peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYGHRP- 2 & CJC- 1295 
WZÓR Z CMS:


95.00
Ilość
- +

GHRP- 2 & CJC- 1295
Bioniche Pharma

GHRP- 2 & CJC- 1295 GHRP- 2 & CJC- 1295 GHRP- 2 & CJC- 1295 GHRP- 2 & CJC- 1295

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 95 zł 95 zł
3 10 mg 90 zł 270 zł
5 10 mg 85 zł 425 zł
10 10 mg 80 zł 800 zł

Czym jest GHRP 2+ CJC- 1295?

GHRP 2+ CJC- 1295- 10mg to peptyd uwalniający hormon wzrostu. Jest peptydem złożonym z 6 aminokwasów połączonych szeregowo, które stymulują produkcję własnego hormonu wzrostu. W badaniach nad zakupowymi peptydami GHRP-2, 10 mg wykazało zdolność indukowania przysadki mózgowej w celu zwiększenia wydzielania hormonu wzrostu 7–15 razy. Do tej pory GHRP-2 (peptyd uwalniający hormon wzrostu 2) jest najsilniejszym stymulatorem produkcji hormonu wzrostu ze względu na stymulację przysadki i podwzgórza. Poziom hormonu wzrostu wzrasta zarówno u dorosłych, jak i u dzieci i osób starszych. W zależności od dawki leku można osiągnąć następujące cele: przy dawce 3 μg na 1 kg masy ciała wyniki sportowe znacznie się poprawiają, przy małej dawce 1 μg na 1 kg masy ciała, sen, ogólne samopoczucie, wzrost apetytu i poprawia się stan skóry. Stymulator hormonu wzrostu Kuppeptydy GHRP-2 jest najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym produktem peptydowym na rynku. Efekt zależy bezpośrednio od dawki. Wiele badań dowodzi, że efekt nie zależy od płci, wieku i innych wskaźników danej osoby.

Czy peptyd został przebadany?

Badania kliniczne opublikowane w Journal of Endocrinology and Metabolism w 1997 r. Wykazały, że GHRP-2 zwiększa produkcję hormonu wzrostu zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych, a nawet osób starszych. Jest uważany za jeden z najsilniejszych (porównywalnych pod względem siły do preparatów hormonu wzrostu) i jednocześnie bezpiecznych stymulantów hormonu wzrostu. Hormon wzrostu jest metabolizowany w wątrobie do IGF-1 (IGF-1, inaczej insulinopodobny czynnik wzrostu-1). Badania wykazały, że IGF-1 powoduje wzrost beztłuszczowej masy ciała i zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Regeneruje również komórki nerwowe mózgu i stymuluje układ odpornościowy jako całość, korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy. Zwracamy uwagę na fakt, że GHRP-2 zwiększa apetyt, dlatego musisz monitorować swoją dietę.

Jaki jest efekt zastosowania tego peptydu GHRP 2+ CJC- 1295?

Stymulator hormonu wzrostu GHRP-2 jest najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym produktem peptydowym na rynku. Efekt zależy bezpośrednio od dawki. Wiele badań dowodzi, że efekt nie zależy od płci, wieku i innych wskaźników danej osoby. Peptyd GHRP-2 ma wysoki indeks anaboliczny. Oczywiście wpływ silnego kursu sterydów będzie większy niż kursu na GHRP-2, ale w 2-3 kursach na peptydy uzyskasz to samo, co na pojedynczym kursie sterydów, ale bez zagrożeń dla organizmu. Ponadto wiadomo, że jeśli zacząłeś „biegać” na sterydach, to po maksymalnie 6 miesiącach musisz powtórzyć kurs, w przeciwnym razie większość zdobytej masy mięśniowej „scali się”. Masa zebrana na peptydach będzie lepsza i pozostanie z tobą przez długi czas bez powtarzanych kursów. Aby wzmocnić działanie, GHRP-2 jest łączony w połączeniu z CJC-1295, co wzmacnia działanie każdego peptydu i co najmniej 2-krotnie zwiększa efektywność przebiegu. Wśród głównych efektów peptydu GHRP-2 są:

- stymulacja hormonu wzrostu.
- zmniejszona tkanka tłuszczowa i zwiększenie masy mięśniowej.
- zwiększony apetyt z powodu zwiększonej aktywności receptorów greliny.
- zwiększona ulga mięśniowa.
- zwiększona wytrzymałość kości.
- obniżenie cholesterolu.
- odmładzanie skóry
- zmniejszenie stanu zapalnego
- ochrona wątroby

Jak stosować GHRP 2+ CJC- 1295- 10mg?

Standardowa dawka wynosi 1 μg na 1 kg masy. Zwiększona dawka 2 μg na 1 kg masy ciała - daje efekt 150% standardu. Taką dawkę można zastosować w celu uzyskania silniejszego efektu, ale nie należy przyjmować peptydu w takich ilościach przez dłużej niż 2-3 miesiące. Następnie musisz zrobić sobie przerwę na okres do jednego miesiąca. Dawka 3 μg daje efekt 175% normy. Aby wzmocnić efekt, GHRP-2 można stosować razem z CJC-1295 w stosunku 1 do 1. Liczba zastrzyków dziennie wynosi 3.

Co muszę jeszcze wiedzieć o GHRP 2+ CJC- 1295- 10mg?

Peptyd CJC-1295DAC + GHRP-2 (10 mg) przeznaczony do stosowania przez zdrowych dorosłych w wieku 18 lat i starszych. Nie stosować, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie używaj tego produktu, jeśli masz poważną chorobę. Skonsultuj się z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia przed użyciem tego produktu, jeśli nie jesteś pewien swojego stanu zdrowia lub jeśli podejrzewasz, że masz stan chorobowy, w tym między innymi stan autoimmunologiczny, zaburzenia depresyjne, problemy ze snem, wysokie lub niskie ciśnienie krwi, lub cukrzycę – wtedy nie należy przyjmować tego produktu. Wstrzymać się należy, jeśli pacjent obecnie przyjmuje jakiekolwiek leki na receptę lub inne leki, w tym środki uspokajające lub inne leki hamujące na OUN, kortykosteroidy, leki immunosupresyjne, leki przeciwzakrzepowe, leki antykoncepcyjne lub leki na cukrzycę, wysokie lub niskie ciśnienie krwi. Natychmiast przerwij stosowanie i skonsultuj się z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia, jeśli wystąpią jakiekolwiek niepożądane reakcje na ten produkt. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na etykiecie i nie przekraczaj zaleceń użytkowania. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo - peptyd kupuj wyłącznie w renomowanych sklepach internetowych.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE