peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYFollistatin 344 
WZÓR Z CMS:


135.00
Ilość
- +

Follistatin 344
Excelsior Peptides

Follistatin 344

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 1 mg 135 zł 135 zł
3 1 mg 125 zł 375 zł
5 1 mg 115 zł 575 zł
10 1 mg 105 zł 1050 zł

Czym jest Follistatin 344?

Follistatin to jednołańcuchowe białko gonadalne, które specyficznie hamuje uwalnianie hormonu folikulotropowego. Pojedynczy gen FCT koduje 2 izoformy, FCT317 i FCT344 zawierające odpowiednio 317 i 344 aminokwasy, wynikające z alternatywnego sprzęgania prekursora mRNA. Follistatyna wiąże się bezpośrednio z aktywiną i działa jako antagonista aktywiny. Specyficzny i ABS inhibitor biosyntezy i wydzielania hormonów stymuluje przysadkę pęcherzykową (fsh).

Jak działa Follistatin 344?

Follistatin, a zwłaszcza Follistatin 344 (FS344), szybko zyskuje popularność w społeczności kulturystycznej jako potencjalny suplement do szybkiego wzrostu beztłuszczowej MASS. Tkanka Inne białko związane z genem folistatyny (FLRG) działa na podobnych szlakach jak FS344 pod względem właściwości budowania mięśni. Follistatin 344 to białko wiążące aktywinę, które znajduje się w prawie wszystkich tkankach ludzi i kręgowców. Jego główną funkcją jest neutralizacja komórek z rodziny TGF-β, które mają fundamentalne podstawy we wszystkim, od rozwoju i wzrostu po homeostazę energetyczną i regulację układu odpornościowego. Follistatyna oddziałuje z aktywiną, która odgrywa ważną rolę w proliferacji komórek (wzrost tkanki mięśniowej przez rozmnażanie komórek przez podział) i śmierci komórek.

Follistatin 344 jest zsyntetyzowanym analogiem naturalnego białka Follistatin, utworzonym przez alternatywne składanie transkryptu mRNA folistatyny. Badania naukowe wykazały, że Follistatin 344 może poprawić wzrost tkanki mięśniowej za pomocą antagonistycznej miostatyny. W trakcie badań odkryli, że miostatyna, znana jako negatywny regulator wzrostu szkieletu mięśniowego, oddziałuje z receptorami typu aktywiny, Follistatin 344 oddziałuje z tymi samymi receptorami i jest konkurencyjnym antagonistą miostatyny. Blokuje zdolność miostatyny do wiązania się z receptorami aktywiny w komórkach mięśniowych. Kurs folistatyny 344 pomaga rekrutować i znacznie zwiększać masę mięśniową w krótkim czasie. Wysokie wyniki z kursu folistatyny 344 pozwoliły naukowcom nazwać folistatynę lekiem z przyszłości. Follistatin 344 może wkrótce zostać poddany badaniu klinicznemu w celu użycia jako narzędzia do szybkiego wzrostu mięśni.

Jakie korzyści uzyskujemy, stosując Follistatin 344?

Badania wykazały, że w niedalekiej przyszłości Follistatin 344 może być przydatny w chorobie SMA (rdzeniowy zanik mięśni). W leczeniu dystrofii mięśniowej i włączenia mięśni. Istnieje wiele chorób, w których utrata masy mięśniowej powoduje, że ludzie są zbyt słabi, nie tylko chodzić, ale nawet oddychać samodzielnie, w takich przypadkach nawet niewielki wzrost masy mięśniowej pozwala mięśniom lepiej funkcjonować i umożliwia zmianę życia.

Wpływ folistatyny 344:

- Zwiększona siła
- Szybki przyrost suchej masy mięśniowej
- Przyspieszony metabolizm
- Wpływ na brązowe komórki tłuszczowe
- Zwiększona wytrzymałość i wydajność


Peptyd zapobiega przerostowi mięśni. Lek jest już bardzo popularny, szczególnie wśród kulturystów. Testy na zwierzętach wykazały znaczny wzrost beztłuszczowej masy ciała. Bloker miostatyny pomaga nawet w przypadkach patologii lub dystrofii mięśni. Jest to niezbędne narzędzie dla sportowców we wszystkich dyscyplinach sportowych. Sportowcy często używają tego peptydu podczas suszenia po sterydach. Ostatecznie uzyskujemy tutaj:

Pozytywny wpływ na kurs.
Wzrost wskaźników mocy.
Wzrost mięśni, niezależnie od diety.
Zwiększony apetyt.
Zwiększona dostępność.
Wspomaga szybkie spalanie tkanki tłuszczowej.
Zwiększa wytrzymałość w zawodach.
Wysusza ciało w kursach sterydowych.
Zwiększa zdolność fizyczną na duże odległości.
Zapobiega niszczeniu masy mięśniowej.

Jak stosować Follistatin 344?

Dla początkujących sportowcy będą świetną alternatywą dla leków steroidowych. Zalecenia dotyczące dawkowania przez specjalistów:

Dawkowanie dobierane jest indywidualnie w zależności od sportu i wyniku końcowego. Standardowa dawka 100 mcg dziennie pozwala zwiększyć do 4 kg w ciągu 10-20 dni. Efekty uboczne występują, gdy dawka zostanie przekroczona powyżej 200 mcg dziennie. Wstrzyknąć tylko strzykawkę z insuliną. Przechowuj peptyd poprawnie. Podczas wstrzyknięcia przestrzegać higieny. Pamiętaj! Nawet niewielka liczba bakterii niszczy peptyd. Kobietom nie zaleca się stosowania leku ze względu na negatywny wpływ na tło hormonalne. Zastrzyki należy wykonywać podskórnie w różnych miejscach, aby zapobiec zapaleniu miejsca wstrzyknięcia.

Czy stosowanie Follistatin 344 może powodować efekty uboczny?

Działania niepożądane są możliwe u kobiet w postaci policystycznych jajników. W innych przypadkach lek jest bezpieczny. Ostatnio pojawiły się informacje, że podróbki tego peptydu pojawiły się na rynkach sprzedaży. Przechodzą one złą jakość czyszczenia i mogą powodować szereg negatywnych konsekwencji, takich jak gorączka lub senność. W przypadku zakupu oryginalny efekt uboczny produktu jest wykluczony. Czasami w miejscu wstrzyknięcia może pojawić się lekkie zaczerwienienie. Dlatego tak ważne jest kupowanie peptydu w renomowanych sklepach internetowych.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE