peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYFollistatin 344 
WZÓR Z CMS:


110.00
Ilość
- +

Follistatin 344
Generic Peptides

Follistatin 344

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 1 mg 110 zł 110 zł
3 1 mg 105 zł 315 zł
5 1 mg 100 zł 500 zł
10 1 mg 95 zł 950 zł

Co to jest Follistatin 344?

Follistatin to białko, które może tłumić masę mięśniową ponad swój naturalny potencjał poprzez tłumienie miostatyny. Naukowcy po raz pierwszy zidentyfikowali folistatynę w badaniu płynu pęcherzykowego świń w jajnikach. Fististatyna występuje naturalnie w mięśniach szkieletowych prawie wszystkich ssaków o rozwiniętych lub rozwiniętych cechach, takich jak ludzie, gryzonie i krowy. Fististatyna jest bogata w niezbędny aminokwas cystyny, ale w przeciwieństwie do większości białek omawianych w świecie fitness, folistatyna ma przyłączone do niej węglowodany. Folistatyna 344 (FS344), szybko zyskała popularność w społeczności kulturystycznej jako potencjalny dodatek do szybkiego wzrostu masy mięśniowej. Inne białko związane z genem folistatyny (FLRG) działa w taki sam sposób jak FS344 w odniesieniu do jego właściwości budowania mięśni. Wzrost masy mięśniowej może dać kulturystce przewagę w konkurencyjnym środowisku. Folistatyna (FS) została pierwotnie zidentyfikowana jako substancja hamująca hormon folikulotowy w płynie pęcherzykowym jajnika. FS jest białkiem wiążącym aktywinę o wysokim powinowactwie, które może działać jako antagonista aktywiny.

Jak przebadany jest Follistatin 344?

Istnieją dwa alternatywnie połączone mRNA folistatyny kodujące dojrzały FS z 288 resztami aminokwasowymi (aa) (FS-288) i 315 reszt aa (FS-315). Naturalny FS, oczyszczony z jajników świń, jest w zasadzie karboksy-końcową skróconą postacią FS-315, składającą się z 300 reszt aminokwasowych. Folistatyna jest jednołańcuchowym białkiem gonadalnym, które specyficznie hamuje uwalnianie hormonu folikulotropowego. Jeden gen FST koduje dwie izoformy, FST317 i FST344, zawierające odpowiednio 317 i 344 aminokwasy, w wyniku alternatywnego składania mRNA prekursora. W badaniu, w którym 37 genów kandydujących przetestowano pod kątem powiązania i w związku z zespołem policystycznych jajników (PCOS) lub hiperandrogenemii w 150 rodzinach, znaleziono dowody na związek między PCOS a folistatyną. Follistatyna wiąże się bezpośrednio z aktywiną i działa jako antagonista aktywiny. Swoisty inhibitor biosyntezy i wydzielania hormonu folikulotropowego przysadki mózgowej (FSH). CDNA ludzkiej folistatyny koduje białko o długości 344 aminokwasów (aa) z sekwencją sygnałową 29 aa, N-końcową nietypową domeną wiążącą TGF, trzema domenami folistatyny zawierającymi motywy podobne do EGF i casal-podobnymi oraz wysoce kwasowy ogon C-końcowy, folistatyna jest wydzielane białko, które wiąże się z ligandami z rodziny TGF-Beta i reguluje ich aktywność, hamując ich dostęp do receptorów sygnalizacyjnych.
Pierwotnie odkryto go jako antagonistów aktywiny, których aktywność hamuje ekspresję i wydzielanie hormonu przysadkowego FSH (hormonu folikulotropowego). Oprócz naturalnego antagonisty folistatyna może hamować aktywność innych ligandów TGF beta, w tym BMP-2, -4, -6, -7, miostatyny, GDF-11 i TGF-beta1. Fististatyna jest wyrażana w przysadce mózgowej, jajnikach, szczątkowych komórkach endometrium i niektórych innych tkankach. Rekombinowana ludzka folistatyna jest białkiem 37,8 kDa zawierającym 344 aminokwasy.

Jak stosować Follistatin 344?

Przykład dawkowania dla cyklu 10-dniowego: Dzień 1: Dwustronna separacja do mięśni, które chcesz zwiększyć najbardziej: 300 mcg. Dzień 3: Dwustronny podział na mięśnie, który chcesz zwiększyć najbardziej: 200 mcg. Dzień 5: Dwustronny podział na mięśnie, który chcesz zwiększyć najbardziej: 200 mcg. Dzień 7: Dwustronny podział na mięśnie, który chcesz zwiększyć: 300 mcg. Efekty budowy mięśni mogą trwać do 3 miesięcy, stopniowo malejąc. Zalecany czas trwania kursu wynosi 30 dni. Łączna liczba fiolek na kurs - 2 fiolki fistystatyny, 344 na 1 mg substancji czynnej w każdej. Każdego ranka wykonuje się 1 zastrzyk w dawce 100 mcg podskórnie w skośne mięśnie brzucha.

Jakie uzyskamy efekty stosując Follistatin 344 ?

Folistatyna działa poprzez wiązanie i hamowanie peptydów transformującego czynnika wzrostu β (TGF-β), takich jak miostatyna, która jest odpowiedzialna za regulację i ograniczenie wzrostu mięśni. Warto również zauważyć, że miostatyna może odgrywać regulacyjną rolę w zwłóknieniu mięśni szkieletowych; Zbyt dużo miostatyny może zakłócać funkcjonowanie tkanek i powodować przewlekłe choroby w ważnych narządach, tkankach i szpiku kostnym. Oprócz tłumienia właściwości zwyrodnieniowych miostatyny, folistatyna hamuje również syntezę przysadki mózgowej i wydzielanie hormonu folikulotropowego (FSH). Wysoki poziom FSH u mężczyzn może wskazywać, że jądra nie działają prawidłowo; ten stan ogranicza wzrost mięśni, regenerację i normalną funkcję hormonalną. Jednak zbyt niski poziom FSH może również negatywnie wpływać na zdrowie i zdolności reprodukcyjne. Zaletą Follistatin 344 jest to, że pomaga budować mięśnie. To zatem:

- wzrost wzrostu tkanki mięśniowej;
- zwiększony apetyt;
- redukcja komórek tkanki tłuszczowej;
- wzrost wskaźników mocy;
- wzrost wydajności organizmu.

Kiedy stosujesz folistatynę 344 1 mg, warto wziąć pod uwagę, że kompozycja zawiera substancje czynne wytwarzane przez pęcherzyki. Dlatego należy go ostrożnie stosować, ponieważ może to negatywnie wpływać na pracę jajników, aż do policystycznych.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE