peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYGHRP- 2 & CJC- 1295 
WZÓR Z CMS:


155.00
Ilość
- +

GHRP- 2 & CJC- 1295
Nouveaux

GHRP- 2 & CJC- 1295 GHRP- 2 & CJC- 1295

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 155 zł 155 zł
2 10 mg 150 zł 300 zł
3 10 mg 145 zł 435 zł
4 10 mg 140 zł 560 zł
5 10 mg 135 zł 675 zł

GHRP-2 & CJC-1295 Combo- Nouveaux- tłumaczenie ulotki dołączonej do produktu

Opis

GHRP-2 (peptyd uwalniający hormon wzrostu - 2) to peptyd złożony z 6 aminokwasów. Jest to jeden z kilku syntetycznych analogów met-enkefaliny, które zawierają nienaturalne D-aminokwasy, opracowane dla ich aktywności uwalniania hormonu wzrostu i nazywane są wydzielaczami hormonu wzrostu. GHRP-2 jest prawdziwym środkiem pobudzającym wydzielanie HGH.

Ten peptyd uwalniający hormon wzrostu różni się od GHRH i nie działa na receptor GHRH, lecz działa na receptor pobudzający wydzielanie hormonu wzrostu.

CJC-1295 jest zmodyfikowanym 30-aminokwasowym hormonem peptydowym, działającym głównie jako analog hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH). Modyfikacja ta, to podstawienie D-Ala, Gln, Ala i Leu odpowiednio w pozycjach 2, 8, 15 i 27.

Mieszanina GHRP-2 i CJC-1295 Combo jest sterylnym, białym, liofilizowanym proszkiem przeznaczonym do wstrzyknięć podskórnych lub domięśniowych, po rozpuszczeniu w jałowej wodzie.

Mechanizm działania

GHRP-2 nie jest aktywnym fragmentem hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH). Stymuluje wydzielanie HGH przez organizm. W badaniach wykazano, że ludzki hormon wzrostu promuje beztłuszczową masę ciała i zmniejsza otyłość (tłuszcz). Ten peptyd uwalniający hormon wzrostu różni się od GHRH i nie działa na receptor GHRH, lecz działa na receptor pobudzający wydzielanie hormonu wzrostu.

Uważa się, że specjalna sekwencja GHRP-2 dostarcza sygnał do ciała, aby rozpocząć wydzielanie hormonu wzrostu (GH), jednocześnie blokując Somatostatynę, hormon, który hamuje uwalnianie hormonu wzrostu. Badania wykazały, że stymulacja hormonu wzrostu przez GHRP-2 ma wiele korzystnych efektów, takich jak zmniejszenie tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej oraz zwiększenie siły i wytrzymałości, dzięki czemu może być świetnym dodatkiem do hodowli zwierząt. Zwiększone ilości hormonu wzrostu mogą następnie powodować wydzielanie przez wątrobę hormonu IGF-1, który również przyczynia się do poprawy zdolności organizmu zwierzęcia do spalania tłuszczu i budowania mięśni. Przypadki kliniczne wykazały, że stosowanie GHRP-2 wiązało się ze zwiększoną masą mięśniową i redukcją tkanki tłuszczowej.

CJC-1295 jest analogiem hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH), znany również jako czynnik uwalniający hormon wzrostu lub somatokrinina (wytwarzany przez jądro łukowate w podwzgórzu). Pobudza wydzielanie hormonu wzrostu z przysadki mózgowej i jest uwalniany w sposób pulsacyjny, aby ostatecznie stymulować pulsacyjne uwalnianie hormonu wzrostu. Efektem jest wzrost poziomu zarówno HGH (ludzkiego hormonu wzrostu), jak i IGF-1.

Bardzo ważną zaletą CJC-1295 jest to, że ze względu na okres półtrwania, który wynosi od 10 do 30 minut, można kontrolować poziomy HGH i IGF-1.

Możliwe korzyści mieszaniny GHRP-2 / CJC-1295:

•    utrata tkanki tłuszczowej
•    wzrost mięśni
•    zwiększona wytrzymałość
•    poprawiony odcień skóry
•    lepszy sen
•    więcej energii
•    silniejsze kości

Działania niepożądane

Zarówno GHRP-2, jak i CJC-1295 są na ogół bardzo dobrze tolerowane przez większość osób, gdy są stosowane w zalecanych dawkach około 100 mikrogramach na zastrzyk.

Sporadycznie zgłaszano:

•    problem z retencją wody
•    zmęczenie
•    zwiększony głód
•    ból głowy po wstrzyknięciu

 

Instrukcja podawania

Zastrzyk podawać do warstwy podskórnej, która obejmuje tkankę tłuszczową (tłuszcz) – jak na rysunku:

Jeśli używasz strzykawek insulinowych, które mają krótkie igły, będziesz musiał wejść w skórę pod kątem 90 stopni do skóry.

Dozowanie

Rekomendowana dawka mieszaniny GHRP-2 i CJC-1295:
•    200 mikrogramów raz na dobę, w celu przeciwdziałania starzeniu
•    800-1200 mikrogramów, podzielone na dwie lub trzy dawki na dobę, w celu uzyskania przyrostu masy mięśniowej i utraty tkanki tłuszczowej

Przechowywanie

•    produkt może być użyty do trzech lat od daty produkcji
•    po przygotowaniu może być przechowywany przez maksimum 14 dni w lodówce
•    fiolki przechowywać we właściwej pozycji
•    przechowywać w lodówce, w opakowaniu i chronić przed światłem
•    przez maksimum jeden miesiąc może być przechowywany w temperaturze pokojowej

TEN PRODUKT JEST PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO CELÓW BADAWCZYCH

Co to jest GHRP 2 + CJC- 1295?

GHRH (ang. growth hormone-releasing hormone) – to hormon uwalniający hormon wzrostu. Jest to endogenny hormon podwzgórzowy. Stymuluje wyrzut hormonu wzrostu GHRP to grupa syntetycznych peptydów, analogów greliny, które działają bezpośrednio na przysadkę. W tym przypadku dodatni wpływ greliny na ekspresję czynnika transkrypcyjnego Pit1, który jest transkrybowany w przednim płacie przysadki mózgowej prowadzi do ekspresji genu kodującego GH w komórkach somatotropowych. Grelina jest jedynym hormonem obwodowym pobudzającym apetyt i pobieranie pokarmu przez stymulację komórek wydzielających neuropeptyd Y i białko z rodziny Agouti w jądrze łukowatym podwzgórza oraz hamowanie anoreksygennego działania melanokortyny. Z kolei CJC-1295 wspiera przyrost beztłuszczowej masy ciała, masę mięśniową oraz wzrost siły. CJC 1295 jest długo działającym analogowym GHRH. CJC 1295 wydłuża żywotność uwalnianego hormonu wzrostu, a tym samym zwiększa efekt terapeutyczny. Środki tej grupy połączone razem powodują znacznie silniejszy wyrzut GH oraz IGF-1. W cyklu treningowym łączenie CJC 1295 DAC z GHRP 2 stosując zastrzyk wieczorem, powoduje nocny wzrost hormonu wzrostu, oraz mniej gwałtowny wzrost kortyzolu i prolaktyny.

Jakie są efekty stosowania GHRP 2 + CJC- 1295?

Wykazano, że CJC 1295 zwiększa stężenie w surowicy krwi, ludzkiego hormonu wzrostu przez 3 do 11 dni po wstrzyknięciu. Wpływa on na zwiększenie syntezy białek oraz napędzenie wzrostu tkanki mięśniowej. Dodatkowo powoduje zmniejszenie tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej i siły fizycznej. CJC-1295 ma za zadanie pobudzenie wzrostu komórek skóry, poprawiając tym samym odporność i wewnętrzną masę narządów. Użytkownicy tego peptydu zgłaszają również opinie o poprawie jakości snu, który jest również niezbędny dla wzrostu mięśni i psychicznego samopoczucia. Z kolei GHRP-2 wykorzystywany jest w aspekcie szybszego gojenia ran oraz ograniczania tworzenia się blizn na skórze. Wedle niektórych badań środek ten jeśli zostanie połączony, może znaleźć zastosowanie w leczeniu przewlekłej niewydolności serca. Niektóre badania udowadniają, że GHRP-2 może mieć kluczowe znaczenie w terapii udaru niedokrwiennego. GHRP-2 wykazuje działanie ochronne dla nerek, wątroby oraz jelita cienkiego przy niedokrwieniu, ale te wyniki zostały na tą chwilę potwierdzone tylko przy okazji badań na zwierzętach. Sam środek jest popularny zwłaszcza w przypadku kulturystów, ciężarowców oraz sportowców. Wynika to z faktu, że po zakończeniu dojrzewania ilość hormonu wzrostu wydzielana przez nasz organizm zaczyna dramatycznie spadać. Kiedy kulturystom zależy na zwiększeniu zwiększenie masy mięśniowej, a jednocześnie zmniejszenie tkanki tłuszczowej, to zastosowanie tego środka wydaję się idealnym pomysłem.

Jak stosować GHRP 2 + CJC- 1295?

Ze względu na swoją specyfikę, środek należy podawać na 30-60 minut przed posiłkami, najlepiej w wystarczającym odstępie od jedzenia, gdy poziom cukru we krwi jest niski. Środek należy wstępnie rozpuścić w wodzie i w tym stanie może być przetrzymywany w miejscu zaciemnionym oraz chłodnym. Częstotliwość dawek nie powinna być większa niż dwa lub trzy razy dziennie. Sama kuracja nie może trwać dłużej niż kilka tygodni.

Jakie są skutki uboczne stosowania GHRP 2 + CJC- 1295?

Sam środek jest przeznaczony dla osób zdrowych oraz pełnoletnich. Jest bezpieczny dla zdrowia pod warunkiem przestrzegania wszelkich zaleceń producenta, zwłaszcza w aspekcie stosowanej dawki. Ta nie może być podwyższana samodzielnie. Jeśli planujemy zwiększyć dawkę, to należy najpierw skonsultować to z lekarzem specjalistą. Istnieją jednak pewne czynniki ryzyka, przy których stosowanie środka powinno być wstrzymane lub przynajmniej skonsultowane z lekarzem. Chodzi tu o niedokrwienną chorobę serca, nadciśnienie tętnicze, kardiomiopatie, arytmie, zawały, zaawansowany wiek, toksyczne uszkodzenie serca (rtęć, alkohol, arsen), chorobę zastawkową serca, wady zastawek, przebudowę, włóknienie serca, picie alkoholu, wyniszczenie mięśni, przebudowa strukturalna mięśnia sercowego. Należy też mieć świadomość, że zwiększanie ilości hormonu wzrostu może spowodować problemy z tolerancją glukozy. Nastąpi też rozszerzenie naczyń krwionośnych, które jest odczuwane i trwa od 30 minut do 2 godzin po iniekcji. Mogą też występować łagodne podrażnienia oraz w niektórych wypadkach ból i zaczerwienienia w miejscu wstrzyknięcia środka. Należy także zachować wszelką ostrożność podczas przyjmowania środka. Strzykawki oraz igły stosowane do iniekcji nie mogą pochodzić z niepewnego źródła ani tym bardziej być wykorzystywane przez kogoś trzeciego przed naszym użyciem. Korzystamy zatem wyłącznie ze środków, które zakupimy legalnie w aptece i sami rozpakujemy. Sam środek można kupić w sprawdzonych i renomowanych sklepach internetowych. Zdecydowanie nie zaleca się kupowania produktu, zwłaszcza po wyjątkowo atrakcyjnych cenach z niewiadomego pochodzenia źródeł. Może w takim przypadku dojść do sprzedaży nam sfałszowanego produktu o nieznanym nam składzie, a tym samym groźnym dla naszego zdrowia oraz życia.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE