peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYGHK-Cu 
WZÓR Z CMS:


195.00
Ilość
- +

GHK-Cu
SEMAX POLSKA

GHK-Cu

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 60 mg 195 zł 195 zł
5 60 mg 190 zł 950 zł

Zawartość opakowania

– Fiolka z GHK-Cu 60 mg

– Fiolka z wodą 10 ml

– Atomizer

Jak przygotować roztwór?

– odkręcić korki z obu fiolek

– przelać wodę z fiolki z wodą do fiolki z proszkiem

– zakręcić fiolkę z proszkiem oryginalnym korkiem

– ostrożnie wymieszać (bez gwałtownych ruchów)

– odkręcić korek, zdjąć pierścień z plomby (ważne, aby zachować szczelność) i przykręcić atomizer

– Fiolka zawiera 70 psiknięć po 0,857 mg GHK-Cu.

GHK-CU

Stosowany jest w kuracji przeciwstarzeniowej i naprawczej. Skutecznie odmładza skórę i przywraca jej promienny wygląd. Jest to spowodowane zdolnością peptydu do stymulacji syntezy kolagenu i elastyny, czyli dwóch białek tworzących rusztowanie dla skóry. Ponadto cechuje się działaniem antyoksydacyjnym i przeciwzapalnym. Poprawia wygląd włosów, wspierając odbudowę ich struktury. Usuwa uszkodzenia wywołane negatywnym wpływem na organizm czynników zewnętrznych. Peptyd GHK-CU przyśpiesza również gojenie się ran i uszkodzeń tkanek. Poprawia nie tylko kondycję skóry i włosów, ale też wspomaga działanie przeciwnowotworowe.

1. Wykazuje działanie przeciwstarzeniowe, poprawia kondycję skóry, wygładzając ją, ujędrniając i wyrównując koloryt.

2. Przyśpiesza gojenie się ran, nasilając w miejscu uszkodzenia skóry produkcję kolagenu i wspomagając proces tworzenia się nowych naczyń krwionośnych.

3. Przeciwdziała wypadaniu włosów i przyśpiesza ich porost.

GHK-CU znalazł szerokie zastosowanie w kosmetyce, medycynie estetycznej i fryzjerstwie. Jest to uwarunkowane jego pozytywnym wpływem na kondycję naszej skóry i włosów. Poprawia nie tylko ich stan i zdrowie, ale też wygląd, co przekłada się na ogólne lepsze samopoczucie. Pozwala uniknąć lub spowolnić proces łysienia, jak również tworzenia się głębokich, nieodwracalnych zmarszczek. Peptyd dzięki stymulacji syntezy kolagenu pozwala w krótkim czasie pozbyć się drobnych i bardziej rozległych ran. Jest więc to środek mający duże znaczenie dla naszego ogólnego wyglądu.

Peptyd stosujemy raz dziennie. Zaleca się jedno psiknięcie, które już przy regularnym stosowaniu wyraźnie poprawia wygląd i kondycję skóry, szczególnie problematycznej i dojrzałej. Istnieje ryzyko wystąpienia wzdęć, co jest jednak uzależnione od organizmu człowieka. W takiej sytuacji należy zmniejszyć częstotliwość przyjmowania peptydu do jednego razu na dwa dni.

Butelka z atomizerem i 60 mg GHK-Cu (proszek), który znajduje się w środku
Fiolka z wodą 6 ml (konserwant srebro niejonowe 25 ppm)

Po dodaniu wody z fiolki do butelki z atomizerem otrzymujemy 6 ml roztworu o stężeniu 1,%. Wystarczy na około 45 psiknięć.

Srebro niejonowe jest stosowane w branży kosmetycznej i farmaceutycznej.

GHK-Cu magazynujemy w warunkach chłodniczych. Nasz peptyd sprzedawany jest w postaci liofilizowanego proszku, który w temperaturze pokojowej powinien być stabilny około 2 miesiące. Proszek długoterminowo powinien być magazynowany poniżej 6°C. Epitalon rozrobiony z wodą (konserwant srebro 25 ppm) powinien być trzymany w temperaturze poniżej 4°C i zużyty w ciągu 30 dni. Transport kurierem nie powinien mieć wpływu na stabilność substancji.

Produkt to peptyd, nie jest lekiem, suplementem czy żywnością.

Produkt nie jest substancją niebezpieczną zgodnie z rozporządzeniem (WE) 1272/2008. Substancja nie została sklasyfikowana jako niebezpieczna zgodnie z dyrektywą 67/548/EWG. Produkt nie wymaga oznakowania zgodnie z dyrektywami EU lub odpowiadającym nim przepisom krajowym.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE