peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYGHRP- 6 
WZÓR Z CMS:


105.00
Ilość
- +

GHRP- 6
Alpha Peptide

GHRP- 6

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 105 zł 105 zł
3 10 mg 100 zł 300 zł
5 10 mg 95 zł 475 zł
10 10 mg 90 zł 900 zł

Czym jest GHRP-6?

Peptyd GHRP-6 jest znanym syntetycznym analogiem peptydu opioidowego met-enkefaliny, zawiera nienaturalne D-aminokwasy i należy do grupy wydzielającej hormon wzrostu i jej podgrupy agonistów receptora greliny. Środki pobudzające wydzielanie hormonu wzrostu (GHS) nie wykazują aktywności opioidowej, ale są silnymi stymulantami produkcji hormonu wzrostu. Jednocześnie GHS różni się od hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH) tym, że nie łączy ich zależność między sekwencjami i wywodzi się ze swojej funkcji poprzez aktywację zupełnie innego receptora - receptora pobudzającego wydzielanie hormonu wzrostu (GHSR; lub często nazywane po prostu receptorem greliny). Naturalnymi endogennymi ligandami receptorów pobudzających wydzielanie hormonu wzrostu jest endogenna grelina hormonu. Wszyscy agoniści receptora greliny działają jak syntetyczne mimetyki greliny. Peptyd GHRP-6 jest strukturalnie bardzo podobny do swojego poprzednika.

Czym jest Grelina?

Grelina (często nazywana „hormonem głodu”) to endogenny hormon wytwarzany przez komórki enteroendokrynne przewodu pokarmowego, zwłaszcza żołądka. Morfologia greliny jest najwyższa przed posiłkami i niska po posiłkach. Grelina ma za zadanie przygotować organizm do przyjmowania pokarmu. Czyni to zwiększając motorykę żołądka, a także poprzez wydzielanie kwasu żołądkowego. Jednocześnie grelina aktywuje również komórki w przednim płatku przysadki i rdzeniu łupkowym podwzgórza (w tym neurony neuropeptydowe Y, które inicjują apetyt). Grelina wiąże się z określonymi receptorami - receptorem pobudzającym wydzielanie hormonu wzrostu 1A (GHSR-1A) i stymuluje wydzielanie GH, ale bierze również udział w innych ważnych funkcjach - regulacji poznania nagrody, uczenia się i pamięci, cyklu snu i czuwania, odczuwania smaku, Zachowanie nagradzające i metabolizm glukozy. Receptor greliny GHSR-1A (wariant splicingowy receptora sekregosorogenu hormonu wzrostu, w którym splot GHS-R1b jest nieaktywny) bierze udział w pośredniczeniu w różnych biologicznych skutkach greliny, takich jak: stymulowanie wydzielania hormonów wzrostu, zwiększanie głodu. Występują w dużym zagęszczeniu w podwzgórzu i przysadce mózgowej, na nerwie błędnym (na ciałach komórek doprowadzających i zakończeniach nerwów odpływowych) oraz w przewodzie pokarmowym.

Jaki jest tu wpływ GHRP - 6

GHRP-6 jest bardzo skuteczny w zwiększaniu poziomu HGH i IGF-1 we krwi. Ze względu na swoje właściwości jest obiecującym środkiem do leczenia niedoboru hormonu wzrostu, kacheksji, zaburzeń odżywiania i otyłości. Szeroki profil bezpieczeństwa i skuteczna farmakologia przedkliniczna podsyciły nadzieje, że GHRP-6 można będzie wykorzystać jako środek hamujący uszkodzenie reperfuzyjne mięśnia sercowego. Istnienie skutecznych, choć sporadycznych i fragmentarycznych interwencji klinicznych w stanach zagrażających życiu, wraz z wieloczynnikowym mechanizmem działania GHRP-6 w zawale mięśnia sercowego, sprawiają, że substancja jest kierowana do rozwoju klinicznego.

Jakie są korzyści ze stosowania GHRP - 6

Naukowo udowodnione korzyści to:

• Poprawiona ogólna regeneracja
• Działa przeciwstarzeniowo i odmładzająco
• Poprawiona witalność, świeżość
• Zwiększona produkcja kolagenu, zdrowsza skóra
• Wzrost masy mięśniowej i wydajności
• Redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej
• Lepszy sen
• Zmniejsza ryzyko chorób serca i układu krążenia
• Wzmocniony układ odpornościowy

Czy GHRP - 6 buduje mięśnie?

Przypadki kliniczne wykazały, że stosowanie GHRP-6 wiązało się ze zwiększeniem masy mięśniowej i zmniejszeniem tkanki tłuszczowej.

Jak należy przechowywać Ghrp-6?

Liofilizowany peptyd-6 jest stabilny w temperaturze pokojowej tylko przez trzy tygodnie. Optymalnym rozwiązaniem jest przechowywanie go w suchym miejscu gdzie temperatura jest niższa niż -18 ° C. Po rekonstytucji GHRP-6 należy przechowywać w temperaturze 4 ° C przez 3-10 dni, a jeśli planujemy go użyć w późniejszym czasie to w nie mniejszej niż -18 ° C. Jeśli planujemy przechować peptyd przez bardzo długi czas, to należy dodać białko nośnikowe. Należy zapobiegać cyklom zamrażania i rozmrażania.

Jak stosować GHRP-6?

W przeprowadzonych badaniach naukowych i badaniach klinicznych sugerowana optymalna dawka GHRP-6 jest często podawana jako 1 MCG na 1 kg masy ciała 3 razy dziennie. W przypadku wstrzyknięcia podskórnego lub domięśniowego optymalna dawka GHRP-6 to 1 µg / 1 kg masy ciała trzy razy dziennie. W celach anabolicznych (zwiększenie siły i masy mięśniowej) GHRP-6 można stosować kilka razy dziennie na czczo co najmniej 30 minut przed posiłkiem (3-4 dawki). Co najważniejsze, w terapii przeciwstarzeniowej GHRP-6 stosuje się przede wszystkim przed snem. Możesz stosować GHRP-6 w tych wariantach: 5 mg lub 10 mg. Oferujemy Ci bardziej skuteczne - 10 mg.

Czy GHRP – 6 wywołuje skutki uboczne?

Jak każdy środek medyczny także GHRP – 6 może wywoływać skutki uboczne. Te działania niepożądane to:

• Podrażnienie skóry
• Mrowienie
• Ból głowy
• Ginekomastia
• Objawy grypopodobne
• Ból stawu

Podrażnienie skóry

Użytkownicy z podrażnieniem skóry zwykle doświadczają tego w okolicy wstrzyknięcia. Zwykle nie jest bardzo bolesne. Najlepszym sposobem uniknięcia podrażnienia skóry jest regularna zmiana miejsca wstrzyknięcia w różnych obszarach ciała. GHRP-6 może powodować mrowienie w stopach i dłoniach. Zazwyczaj ten efekt uboczny występuje tylko przy bardzo wysokich dawkach, ale niektórzy użytkownicy mogą odczuwać mrowienie również przy niższych dawkach. Podobnie jak podrażnienie skóry, ten efekt uboczny prawdopodobnie zniknie z czasem, ale w niektórych przypadkach nie ustąpi.
Zdolność GHRP-6 do spowodowania gwałtownego spadku poziomu cukru we krwi może powodować silne bóle głowy u wielu użytkowników. Dobra wiadomość jest taka: rozwiązanie jest proste. Kilka drobnych zmian w diecie, w tym dodanie większej ilości cukru, może spowodować ustąpienie bólu głowy.

Ginekomastia

Ten efekt uboczny wynika ze zdolności GHRP-6 do zwiększania prolaktyny, białka, które samica wytwarza w produkcji mleka i jest związane z rozwojem ginekomastii. Dobrą wiadomością jest to, że ginekomastia po zastosowaniu GHRP-6 rozwija się u użytkowników, którzy już mają ginekomastię, co oznacza, że po prostu pogorszy istniejące objawy. Więc jeśli nie masz ginekomastii, nie rozwiniesz jej z GHRP-6.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE