peptydy sklep

peptides.net.pl

Produkty
producenta:
POKAŻ

Produkty

 PEPTYDYGHRP- 6 
WZÓR Z CMS:


105.00
Ilość
- +

GHRP- 6
Bio- Peptide

GHRP- 6 GHRP- 6 GHRP- 6

Cennik i opis produktu

Ilość opakowań Gramatura Cena Wartość
1 10 mg 105 zł 105 zł
3 10 mg 100 zł 300 zł
5 10 mg 95 zł 475 zł
10 10 mg 90 zł 900 zł

 

Wiele osób stara się na co dzień zwiększyć masę mięśniową, a jednocześnie zmniejszyć tkankę tłuszczową w swoim organizmie. Standardowo stosuje się w tym celu specjalistyczne diety, wraz z wytężoną aktywnością fizyczną obliczoną na budowanie masy mięśniowej. Istnieję jednak bezpieczne środki, które mogą nas wspomóc, kiedy rezultaty naszej pracy nie są przesadnie imponujące. To jest GHRP- 6

Co to jest GHRP- 6

GHRP- 6 jest peptydem do wstrzykiwania w kategorii peptydów uwalniających hormon wzrostu lub GHRP. Celem jego zastosowania jest zwiększenie produkcji GH w organizmie. Użycie tego środka powoduje także zwiększenie poziomów IGF-1, a także wydatnie pomaga w utracie tkanki tłuszczowej i zwiększa przyrost mięśni. GHRP – 6 w porównaniu z innymi GHRP pomaga w zmniejszaniu stanów zapalnych, wspomaga organizm w leczeniu uszkodzeń i jest szeroko stosowany zwłaszcza wobec stanów zapalanych ścięgien. GHRP-6, jak i wszystkie GHRP są mimetykami greliny, hormonu wytwarzanego w komórkach żołądka na czczo. Działają one poprzez aktywację receptora greliny, zwanym również wydzielaniem receptora hormonu wzrostu. Podwyższony poziom greliny działa w kierunku zwiększenia poziomu hormonu wzrostu przez stymulację receptorów greliny w przysadce.

Jakie korzyści daje nam zastosowanie GHRP- 6?

Przede wszystkim bardzo szybko może zaobserwować wspomniane już zmniejszenie tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym zwiększeni masy mięśniowej. Zwiększa się także produkcja kolagenu i następuje wyraźna poprawa samopoczucia. Osoby, u których stosowano środek, dostrzegały poprawę jakości i komfortu snu. Udowodniono też klinicznie pozytywny wpływ GHRP – 6 na szybkość i jakość naprawy komórkowej, wzrost IGF-1 oraz wzrost gęstości kości. Szczególnie pozytywny wpływ hormon ma w przypadku osób aktywnych fizycznie, uprawiających sport. Przyśpieszenie spalania tłuszczów oraz odpadów idzie tu w parze ze zwiększeniem odporności więzadeł, oraz całego organizmu. Ma również pozytywny wpływ na skórę, a także na kondycje włosów. Odmładza je i sprawia, że są silniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Hormon może ponadto mieć pozytywny wpływ na działanie wątroby, zwłaszcza w zakresie odtruwania i przywrócenia jej naturalnych funkcji. Użycie środka ma wpływ także na metabolizm energetyczny, układ sercowo-naczyniowy, kontrolę funkcji przewodu pokarmowego i hamowanie proliferacji komórek nowotworowych. Ostatnie badania wykazały, że stężenia ghreliny w surowicy było pozytywnie skorelowane z BMD. Peptyd GHRP-6 ma też pozytywny wpływ na mięsień sercowy i ochronę jego komórek w przypadku ataku serca. Heksapeptyd uwalniający hormon wzrostu zapobiega cytotoksyczności oksydacyjnej i redukuje obumieranie komórek mięśnia sercowego w przypadku ostrego ataku serca.

Jak korzystać z GHRP- 6?

GHRP-6 jest wstrzykiwania na bazie wody. Podawany jest w małych fiolkach po pięć miligramów, które należy rozcieńczyć odpowiednią ilością sterylnej lub bakteriostatycznej wody. Na przykład fiolkę można rozcieńczyć 2,5 ml wody, uzyskując roztwór 2 mg / ml. Po dodaniu wody fiolka ponownie będzie przechowywana w lodówce. Tam musi przeczekać minimum dobę. Podczas dawkowania, odpowiednia objętość zostanie pobrana z fiolki strzykawką insulinową, zgodnie z pożądaną dawką i stężeniem preparatu. Iniekcje można wykonać podskórnie, domięśniowo lub dożylnie. Zależy to wyłącznie od indywidualnych preferencji danej osoby.

Jakie jest dawkowanie GHRP-6 i na co uważać?

Dawkowanie powinno odbywać się co najmniej dwa razy dziennie, ale optymalna ilość to trzy razy na dzień. Wtedy mamy pewność uzyskania najlepszego efektu. Dawkę peptydu należy przyjmować na około sześćdziesiąt minut przed posiłkiem. Samą dawkę należy dostosować do wagi ciała. Dawka ogólnie będzie wynosić od pięćdziesięciu do trzystu mikrogramów. Przy zastosowaniu GHRH wraz z GHRP- 6, dawkowanie należy zmniejszyć do około pięćdziesięciu mikrogramów jednorazowo. Powinniśmy też pamiętać, że choć GHRP- 6 nie ma określonego terminu przydatności do zużycia, to po pewnym czasie traci on swoją moc. Szacuje się zatem, że fiolki należy zużyć mniej więcej do miesiąca od chwili otwarcia i rozrobienia. Samo przyjmowanie powinno odbywać się, kiedy poziom cukru we krwi nie jest podwyższony. Wtedy pojawia się najmniej skutków ubocznych stosowania GHRP-6.

Głównym skutkiem ubocznym po użyciu GHRP-6 jest znaczny wzrost apetytu ze względu na pobudzanie uwalniania greliny. Ten jest tworzony w sposób naturalny w błonie śluzowej żołądka i znacząco zwiększa uczucie głodu. GHRP-6 powoduje zaś stymulację przednim płacie przysadki mózgowej, który ostatecznie powoduje wzrost uwalniania GH. GHRP-6 ma również wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, chroniąc neurony, jak również powoduje zwiększenie siły, w bardzo podobny sposób jak to robią niektóre sterydy. Wyrzut GH jest znacznie większy, kiedy GHRP-6 używane jest jednocześnie z insuliną. Musimy też pamiętać, że tłuszcz i węglowodany obniżają sekrecje GH. Dlatego właśnie pierwszy posiłek należy zjeść po około dwudziestu minutach od podania peptydów oraz do trzech godzin po poprzednim posiłku.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE