peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYFollistatin 344 
WZÓR Z CMS:


215.00
Ilość
- +

Follistatin 344
Nouveaux

Follistatin 344 Follistatin 344

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Stężenie Cena Wartość
1 2 mg 215 zł 215 zł
2 2 mg 205 zł 410 zł
3 2 mg 195 zł 585 zł
4 2 mg 190 zł 760 zł
5 2 mg 185 zł 925 zł

Follistatin 344- Nouveaux- tłumaczenie ulotki dołączonej do produktu

Opis

Follistatyna jest jednołańcuchowym białkiem gonadowym, które specyficznie hamuje uwalnianie hormonu folikulotropowego. Pojedynczy gen FST koduje dwie izoformy, FST317 i FST344 zawierające odpowiednio 317 i 344 aminokwasy. W badaniu, w którym przetestowano 37 genów pod kątem powiązania i związku z zespołem policystycznych jajników (PCOS) lub hiperandrogenemii w 150 rodzinach, znaleziono dowody na powiązanie między PCOS a folistatyną.

Follistatyna wiąże się bezpośrednio z aktywiną i działa jako antagonista aktywiny, specyficzny inhibitor biosyntezy i wydzielania przysadkowego hormonu folikulotropowego (fsh).

Follistatyna 344 jest sterylnym, białym, liofilizowanym proszkiem przeznaczonym do wstrzyknięć podskórnych lub domięśniowych, po rozpuszczeniu w jałowej wodzie.

Mechanizm działania

Follistatyna 344 jest naturalnie występującym ludzkim peptydem i silnym inhibitorem miostatyny, która sprzyja degradacji miotubów (włókien mięśni szkieletowych), dlatego hamowanie miostatyny prowadzi do zwiększenia masy mięśniowej poprzez zapobieganie degradacji włókien. Follistatyna jest badana pod kątem jej roli w regulacji wzrostu mięśni, jako antagonista miostatyny (znany również jako GDF-8, członek nadrodziny TGF).

Lee i McPherron wykazali, że hamowanie GDF-8, albo przez eliminację genetyczną, albo przez zwiększenie ilości folistatyny, spowodowało znacznie zwiększoną masę mięśniową. wzrost mięśni i wzrost siły. Badanie wykazało również, że zwiększony poziom folistatyny, prowadząc do zwiększenia masy mięśniowej niektórych podstawowych grup mięśniowych, może zwiększyć oczekiwaną długość życia w przypadkach rdzeniowego zaniku mięśni (SMA) w modelach zwierzęcych. Badano również badany udział follistatyny w zespole policystycznych jajników (PCOS), chociaż dyskutuje się o jego bezpośredniej roli w tej chorobie niepłodności.

Działania niepożądane

Wydaje się, że follistatyna ma minimalne skutki uboczne – może powodować wzrost mięśni szkieletowych nawet o 400% (w oparciu o eksperymenty z blokadą genów) i działa szybko.

Instrukcja podawania

Zastrzyk podawać do warstwy podskórnej, która obejmuje tkankę tłuszczową (tłuszcz) – jak na rysunku:

Jeśli używasz strzykawek insulinowych, które mają krótkie igły, będziesz musiał wejść w skórę pod kątem 90 stopni do skóry.

Dozowanie

Rekomendowana dawka Follistatyny 344:
•    50-100 mikrogramów raz na dobę

Przechowywanie

•    produkt może być użyty do trzech lat od daty produkcji
•    po przygotowaniu może być przechowywany przez maksimum 14 dni w lodówce
•    fiolki przechowywać we właściwej pozycji
•    przechowywać w lodówce, w opakowaniu i chronić przed światłem
•    przez maksimum jeden miesiąc może być przechowywany w temperaturze pokojowej

TEN PRODUKT JEST PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO CELÓW BADAWCZYCH

Co to jest Follistatin 344?

Follistatin 344 jest białkiem, który składa się z 323 aminokwasów. Ten peptyd działa na rzecz stymulacji naprawy mięśni, a także pomaga poprawić funkcjonowanie motoryczne. Jeśli wystąpi jakikolwiek niedobór enzymu - glukozydazy kwasu lizosomalnego, to może to prowadzić do ogromnej akumulacji glikogenu zarówno w lizosomach, jak i autofagosomach mięśni prążkowanych i mięśni gładkich. Efektem spowoduje to osłabienie mięśni szkieletowych, a także niewydolność krążeniowo-oddechową. Folistatyna 344 to jednołańcuchowe białko gonadalne, które swoiście hamuje uwalnianie hormonu folikulotropowego. U ludzi Folistatyna znana jest białkiem kodowanym przez gen FST. Folistatyna jest autokrynową glikoproteiną, która ulega ekspresji w prawie wszystkich tkankach. Jej zadaniem jest wiązanie i bineutralizacja członków nadrodziny TGF-β, ze szczególnym uwzględnieniem aktywiny, hormonu parakrynnego. Składnik ten występuje we wszystkich mięśniach szkieletowych. Jest bogaty w cystynę i w odróżnieniu od większości białek ma przyłączone węglowodany. Działa poprzez wiązanie i hamowanie transformujących peptydów wzrostu, które są odpowiedzialne za regulację i ograniczanie wzrostu mięśni. Warto również zauważyć, że miostatyna może odgrywać rolę regulacyjną w zwłóknieniu mięśni szkieletowych zaś zbyt duża ilość miostatyny może zaburzać funkcjonowanie tkanki i powodować przewlekłą chorobę w ważnych organach, tkankach i szpiku kostnym. Folistatyna blokuje też połączenie organów przysadki i wydzielanie hormonu folikulotropowego. Wysoki poziom FSH u mężczyzn ogranicza rozwój mięśni, regenerację i typową pojemność hormonalną.

Jakie jest praktyczne działanie Follistatin 344?

Follistatin 344 jest niezwykle chętnie wykorzystywany przez kulturystów, ciężarowców i sportowców, gdyż znacznie zwiększa wzrost mięśni i siłę mięśni. Dodatkowo sprzyja wzrostowi nowych komórek mięśniowych oraz przerostowi ich wielkości. Follistatin-344 wykazuje silną aktywność anaboliczną, bez jednoczesnej aktywności androgennej. Jego działanie jest aktywne nawet wówczas, kiedy dana osoba przestaję być aktywna fizycznie w dotychczasowym stopniu. Ponadto Follistatin 344 znacznie zwiększa wydajność organizmu oraz wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Jednocześnie wykazuje silne działanie przeciwstarzeniowe, ze znacznym wpływem na odmłodzenie wszystkich tkanek organizmu. Olbrzymimi atutem środka jest jego utrzymywanie się w organizmie i aktywność. Podczas gdy niektóre inhibitory miostatyny, wymagają codziennego stosowania, to w przypadku Follistatin 344, zwiększone poziomy FS344 obserwowano nawet do piętnastu miesięcy po wstrzyknięciu.

Jak stosować Follistatin 344 ?

Sam Follistatin 344 należy stosować w dawce od stu do dwustu mcg na dobę, przez okres od dziesięciu do dwudziestu dni. Sam produkt należy rozprowadzić najpierw w wodzie i dokładnie wymieszać. Nie wolno nam robić tego zbyt gwałtownie. Należy delikatnie rozmieszać roztwór i włożyć go do lodówki, gdzie może być przechowywany przez maksymalnie dwadzieścia dni. Sam produkt trzeba wprowadzić za pomocą strzykawki w formie zastrzyku domięśniowego lub dożylnego. Nie wolno nam w tym celu wykorzystywać igieł, które były już wcześniej przez kogoś użytkowane. Należy stosować wyłącznie strzykawki i igły, które zostały przez nas zakupione i rozpakowane. W razie wystąpienia jakichkolwiek niekorzystnych działań czy skutków ubocznych należy natychmiast zaprzestać przyjmowania zastrzyków i udać się na konsultacje do lekarza specjalisty.

Czy środek powoduje skutki uboczne?

Niekiedy w miejscu wstrzyknięcia środka może pojawić się zaczerwienienie lub lekka opuchlizna i związany z nią ból. Jest to jednak przejściowe i aby się przed tym uchronić, należy co jakiś czas zmieniać miejsca wkłucia. Czasami w niektórych bardzo nielicznych przypadkach stosowanie środka, może zaburzać funkcje reprodukcyjne. Aby uniknąć wszelkich skutków ubocznych, należy bezwzględnie stosować się do wszelkich zaleceń producenta. Nie powinniśmy zatem samodzielnie przekraczać zalecanej dawki. Jeśli chcemy to uczynić, to należy się wcześniej skonsultować z lekarzem specjalistą. Środek nie może być przyjmowany przez osoby niepełnoletnie, a także kobiety, zwłaszcza w ciąży. Nie powinni go także przyjmować ci mężczyźni, którzy cierpią z powodu alergii na którykolwiek ze składników produktu. Także osoby zmagające się z poważnymi chorobami serca, nadciśnieniem, układu sercowo – naczyniowego, nie powinni stosować tego produktu, a kiedy się na to decydują, to muszą w pierwszym rzędzie udać się na konsultacje do lekarza. Dużą ostrożność muszą zachować te osoby, które regularnie przyjmują inne leki przepisane przez lekarza, lub są w trakcie terapii. W takim przypadku, jak we wszystkich podobnych niezbędna jest konsultacja z lekarzem specjalistą. Należy także pamiętać, że lek kupujemy tylko i wyłącznie w sprawdzonych i znanych nam sklepach internetowych. Chodzi o to, aby za wszelką cenę uniknąć zakupu leku, który może być podrobiony i co do którego składu nie mam wiedzy ani pewności.

 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE