodzić funkcję tkanek i powodować przewlekłe choroby w ważnych narządach, tkankach i szpiku kostnym.

Oprócz tłumienia zwyrodnieniowych właściwości miostatyny folistatyna hamuje także syntezę i wydzielanie przysadki mózgowej.

Jakie efekty uzyskamy?

Peptyd ten pomaga osiągnąć wspaniałe wyniki w walce o niesamowitą objętość mięśni, daje nową siłę do treningu. Zasada działania peptydu polega na blokowaniu miostatyny, genu, który określa możliwość wzrostu mięśni. W swojej naturalnej postaci Follistatin jest autokrynną glikoproteiną występującą w prawie wszystkich tkankach ludzkiego ciała.

W celach medycznych Follistatin 344 można stosować do zwalczania dystrofii.

Follistatin 344 skutecznie działa na:

• aktywny wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej;
• skuteczne badanie „ulgi”;
• wzrost siły i wytrzymałości;
• bezprecedensowy przypływ wigoru i energii;
• znaczny wzrost wydajności.

Folistatyna 344 jest stosowana nie tylko w sporcie, ale także w medycynie. Sportowcy doceniają jej zdolność do przyspieszania gromadzenia wysokiej jakości masy mięśniowej, zdolność do szybkiego usuwania nadmiaru płynu z organizmu i spalania komórek tłuszczowych. W organizmie folistatyna jest wiążącym związkiem białkowym i jest syntetyzowana przez wszystkie tkanki. Lek był badany przez długi czas i możemy dokładnie mówić o dużej liczbie efektów wywoływanych przez lek. W trakcie badań stwierdzono, że stosowanie folistatyny pozwoliło zmniejszyć stężenie miostatyny około czterokrotnie. To z kolei przyczynia się do szybkiego wzrostu tkanki mięśniowej. Testy leku przeprowadzono nie tylko na zwierzętach, ale także na ludziach. W rezultacie lek został zatwierdzony do stosowania jako bezpieczny środek. Lek może być bardzo skuteczny nie tylko dla osób regularnie trenujących, ale także dla tych, którzy mieli długą przerwę w zajęciach. Co więcej, pewien efekt będzie zauważalny nawet przy braku szkolenia. Chociaż oczywiście dla pełnego zestawu mas konieczne jest połączenie stosowania folistatyny z treningiem siłowym.

Jak stosować Follistatin 344?

Maksymalna dawka leku wynosi 100 mikrogramów i podawanie większej ilości folistatyny nie ma sensu. Czas trwania kursu wynosi dziesięć dni, po czym musisz zrobić sobie przerwę co najmniej 10 dni. Folistatyna jest przyjmowana w zastrzykach mikrogramowych w dawkach 100 / dziennie przez 10 do 30 dni. Optymalne jest przyjmowanie ich co trzeci dzień. Ludzie, którzy przyjmowali dawki do 200 mcg, nie wykazywali wpływu wszystkich negatywnych skutków niż ci, którzy przyjmowali mniejsze dawki. Kompletne probówki w jednym kursie - 2 probówki Follistatin 344 do 1 mg substancji czynnej każda. Każdego ranka wykonuje 1 zastrzyk dla mcg 100 testów podskórnych w skośnych mięśniach brzucha. Peptyd można stosować lokalnie.

Jakie efekty uboczne powoduje Follistatin 344?

Należy zauważyć, że w trakcie badań folistatyny nie wykryto poważnych skutków ubocznych. Oczywiście mówimy o zalecanych dawkach. Dotyczy to każdego, nawet najbezpieczniejszego, na pierwszy rzut oka, leku. Niemal zawsze znaczny nadmiar dawek nie zwiększa skuteczności stosowania leków. Follistatyna nie jest wyjątkiem od reguły. Niektórzy klienci obawiają się, że Follistatin 344 1 mg może negatywnie wpływać na samopoczucie. Ale badania potwierdziły, że przy racjonalnym dawkowaniu komplikacje nie zachodzą. Kiedy stosujesz folistatynę 344 1 mg, warto wziąć pod uwagę, że kompozycja zawiera substancje czynne wytwarzane przez pęcherzyki. Dlatego należy go ostrożnie stosować, ponieważ może to negatywnie wpływać na pracę jajników. Produkcja folistatyny zmniejsza się z wiekiem, co z kolei zwiększa skutki uboczne miostatyny. Oprócz zdolności do blokowania wzrostu mięśni, miostatyna może również regenerować komórki w tkance tłuszczowej. Nie zaleca się stosowania produktu przez kobiety.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE